Tebessüm gönüllüleri derneğinin Omurilik kanseri , motosiklet tutkunu Nazım Bozdoğan için organize ettiği ziyarete TMF il temsilciliği, Mersin Motosiklet Spor Kulübü (MESK), Türk Chopper MK ve Türk Riders CC , Mersin MT ile destek olduk. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Sayın Bekir Yunus UÇAR ve Milli yarışçımız Kenan SOFUOĞLU' da ziyaretimize canlı bağlantı ile katılarak Nazım BOZDOĞAN'a geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Katılan herkese teşekkür ederiz.

Dilerseniz Hemen Fotoğraf ve Videolara Geçelim..

Buluşma Saatinden Önce Mehmet Kardeşimle Buluşup Motorlarımızı Güzelce Temizliyoruz ve Gıcır Gıcır Oluyoruz..Buluşma Noktasına Vardık ve Yola Çıkmak İçin Son Hazırlıklar Yapılıyor. Herkes Grup Şürüşüne Uyacak Şekilde Sıraya Geçiriliyor.. derken Ahmet Gökel Abimiz Günün Şerefine Tek Teker Show Yapıyor..

Yolda Olmak Durmaktan Daha İyidir Der ve Yola Koyulur Bunca Güzel İnsanlar..
Nazım Kardeşimizi Evine Varıyoruz TMF İl Temsilcilerimiz Konuşmalarını Yapıyorlar ve Nazım Kardeşimiz İçin Getirilen Hediyeler Veriliyor. Sonunda Kenan Sofuoğlu İle Canlı Olarak Görüşüyor ve Milli Sporcumuz Kenan Ağabeyimiz En Kısa Sürede Ziyaret Sözü Veriyor Nazım'a.
Nazım Motosikleti ve Fenaerbahçeyi Çok Seven Bir Kardeşimiz. Motosiklet Sesi Duymak İstedi ve MT09 lu bir Abimiz Nazım'ın İsteğini Hemen Yerine Getirdi.
Tam O Sırada Birinin Bana Baktığını Farkettim yok, yok Bana Bakmıyordu Kaskıma Bakıyordu.. " Çok Beğendiysen Al Senin Olsun" Dedim ve Sonuç
Nazım'ı Fazla Rahatsız Etmeden Yola Koyulma Kararı Alıyoruz ve Asker Canavarların Başına Geçmek İçin Hazırlanıyor..Ekipçe Yukarı Tömük'de Bir Yemek Yiyelim Dedik.. Açlığa Dayanamayız PekYolda Ufak Bir Mola Verelim Dedik.. SS'ci Abiler Bekleme Huyu Olmayabilir Ama Biz Beraberiz Her Daim..
Doğru Söyleyin Benelli'ye Yakışmışmıyım?
Bu anlamlı güne iştirak eden bütün motosiklet sevdalılarını can-ı gönül'den teşekkürü bir borç bilirim. ve Son olarak ....