Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbula bahar geldi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Bizim burada hala kar var anasini sattigiminin... :evil:

Evet nihayet Ripley ve Daisy ile ilk turumuzu yapabildik...

Manzaralar cok guzeldi, ve yeniden yollara vurmak harikaydi ama 80 km sonra sicak birseyler icme molasi ve doooggru eve programi zorunluydu... elektrikli cekete ragmen usudum dogrusu.

Sansli adamlarsiniz vesselam... :?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    DD amca gene manzara süper
    ama aklıma bu kış Akurai ile Eskişehire gidip yılın ilk karını görüp ve baktığım her yer bembeyaz olunca kafayı yedim dedim buran çıkamıcaz diye Antalyanın toprağına kurban walla burdan başka yerde yapamam ben
    ERASER WİLL COME BACK

sevgili donald duck, size birkaç sorum olacak müsadenizle.ilk sorum şu:elektrikli ceketinizin uzatma kablosunu nereye sarıyorsunuz?(80 km. az değil!)
    ikinci sorum: yağmur yağınca noluyor!?
    ve son olarak:bende çok güzel bir elektrikli battaniye var.tamı tamına 15 YTL ye aldım(paraya acımam).ceketimin altına bunu sarınsam olmazmı ki?(tabi burda birinci sorunun cevabı büyük önem taşıyor).
    saygılarımla

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    jawa, Ceketin kablosu telefon kablosu gibi spiral. Bir yere sarman gerekmiyor. Motorda bir soket var, tam oturdugun yerin altinda, fisi oraya takiyorsun. Yani 80-90 km gibi bir kablo makarasi tasiman gerekmiyor... Daha once denedim, donuste geri sarmasi dert oluyor

Kabloda bir de reosta var, oradan sicaklik ayarlaniyor.

Bu ceket diye bahsettigim bir yelek aslinda, normal ceketin altina giyiliyor. Esimdeki de bir astar. O da ceket icine giyiliyor. http://www.gerbing.com/pages/clothing/jl.html linkinden bakabilirsin.

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    donalt dock kimdir. nerelerdedir.
    kendisi ile ilgili bilgi nereden alınır.
    ayrıca bu sayfanın tasarımcı , guncelleyenleri hakkında da bilgi nasıl bulunur tabii bu kişiler kimlerdir.

yanlış anlaşılmasın teşekkür etmek ba'bında yanii.
    bide cbr 125 ilk başlayacak ve boyu 1.73 olan(benim gibi) biri için kucukmudur.fuarda bu motora oturmuş ve kendisine kucuk gelmiş kişi nasıl ikna edilir veya başka bi öneride bulunulabilirmi teşekkürler.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden*** şam piiii yonnn ***

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Jawa ve Donald_Duck size bir şey hatırlatmak istiyorum. Bu elektirikli battaniyenin ve montun ciddi anlamda kemik erimesine neden olduğu için ben kullanmayı bıraktım isterseniz siz de bir araştırın öyle kullanın.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    donalt dock kimdir. nerelerdedir.
    kendisi ile ilgili bilgi nereden alınır.....
    donalt dock diye birisi yoktur. Donald Duck tur dogru yazilimi. Senin adini manita, muraku, turimu filan yazsalar olurmu sence?

Nerelerden oldugu isminin altinda yazar.

Mesajinin altinda Ö.M. yazar, orasi tiklanir, kendisine ne isteniyorsa sorulur.

Imzasinda "Motosiklet Teorisi" yazmaktadir mavi mavi, o tiklanir, diger sorularin yaniti bulunur.

Sahsin kendisi buradayken ucuncu sahislara sorular sormak ayiptir biraz.

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    abi ya bu soru sanaydı , birazda espirisine yaa yanlış anlamayasın sakın. ayrıca yanlış yazımım için de özur dilerim yaa .valla sen yanlış anladın heralde. ya ben şöle : donald duck şudur ,bu budur felan der espriyle yanıtlarsın die yazmıştım ve ayrıca buraya yazmamın sebebi de beli bi süredir siteyi takib ettiğim halde şahsınıza dair bu işe gönul vermiş birisi olmanız dan fazla bişey bilmemem ve benim gibi olan arkadaşlarında burdan okuyup bilgilenmesini duşunmemdir. ama sende haklısın ben.... ve gene ben.. idye başlayarak herkesin ortasında anlatmak istememen kadar sevgiler hocam hemde saygılar.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden*** şam piiii yonnn ***

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    muritu, Onemli degil. Ama burasinin chat degil forum ortami oldugunu gozardi etmemelisin. Yillar sonra dahi bu satirlar okunacak...

danger0, Bu senin kanaatinmi, yoksa bir yerde mi okudun? Kaynak varmi elinde konuya dair? Benim pek aklim yatmadi bu kemik erimesi ve elektromanyetik alan isine. Akim cok dusuk cunku. Mikrodalga filan degil yani...
    Varsa bir kaynak ogrenmek isterim dogrusu.

bu kemik erimesi işi asparagas gibime geliyor.aksi halde benim bugün sümüklü böcek olmuş olmam gerekirdi!kendimi bildim bileli elektrikli battaniye ile kışı geçiririm.yinede acele etmiş olmayayım 10 yıl sonra yazarım yine.

bu arada donald duck'ın verdiği http://www.gerbing.com/pages/clothing/jl.html linkindende gördüğümüz üzere elektrik olayı sadece ceket ile sınırlı olmayıp pantolonda mevcutmuş.ilk olarak bir ceket özelliğinde "77 wat" ibaresini görmekte bambaşkaymış, bunuda belirteyim! bundan sonra sevgili üreticilerden beklentim elektrikli don ve elektrikli takkedir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler