Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gündoğmuş kısacık bir gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Antalya Genç Motosiklet Klübü
    Manavgat'tan yola çıktık,Akseki,ordan ver elini Gündoğmuş,sonrasıda Alanya'da son buldu

Gündoğmuş bulun bir şelale,ekip mola veriyor

Kaskı çıkarmaya üşeniyorum

Topluca bir fotoğraf çekip,Eğri göle gitmenin planlarını yapıyoruz

Yollarda kar erimiş,ilerisi içini birşey diyemeyecem,Gündoğmuş Pembelik Köyünü geçtikten sonra molamızı verip,ateşi yakmaya hazılanıryouruz,hava ılık

Ateş yanar,sucuklar nar gibi,birtek sivas mangal köpeğimiz eksik

Böyle bir şekerim olsun,varsın çayım acı olsun,yaramaza bak hele
    [/url]
    Keyifler yerinde,ufaktan çevreyi gezsek güzel olur,grupla geldiğim için fazla fotoğraf olmuyor,millete ayak uydurmak gerekir,bir çok yollar kapalı

Karla buluşan motosikletçiler,birazda çocukluğunu yaşamak isteyince,kendini kara bırakıyor

Yolcular kalmasın,vapur kalkıyor,gidecek yol yok

Kankamı buluyorum,kel kalmış karı dırdırından mı? Başka durumlardan mı ? belirsiz,saç ekleyip,gönlünü alıyorum,

Manzara güzel,yolu açılınca,terasın yolu kapanmış,bata çıka yukarı çıktım,birde bana sorun

Antalya Genç Motosiklet klübü

Yollar boş, 3 G (gar,gış,gıyamet) asıl macera burdan sonra,karda ybr arkası önü ayrı oynuyor

Karla mücadele yavaştan başlasın,yolda gelirken ara ara kaldığımız oldu

Burdan sonrası,ybr ile gidilecek değil,fazla zorlamaya gerek yok

Karşı yol kapalı,dönüş başlamıştır,ninem yukardan seslendi,çocuklarım delimisiniz ne yaparsınız oralarda garda gışta,yol kapalı

Gidiyoruz Eğri Göle,motosikletleri çeviriyoruz,zifte yine yapışmış,sildim ama fayda etmedi

Eğri Göl yolu kapalı,çündere şelalesi,su az olunca, göz gezdirip millet durmadan gidiyor
    9 Kişi, 8 motosiklet,en küçük katılımcımız babasıyla gelmiş,babası yağmurluk yerine,balıkçı yağmurluğu giymiş,ara ara yağan yağmurdan ıslanmadı, birde ben alıcam,uzun soluklu gezilerde faydasını görürmüyüz bakalım
    Çay molası

Ktm 450 ateş ediyor,bırakın bu yollar bizden sorulur,bizde ktm alsak böyle yollara vursak nasıl olur,insan iştahlanıyor,bakım masrafı gideriydi derken altın nasıl kalkılır merak konusu,tek güvencem,motosiklet ustam Adil usta iyiki varsın

Gezinin son fotoğrafını çektiriyorum,paçalı güvercin olduk :

Toplamda 220 kmlik bir atıştırmalık,bir gezi oluyor,ybr nin ön dişlide 15 olunca iyice bayıldı garibim,aküde zayıftı ömrünü tamamlamış oldu,bugün değiştirdim fazla fotoğraf çıkmıyor,bu yollara Yamaha WR 450 F böyle bir deli oğlan lazım
    Kışın çıktığım gezilerde,egzoza zift bulaşma hastalığı oldu,zift sanki mıknatıs gibi bizi çekiyor
    Daha detaylı bir gezi yapmak isterdim,klübe ayak uydurmak için,fazla durmadım,zevkli bir gün geçti.
    Kış mevsiminde kısa atıştırmalık,yolculuk yaptım,motosiklete binemeyen,motosiklet sevdalılarına gelsin
    Ön dişli 15 olunca çok zayıf kaldı,birdaha gidersem ön dişiyi 13 yapacam
    Motosikletim garaj motorudur,yağmur,kar,çamur,toz toprak görmemiştir,sürekli kapalı garajda saklanmış,yüksek rakımlarda kullanılmamış,güneşli havalarda kullanılmıştır

Sağlıcakla kalın
    Sepetçioğlu, ESGEL, ogzcngdk ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Güzel bir gezi olmuş, tekerinize sağlık
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    mangalın başındaki köpek çok şirin (sorması ayıp olmasın nedir mangalda pişen?) güzel bir gezi olmuş
    fz6_fazer bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Sivas MANGAL köpeği'' bu.
    Ya hemşerim böyle bir klüp var, ve böyle geziler yapıyorsunuz, yaptıktan sonra değilde önceden haber versenize be. Hani belki biz de gelirdik.
    Bir de merak ettim, RX3 ün performansı nasıldı o yollarda?
    fz6_fazer bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Paylaşım ve fotolar için teşekkürler.

Canım çekti bak şimdi benim de, hafta sonu kaçmak lazım bir yerlere.
    fz6_fazer bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Paylaşım için teşekkürler.
    fz6_fazer bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sağolun teşekkürler
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş, tekerinize sağlık
    Çok tatlı yaramaz,bakışı duruşu,insanın sıkıştırası geliyor,pişen hakkında benimde bilgim yok
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mangalın başındaki köpek çok şirin (sorması ayıp olmasın nedir mangalda pişen?) güzel bir gezi olmuş
    Gezilere çıkmadan 1 ay önce MT'de yazdım gelen giden olmadı,durum böyle olunca önceden bildirim yapmadım,2 kez tekrar yazdım,tek tabanca Alanyadan ver elini gürcistanı buldum,performans güzeldi.
    12 şubat 2017 Alanya Anamur var gezisi var,detaylar kısa zamanda netleşir,ozaman kadar bir yerlere giderim,mutlaka egzoza zift yapışır
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Sivas MANGAL köpeği'' bu.
    Ya hemşerim böyle bir klüp var, ve böyle geziler yapıyorsunuz, yaptıktan sonra değilde önceden haber versenize be. Hani belki biz de gelirdik.
    Bir de merak ettim, RX3 ün performansı nasıldı o yollarda?
    İyi olur kafa dağıtın,içiniz açılır
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım ve fotolar için teşekkürler.

Canım çekti bak şimdi benim de, hafta sonu kaçmak lazım bir yerlere.
    Rica ederim
    Alıntı BerkB. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)