Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sülüklü Göl Kampı (SYM Fiddle 125 ile)

Motovento
    REKLAM ALANI
    taediumvitae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF600
    Merhabalar,
    Güneşin yüzünü göstermesi ile kendimizi yollara atmaya başladık.
    Bir kaç arkadaş 13-14 mayıs 2017'de İstanbul'dan çıkarak Sülüklü Göl'de kamp yapmaya karar verdik.
    Bu seferlik bir değişiklik yapıp kampa fiddle 125 scooter ile gitmeye karar verdim.
    Kampa ait fotoğrafları aşağıya bırakıyorum.
    Sizi yazılar ile pek sıkmak istemiyorum dileyen arzu eden olursa yazı ve fotoğraflara şuradan da ulaşabilir.

Sabah ilk iş motoru yükledik.

ve yola çıktık.

Kazasız belasız Sülüklü Göl'e ulaşıp çadırlarımızı kurduk.

nokiaxxx, emrepamukcu, blue4XL ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Süpersiniz.Muzlarla pişirme tekniğini ilk defa görüyorum.
    Bir sorum olucak, o yan çantalar takılıyken artçı da oturabiliyor mu ona göre sipariş vericem ben de.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    şahane fotoğraflar. Muzların içindeki nedir çözemedim çikolata mı o?

Motosikleti
    CBF600
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz.Muzlarla pişirme tekniğini ilk defa görüyorum.
    Bir sorum olucak, o yan çantalar takılıyken artçı da oturabiliyor mu ona göre sipariş vericem ben de.
    Merhaba, teşekkür ederim. Yan çantaları hem CBF 600'ümde hem Fiddle'da artçılı olarak kullandım hiç bir sıkıntı çıkmadı.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahane fotoğraflar. Muzların içindeki nedir çözemedim çikolata mı o?
    Merhaba muzların üzerine ince bir çizik atıp karnıyarık misali içerisine çikolata koyup közün üzerinde pişiriyoruz.
    bursalıali bunu beğendi.
    www.RotaMoto.com

şahane fotoğraflar. kurbağaları uygunsuz halde yakalamışsınız nerede bu sülüklügöl?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF600
    Alıntı ufkbskc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahane fotoğraflar. kurbağaları uygunsuz halde yakalamışsınız nerede bu sülüklügöl?
    Merhaba Sülüklü Göl'e gitmek için Sakarya > Akyazı > Dokurcun Beldesi > Tavşansuyu rotasını gitmeniz gerekmektedir.
    bursalıali bunu beğendi.
    www.RotaMoto.com

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    fotoğraf çekmeyi iyi bilen kişilerden böylesine güzel fotoğraflar görmek ne güzel , demekki 600cc , 750cc enduro motora gerekte yokmuş sülüklü göle gitmek için ,scooter motorla da gidiliyormuş pekala, teşekkürler yüreğinize sağlık selamlar...
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı taediumvitae adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sülüklü Göl'e gitmek için Sakarya > Akyazı > Dokurcun Beldesi > Tavşansuyu rotasını gitmeniz gerekmektedir.
    Giden arkdaşlar göle çıkan yolun ne kadar bozuk olduğunu da ekleselermiş.Ufak cc hele ki scooter tarzı bir motosiklet göl yolu için hiç iyi değil.Yerde sel suları ile gelen büyük büyük taşlar olur genelde.Her an kartere yada buji kablosuna zarar verecek derecede bozuk bir yol.çıkarken belki gaz ile çekişi ayarlayarak çıkabilirsiniz ama inişte yolun altı oldukça bozuk zemin ön fren yapmaya gelmeyecek kadar.İnişte hararet bile yaptırabilirsiniz.
    emrepamukcu ve bursalıali bunu beğendiler.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel fotolar.Muzlarda ilginç doğrusu denemek lazım.
    Paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    CBF600
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giden arkdaşlar göle çıkan yolun ne kadar bozuk olduğunu da ekleselermiş.Ufak cc hele ki scooter tarzı bir motosiklet göl yolu için hiç iyi değil.Yerde sel suları ile gelen büyük büyük taşlar olur genelde.Her an kartere yada buji kablosuna zarar verecek derecede bozuk bir yol.çıkarken belki gaz ile çekişi ayarlayarak çıkabilirsiniz ama inişte yolun altı oldukça bozuk zemin ön fren yapmaya gelmeyecek kadar.İnişte hararet bile yaptırabilirsiniz.
    Gİttiğiniz zamanı bilmiyorum fakat fiddle ile 2 kişi çantalarla beraber çıktık ve indik hiçbir sorun sıkıntı yaşamadık. Diğer arkadaşlarda GS1200, F650 ve Crossrunner ile geldiler kimsede sıkıntı çıkmadı sadece düzlük alanda oluşan çamur nedeniyle f650 yan yattı

