Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

işte abant gezimiz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Nihayet. Hocam gidilen yer muhim degil sizinle yol yapmak yeterli. Çok mahcup oldum ama nasip degilmiş.
    Gildor hocam karasuya geldin niye haber etmedin?
    Yaşa ve Yaşat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    andackaracan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmit-adapazarı çevresinde devamlı dolaşıyoruz kerpe kefken ağva abant karasu iznik dolaştığımız güzergahlar. İrtibatta olunursa grup kalabalıklaşabilir.
    Andaç Karacan
    İstanbul

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B
    Alıntı andackaracan adlı üyeden alıntı
    İzmit-adapazarı çevresinde devamlı dolaşıyoruz kerpe kefken ağva abant karasu iznik dolaştığımız güzergahlar. İrtibatta olunursa grup kalabalıklaşabilir.
    dostum sakarya mt yi takip edebilirsin gezi haberleri genelde ordan duyruluyo..
    gezilerde görüşmek üzere...
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehehehe....

foto makinası samsung digimax U-CA 5 (5 m.p.)

bu arada seneryo bana ait oynayanlar emine karakterindeki ben yani emine saffeeet karakterindeki özkan
    yazan=emine yöneten=emine kameraman=özgür
    arkadaşlar aslında yapacağımız gezilerle ilgili bilgileri sakarya mt ye yazıyoruz.hatta bu abant gezisi için topic bile açtık ama cayanlar oldu.bizde kendi başımıza yola çıktık ve süper eğlendik y6az bitmeden bol bol gezelim,eğlenelim...

bu yakınlarda şile-ağva civarına bi gezi daha yapmayı düşünüyoruz.katılmak isteyenler bana veya lubimaya54'e özel msj atabilir...
    [COLOR="Magenta"][B]daha gidecek çok yolumuz var:cat: [/B][/COLOR]

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    dostlar çok güzel bir gezi olmuş ben askerliğimi abant ta yaparken böyle güzel görünmemişti gözüme ellerinize sağlık

Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    dostlar çok güzel bir gezi olmuş ben askerliğimi abant ta yaparken böyle güzel görünmemişti gözüme ellerinize sağlık
    demekki abanta bizimle gitmek lazımmış o yüzden bukadar güzel gelmemiştir sana orası bidahakine hepbirlikte gideriz inşallah..

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Lubimaya ben bu resimleri anca gördüm Abant cok guzel özlemişim oraları
    Özgürlüğüm Rüzgarında Saklı

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al işte bi harika gezi daha, çok güzel olduğu belli. Yapmayın yav, kardeşlerim, bizim daha motorumuz yok canımız çekiyor böyle gezileri.
    Şaka bi yana, aferin ya, işte gençlik budur. Çocuklarınıza bunları anlatacaksınız ilerde övüne övüne. Hayatta her genç, dahası her insan böyle bir şeyi yaşamalı. Bu arada Adapazarına döndük demişsiniz. oralı mısınız. Şayet öyleyse, hemşehri çıkıcaz da o yüzden sordum.
    Sevgiler. Nice gezilere. Ömrünüze bereket.

Bu arada söylemeden geçemiycem, RR'ye zaten sözüm yok da, Keeway'in sissy bar çok şık olmuş. Tipi değişmiş aletin resmen.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

sKy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc superlight
    walla süper fotolar paylasım için tesekkürler saygılar6..

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    clint hepımız adapazarılıyız zaten..yanı hemseriyiz...geziyide adapazarı-abant olarak yaptık
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    paylaşım için teşekürler güzel bir gezi olmuş....
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Al işte bi harika gezi daha, çok güzel olduğu belli. Yapmayın yav, kardeşlerim, bizim daha motorumuz yok canımız çekiyor böyle gezileri.
    Şaka bi yana, aferin ya, işte gençlik budur. Çocuklarınıza bunları anlatacaksınız ilerde övüne övüne. Hayatta her genç, dahası her insan böyle bir şeyi yaşamalı. Bu arada Adapazarına döndük demişsiniz. oralı mısınız. Şayet öyleyse, hemşehri çıkıcaz da o yüzden sordum.
    Sevgiler. Nice gezilere. Ömrünüze bereket.

Bu arada söylemeden geçemiycem, RR'ye zaten sözüm yok da, Keeway'in sissy bar çok şık olmuş. Tipi değişmiş aletin resmen.
    saolasın ..bizde çocuklarımıza bunları anlatmayı çok isitiyoruz..bu geziyi zaten sakarya mt olarak yaptık..

bu arada Keeway'e taktığımız sissybar aslında Kanuni Tiger'ın sissybarı.biraz düzeltmeyle Keeway'e uygulamayı denedik(bayağı uğraştık özelliklede lubimaya54)sanırım başarılıda olduk

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler