Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

üçüncü mersin buluşması (7 mayıs 06 pazar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yeni geldim.birazdan yüklüyorum resimler.Kerim,sendeki tlfonla çektiğin resimleride yolla onlarıda koyayım buraya.bekliyorum.msn i biliyosun.
    mersin,cruiser,avukat,27

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hadi bea hoca.. resimleri bekleye bekleye meyve vermeye basladık..
    CBR 600F Honda,

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    E Hadeeeeeeeeee :p

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    hadi be abi bekleye bekleye bi hal olduk yaneee

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    hep böyle yapıyorsunuz yav, ne diye hemen atmazsınız ki fotoları, de haydiiii

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    şu saat oldu hala resim mesim yok hadi artık

öncelikle tüm hayranlarımızı sevgiyle kucaklıyoruz ....bu haftaki gezelim görelim etkinliğimizi güzel şehrimiz mersin'in pek bi şirin köyü olan İnsu'ya yaptık.Günler öncesinden hava ve yol durumunu kontrol ettikten sonra uznu ve yorucu yolculuğumuza karar verdik.
    evvela mersin carrefour da buluştuk, buradan yamuk teker Çağrı'ya sizlerin hzurunda seslenmek istiyorum; lütfen birdaha geç kalmasın!!...çok bekledik.ama o sırada alışverişimizi yaptık bizde.neler aldık neler...

daha sonra Kaan arkadaşımız (tekteker Kaan) "ben Melda'sız yapamam Melda da gelecek" diye tutturdu ama Melda'yı almaya giderken sorun değilde gelirken tekteker yapamam o yüzden ben gidemem dedi ve bu kutsal görevi Ender arkadaşımıza devretti.Eren, emir telakki etmiş olduğu bu görevi kısa zamanda yerine getirince "way efendim İpek neden yok onuda alıp geleyim" dedi ve tekrar beklemeye başladık İpeği de aldı geldi.(bu arada Çağrı; 1 saat boyunca "abi siz çıkın ben geliyorum" demekle mesguldü.Ama ne de olsa Çağrı bizim arkadasımız onu beklememiz gerekirdi ,motorunun yavaş olması kendi suçu değil diye düşünmemiz gerekirken "eeeeyt yeter be hadi gidelim yolda bekleriz" dedik ve yola çıktık.

Road Captain yani Türkce meali ile öncü olan ben, ekibimin tüm sorumluluğuyla dikkatli birşekilde konvoyu çektim.uzun bir yolun ardından tam da güzide köyümüz İnsu ya sapılan yerde durup beklemeye başladık hemde bu arada motorlarımız dinlenecektik...
    Kerim bi ara yolun bozukluğundan dolayı yalpaladıysada tecrübesi sayesinde ucuz atladı birdahaki sefere daha fazla dikkat istiyoruz kendisinden...(bakınız:tabelaların önünde, kafası ,yaşadığı tehlikeden dolayı karışmış )

ve burada hala Çağrı'yı bekliyoruz
    bakınız; ve ben yani road captain, ekibimin bu etkinliğini belgelemek için hiçbişeyden çekinmeden kamerayı taşların üzerine sabitledikten sonra koşarak son anda yetiştim..

ve nihayet vardık yol oldukca dikti , malum, anadolu'nun yol şartları motorlarımız panter gibi tırmanmaktaydı.Kaan artcı olarak Melda'yı , Eren ise İpeği almıştı.(Kerim'e dikkat ....hala şaşkın)

ama manzara güzel hava tertemiz ,keyifler ona keza

ben dha korumalarımı bile çıkartmamıstım ,varırvarmaz gitarımı sabitlediğim yerden çıkartmak için bir hamle yaptım, düşmesin diye gitarımı öyle bir bağlamısım ki bi ara vazgeçtik gitar muhabbetinden ,olmayacak dedik , varsın olmasın dedik gitarda neymiş dedik.

3 saat sonra...
    ne bağlarmısım be gitarı yuh bana.Çalmaktan vazgeçtim ama motorada böyle bi aksesuar abes kaçar.Çıkartmalıyım diye celallendim yine.Arkadaşlar da çevreyi gezdiler , zemin etüdünde bulundular , oturacağımız yerdeki dikenleri kopardılar...Kaan ise teşekkür ediyordu tabiat anaya içi huzur doluydu Kaan'ın çocuklar gibi şendi.

ve bakınız azmin zaferi işte burada sadece mersin mt de.en sonunda amacıma ulaştım ve müziğe kaptırdık kendimizi

aman allahım o da ne öyle, bir araba yaklaşıyordu işallah yakınımıza durmaz derken neredeyse kucak kucağa olacağımız bir mesafeye bir amca eşiyle birlikte konakladı motorize değillerdi ama horgörmedik tanıştık
    meğerse Albert Sezar mış abimizin ismi ve eski Rock müzisyenlerindenmiş o çaldı biz söyledik biz söyledik o çaldı ...bayada bi şaşırdık aslında...çok güzel sohbetimiz oldu saolsun..

zar zor çıkarttığım gitarımı bırakırmıyım hiç günboyunca çaldım.sigara için bile mola vermedim resime dikkat ederseniz çalarken sağ elimde sigara dalgalanmakta...

