MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
RKS MOTOR
3. sayfa BirinciBirinci 123

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-32- ( KLE 500 - SUZUKİ İNAZUMA)

Mondial E-xtreme Max 150
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    Hero Karizma
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - cbf150 2008 model - SUZUKİ GW 250 İNAZUMA
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinki imrendiğim bir cesaret hocam tebrik ederim bu havada bu geziye çıkmanızdan dolayı. Bahar aylarında yapmayı düşünürseniz yağmurluda olsa katılmayı düşünürüm istanbuldan. Petşişe yi ben demedim nayken81 nikli arkadaş söylemiş ama bence çamurluğu kırabilir. inazumanın çamurluğuda eh yani az para diil .. ben kendi çamurluğuma yükseltme aparatı yapıcam bu gibi yağmurlu çamurlu geziler için 6-7 cam yükseltsem yeter herhalde Yükseklik miktarı konusundaki görüşlerinizi bekliyorum sizce kaç cm ideal olur.
    kusura bakma dostum yanlış kapıyı çalmışım,tabiki neden olmasın inşallah bir gün biryerlerde gezi, hatta geziler yapmak isterim , çamurluğu yükselmek çok iyi fikir lakin,çamurluğun yapısı itibariyle bu pek mümkün görünmüyor,eğer sizin motorunuzda suzuki inazuma ise çamurluğu söküp bir bakarsınız, bana pek olur gibi gelmiyor,ama siz böyle bir işi yaparsanız ve benimlede paylaşırsanız sevinirim doğrusu,ilgin için teşekkür ederim selamlar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma dostum yanlış kapıyı çalmışım,tabiki neden olmasın inşallah bir gün biryerlerde gezi, hatta geziler yapmak isterim , çamurluğu yükselmek çok iyi fikir lakin,çamurluğun yapısı itibariyle bu pek mümkün görünmüyor,eğer sizin motorunuzda suzuki inazuma ise çamurluğu söküp bir bakarsınız, bana pek olur gibi gelmiyor,ama siz böyle bir işi yaparsanız ve benimlede paylaşırsanız sevinirim doğrusu,ilgin için teşekkür ederim selamlar...
    Benim motor inazuma değil ama mekanik olarak hiç birşey olmaz değil sadece olması gereken parçayı tasarlamak ve üretebilmek gerekiyor. Her iki işte ayrı uzmanlık alanı. Ben inazuma bulayım bakayım düşüncelerimi yazarım sonra

Motosikleti
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor inazuma değil ama mekanik olarak hiç birşey olmaz değil sadece olması gereken parçayı tasarlamak ve üretebilmek gerekiyor. Her iki işte ayrı uzmanlık alanı. Ben inazuma bulayım bakayım düşüncelerimi yazarım sonra
    teşekkürler ,eğer çamurluğu yukarıya kaldırmanın yolunu bulursan çok faydalı bir iş çıkartmış olursun benim adıma,selamlar...
    altora bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Tebrikler Mesut hoca, dilerim o cesaretten birazda bize bulaşır...Gözü kara biriymişsin,öğrendik.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Mesut hoca, dilerim o cesaretten birazda bize bulaşır...Gözü kara biriymişsin,öğrendik.
    bu iş bana göre cesaret işi değil, gözü karalık değil ,bu iş yol tecrübesi öğrenme merakı diyelim, selamlar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Gerçekten unutulmaz bir gezi olmuştu benim için, inşallah yeni sezondada böyle geziler yapmak nasip olur.

Motosikleti
    mndi drift-hyo gv250-kawa en500-bj boxer-discoverf
    Hocam maşallah
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam maşallah
    teşekkürler ,burdura selam olsun.....
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Bajaj Pulsar ile Macera Dolu Süpriz Geziler
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    Hero T-Sport
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)