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraf çekmeyi iyi bilen kişilerden böylesine güzel fotoğraflar görmek ne güzel , demekki 600cc , 750cc enduro motora gerekte yokmuş sülüklü göle gitmek için ,scooter motorla da gidiliyormuş pekala, teşekkürler yüreğinize sağlık selamlar...
    Teşekkür ederim.

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel fotolar.Muzlarda ilginç doğrusu denemek lazım.
    Paylaşım için teşekkürler.
    Teşekkürler.
    bursalıali bunu beğendi.
    www.RotaMoto.com

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Süper kamp özellkle muz efsane olmuş
    Sülüklü göl yolu arabayla en son 3 sene önce gittiğimde rezil bişekilde kötüydü.Dokurcun'dan Sülüklügöle olan 8 km lik yolu 45 dakika civarında çıkabilmiştim o zaman.Şuan daha mı düzgün yol çok merak ediyorum.

Motosikleti
    CBF600
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper kamp özellkle muz efsane olmuş
    Sülüklü göl yolu arabayla en son 3 sene önce gittiğimde rezil bişekilde kötüydü.Dokurcun'dan Sülüklügöle olan 8 km lik yolu 45 dakika civarında çıkabilmiştim o zaman.Şuan daha mı düzgün yol çok merak ediyorum.
    Hocam yol çok iyi değil evet yine bozuk, fakat gidilemeyecek kadar da kötü değil, çıkarken ve inerken ortalama hızım 20km/h'di herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım.
    bursalıali bunu beğendi.
    www.RotaMoto.com

emrepamukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mash 150
    çok güzel bir gezi olmuş, ayrıca rotamoto da ki yazınızdan okudum. elinize emeğnize sağlık. biraz daha detay istesem, yardımcı olabilir misiniz?
    *ortalama yakıt tüketiminiz ne oldu?
    *varışınız kaç saat sürdü toplamda?
    *arada motoru ve kendinizi dinlendirdiniz mi?
    *bir de son olarak yanınıza geziye çıkmadan ne gibi ekipmanlar aldınız ? (ilk yardım seti lastik onarım kiti v.b. gibi...

teşekkür ederim.

Motosikleti
    CBF600
    Alıntı emrepamukcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş, ayrıca rotamoto da ki yazınızdan okudum. elinize emeğnize sağlık. biraz daha detay istesem, yardımcı olabilir misiniz?
    *ortalama yakıt tüketiminiz ne oldu?
    *varışınız kaç saat sürdü toplamda?
    *arada motoru ve kendinizi dinlendirdiniz mi?
    *bir de son olarak yanınıza geziye çıkmadan ne gibi ekipmanlar aldınız ? (ilk yardım seti lastik onarım kiti v.b. gibi...

teşekkür ederim.
    Merhaba, ilginiz için teşekkürler.
    -Gidiş geliş ortalama 600km yol yaptık (Akyazıda biraz kaybolduk çaktırmayın ) yakıt sarfiyatımız ise toplamda 55tl gibi bir rakam tuttu.
    -Varışımız ortalama 6 saat sürdü.
    -Yaklaşık 50-60 kilometrede bir 10 15 dakika arası molalar verdik.
    -CBF 600 ile uzun yola çıkarken yanıma bahsettiğiniz bütün ekipmanları alıyorum ilk yardım seti, lastik tamir kiti vb. fakat fiddle ile giderken yer olmamasından ve arkamdan gelecek olan 3 motor daha olduğu için onların ekipmanlarına güvendiğimden dolayı bir şey almadım. Sadece motorun orjinal takım çantası vardı.
    bursalıali bunu beğendi.
    www.RotaMoto.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)