Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-33- (KAMPLI BİR GEZİi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Abir-i Sebil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam, gezilerinizin hepsini tek tek inceledim sanki ben gezmişim gibiyim. elinize kolunuza sağlı devamlarını da bekliyorum kendi adıma
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostum, sanırım bursalı idin,bende uzun geziler yapmak istiyorum ama şu sıralar vaktim fazla olmuyor,bir de tek başıma uzun yol yapmak istemiyorum ,birde benimle uzun yola çıkacak, mesela 5 - 7 gün sürebilecek bir geziye çıkmaya kimse cesaret edemiyor,daha önceleri kuzey ege gezim olmuştu bu 1533 km lik bir gezi idi, birde batı antalyadan başlayan ve izmir'e kadar kıyı şeridinden oluşan 1816 km lik bir gezim olmuştu,tekrar böyle geziler yapmak istiyorum ,tabi bu işler nasip meselesi,selamlar...
    Marmaris'liyim hocam, daha uzun yol gezilerini görmemiş olabilirim,forumu araştırayım bakayım.Senin gezilerin roman tadında ve bol fotolu
    olduğu için forumda çok ilgi görüyor.Seninle geziye çıkmaya cesaret edememeleri normaldir hocam.Performansına kimsenin yetişebilceğini sanmıyorum.
    Allah sağlıklı kazasız belasız nice sürüşler nasip etsin.
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı Abir-i Sebil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam, gezilerinizin hepsini tek tek inceledim sanki ben gezmişim gibiyim. elinize kolunuza sağlı devamlarını da bekliyorum kendi adıma
    selam olsun size,teşekkürler ,bakalım ramazan bayramı bir geçsin hele,sonrası ya nasip ,selamlar dostum...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmaris'liyim hocam, daha uzun yol gezilerini görmemiş olabilirim,forumu araştırayım bakayım.Senin gezilerin roman tadında ve bol fotolu
    olduğu için forumda çok ilgi görüyor.Seninle geziye çıkmaya cesaret edememeleri normaldir hocam.Performansına kimsenin yetişebilceğini sanmıyorum.
    Allah sağlıklı kazasız belasız nice sürüşler nasip etsin.
    selam AROKH,Senin gezilerinde bahsettiğin yerelerin bir kımınada gittim akyakadan akbüke doğru çok güzel yerlerdi , benim uzun olan gezilerim hayat gezince güzel -9- 1 bölüö,2.bölüm ve 3. bölüm birde hayat gezince güzel -12- bu geziler benim uzun soluklu gezilerimdi, marmarise selamlar...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)