laylaylom ettik baya bi açlığı ,aldığımız yemekleri unutmusuz , ömer de sağolsun darbukasını eksik etmemişti .Alkışlıyoruz buradan kendisini.ve lütfen ömerin motoruna scooter demeyelim o motorun modeli Cup çok darıldı gözleri doldu .dikkat edelim.

gelelim işin özüne, karnımız da acıktı artık aldığımız portatif, tek kullanımlık mangalı açtık..aaa kutunun içinde mangal koymamışlar unutmuşlar hayallah ama bitane kültablası eşantiyon çıktı yaw, derken acı gerçeği farkettik mangal alimünyum folyodan imal edilmişti ve o kültablası sandığımız sey mangal sanıyordu kendini. incelemek isteyenler için (ortada üzerinde sucuklar olan parlak obje)mangal yakma olayı için Eren e teşekkürü borç biliriz.eren yine hızını alamamış ve komşu piknikcilerin yardımına koştu ve onların mangalınıda yaktı.piknik camiasında bir efsana olmak üzere kendisi.

ben yemeği yedim keyiflendim ve çevreyi keşfetmeye çıktım bu arada Kaan fotoğrafladı(güzel çekmiş beeeaah)

Çağrı tutturmazmı "bende gelecem benide bindir o konforlu arka koltuğuna kollarımı dayayıp manzarayı ve rüzgarı tatmak istiyorum" ilk başta yok mok dedim ama baktım koşturuyo motorun arkasında ,korktum düşecek diye gel hadi dedim gel ,birazda çağrıyla gezdik gezerken de muhabbet ettik.Kaan fotoladı saolsun.

kalkma vakti gelmişti ki zaten Kerim Ömer İpek Eren çoktaaan gitmişlerdi sessizliği dinledik yediklerimizi hazmettik.Çevreyi bigüzel temizledik ateşimizi söndürdük tekbir çöp dahi bırakmadık poşetlere doldurup motorlarımızın arkasına örnek motorlu türk gençleri olduğumuzu ispat edercesine astık.evlerimize doğru yola koyduk kendimizi.afferim bize.

yolda ,yok dedik olmaz dedik bugün burda bitmez sahilde birde çay içilsin, Kaan Çağrı ve ben deniz kenarına gittik.yorulmuşuz offf.

O sırada adaşım olan motorcu arkadaş geldi onlarda dağ tarafına çıkmışlar ama haberleşmemiştik bize biraz bozuldular , yaw zaten bişey yoktu hiç eğlenemedik iyiki gelmemişsiniz falan dedik de sakinleştirdik ,birde haftaya hepberaber gideriz dedik.haftaya daha kalabalık olacaz yani ne güzel..

sonra vedalaştık iyi haftalar diledik bol şans diledik ve evlerimize ulaştık.
    katılan herkese teşekkür eder siz değerli motorcuları canıgönülden kucaklarız.
    haftaya mersinli motorcuların bir başka macerasıyla karşınızda olacağız.esen kalın.
    mersin,cruiser,avukat,27

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    gençlik tekrardan bu aktivitede bulunan herkese teşekkrler.. harikasınızz...
    CBR 600F Honda,

davulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Alper ellerine saglık. guzel olmuş. gun gectıkce daha guzel oluyo bu geziler ne dersiniz...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bencede hoca gün geçtikçe dahada güzel oluyo.. helal mersin grubu.. kim tutar biziii...
    CBR 600F Honda,

kimseler tutamaz kardeş yazın tüm MT bizi konusacak Olympos a gidiyoruzzz
    mersin,cruiser,avukat,27

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    tebrik ederim, güzel gezi güzel organizasyon, yaşamasakta en azından içimizi geçiriyoruz napalım, teşekkürler paylaşım için, mersini ve mersin mt yi böyle görmek gözlerimi yaşarttı valla...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi kaçarı yok.. yazın mutlaka antalya veya bodrum war..
    CBR 600F Honda,

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hepizi çoook seviyorum,maynak gezi olmuş.Umarım ilerde bereber gezeriz adana mt gruybu ile ben bu hafta hiç biryere gitmedim pazara gittim malum motoru satmak için ama olmadı hafyata inşallah diyoruz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam dostlar güzel olmuş herşey ben bu pazar evdeydim bahçemle uğraştım amam önümüzdeki c.tesi pazar süprizlerim var tüm mt lere byyy
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

merakla bekliyoruz Adana'dan gelecek olan haberleri.
    mersin,cruiser,avukat,27

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    alper üstadım resimleri çok güzel senaryolamışsın bayıldım. gelen herkeze çok teşekkürler.ellerinize sağlık... ama geziye ben merdayla geldim ya; bakalım aşkımdan kaç araba laf yiiicem. duyar gibiyim " beni gezdirme tamam..... ( bıdı,bıdı,bıdı..... ) yandım ben yandım

eeeee haksız değil ama biz güzelgüzel gezelim sen getirme yengeyi...olcak sey mi...
    mersin,cruiser,avukat,27

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı artniyet adlı üyeden alıntı
    eeeee haksız değil ama biz güzelgüzel gezelim sen getirme yengeyi...olcak sey mi...

kaan hoca olay burada bitmiştir.. artık gezilere falan gelemiyo.. gelse bile pek sağlıklı olacağını zannetmiyorum..
    CBR 600F Honda,

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    çok eğlenceli bir gezi olmuş kutlarım sizi paylaşim için saolunn

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler