Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Köy Yolları ve Mutlu Çocuklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Proje muhteşem de, yeterli duyurulmadı mı acaba, yeni duydum, birde face kullanmayanlar olabilir benım gibi, bir sonraki şehir, okul neresi, hesap no lar kaç burada da duyurursanız belki destek olmak isteyenler çıkar.
    Merhaba. Sosyal medyada organize olunuyor. Ama kullanmıyorsanız direkt Ilker abiyi arayip fotovraf cekimi randevusu alabilirsiniz. Ya da Ercanlar.net adresinden 1000cocuk ürünleri satin alip çocuklara katkida bulunabilirsiniz.

Ilker Kül ün telefon numarası;
    +90 532 494 7626
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muthis! Onca zamandir bu forumda gezi yazilari okurum, iclerinde en anlamli olani nuydu sanirim. Yuregime dokundu sanki o cocuklara uzanan eller. Baska nasil ifade edilir bilmiyorum. Tesekkurler paylasiminiz icin. Emir
    ubuntu67 bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Süpersiniz !! Bende bu projeye 2 tane buff aldım. Fakat sizinki gerçekten muhteşem olmuş valla ayakta alkışlıyorum
    Not : artık ayağa kalkabiliyorum

Ali , Sertaç'a herkese çok selamlar.
    ubuntu67 bunu beğendi.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Canı gönülden tebrik ederim, gönüllere dokunmak böyle birşey işte ..... çocukların gözlerinden o ışığı ve yüzlerinden gülücük leri görmek çok ayrı bir mutluluk projenizin yayılması için de elimizden geleni yapıcaz selamlar
    ubuntu67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı biglebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muthis! Onca zamandir bu forumda gezi yazilari okurum, iclerinde en anlamli olani nuydu sanirim. Yuregime dokundu sanki o cocuklara uzanan eller. Baska nasil ifade edilir bilmiyorum. Tesekkurler paylasiminiz icin. Emir
    Cok tessekkur ederim. Selamlar.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz !! Bende bu projeye 2 tane buff aldım. Fakat sizinki gerçekten muhteşem olmuş valla ayakta alkışlıyorum
    Not : artık ayağa kalkabiliyorum

Ali , Sertaç'a herkese çok selamlar.
    Aleykum selam. Ayaklanmana sevindim, Bolu'da kar varmis. Aman dikkat et

Alıntı Emreköktürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canı gönülden tebrik ederim, gönüllere dokunmak böyle birşey işte ..... çocukların gözlerinden o ışığı ve yüzlerinden gülücük leri görmek çok ayrı bir mutluluk projenizin yayılması için de elimizden geleni yapıcaz selamlar
    Cok tesekkur ederim. Selamlar.
    berkcigdem bunu beğendi.
    Mustafa Kara

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Hocam sizin yaptığınız raporlar ayrı bir tat veriyor çok anlamlı ve güzel bir gezi olmuş
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Kalbinize sağlık be, helal olsun.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alınacak
    Tebrikler .Muhteşem bir proje

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizin yaptığınız raporlar ayrı bir tat veriyor çok anlamlı ve güzel bir gezi olmuş
    Çok teşekkürler. Selamlar.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalbinize sağlık be, helal olsun.
    Eyvallah, selamlar.

Alıntı harunavci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler .Muhteşem bir proje
    Teşekkür ederim, proje sahibi İlker Kül öncülügünde elimiden geleni yaptik. Dahasini da yapacağız, feysbukta kendisini takip edebilirsiniz bu konuda.

Selamlar.
    Mustafa Kara

jaglerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda innova
    Hababam sinifi yil 1978 ahmet fakir mahmut hocanin destegiyle okuyan sonra .koy okulunda .. Ogretmen. Yil 2016 degisen cok sey var olamakla birlikte degismeyen ayristirmiyan birbirimizden koparmayan ruhumuz var bu insanligi tasiyan dunyadaki tum toplumu .Alkisliyorum. Kapitalizim elbet bize diz cokecektir cocuklar inanin guzel gunler gorecegiz umutlu gunler denizlere mavileride surecegiz....

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı jaglerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hababam sinifi yil 1978 ahmet fakir mahmut hocanin destegiyle okuyan sonra .koy okulunda .. Ogretmen. Yil 2016 degisen cok sey var olamakla birlikte degismeyen ayristirmiyan birbirimizden koparmayan ruhumuz var bu insanligi tasiyan dunyadaki tum toplumu .Alkisliyorum. Kapitalizim elbet bize diz cokecektir cocuklar inanin guzel gunler gorecegiz umutlu gunler denizlere mavileride surecegiz....
    Teşekkürler. Selamlar.
    Mustafa Kara

aligt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650 Transalp
    Cansınız siz can

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Tam bu ülke için ümidi kesiyorum, sizin gibi muhteşem insanları görüyorum, umutsuzluğum kayboluyor. Fotoğraflara bakarken inanın gözlerim yaşardı.
    Ülkemiz, insanımız, çocuklarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Ama maalesef hayaller ile gerçekler bir biri ile uyuşmuyor.
    Elinize, yüreğinize sağlık.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Çok teşekkür ederim güzel sözler için selamlar.

Ubuntu kardeş, çok güzel bir gezi yazısı olmuş.. 3 yaşından 18 yaşına kadar yetiştirme yurtlarında büyümüş
    biri olarak çocuklara önem veren herkesi çok seviyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Ve ayrıca küçüçük çocuklara idolojik gözle bakarak millete, inanca göre ayıranları ayıplıyorum.Hiç birimiz nerede,hangi ülke de,hangi şehirde,
    doğacağımıza karar veremiyoruz..O beğenmedikleri suriyeli çocukların hangisi; "Ben dünyaya Suriye de gelmek istiyorum, açlık çekmek istiyorum,
    buz gibi yıkık beton kalıntılarının arasında geceleri üşüyerek pineklemek, savaş uçaklarının gürültüsüyle sabaha kadar korku ile uykusuzluk arasında
    çile çekmek istiyorum" diye bir tercihte bulunmuş.

Hangi çocuk ana babasına; "Çocuk yapmadan önce gidin Amerika'ya beni orada doğrurun,doğuştan Amerikan ya da Fransız,Alman vatandaşı olayım" diyebilmiş.

Fikrinize , ideolojilerinize uymayan yetişkinlere olan nefretiniz çocuklara yansımasın lütfen! Bu dünyanın sahibi sen değilsin hemşerim,
    sen de o beğenmediğin insanlar gibi günü geldiğinde gideceksin bu dünyadan, neyin davasını güdüyorsunuz arkadaş?

Yunus'un dediği gibi; Kapıcılarla- Beyler aynı mezarlığa gömülecek.. Geçmişe baktığında vicdanını rahatsız eden bir yanlışın var mı yok mu sen ona bak...Keşke dünyayla mücadele etmek yerine kendinizle mücadele etmeye akıl edebilseniz.Keşke en büyük kötülüğün kendinizden
    geldiğini anlayabilseniz.

Bakın! Konuyu açan arkadaş sağa sola sataşmamış, Üzerine düşeni yapmış,yollara düşmüş insanlık yapmış.Küçük çocukların ayağına kadar gidip
    gönüüllerini almış.İşte olay bu..
    berkcigdem ve hakan_czy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ubuntu kardeş, çok güzel bir gezi yazısı olmuş.. 3 yaşından 18 yaşına kadar yetiştirme yurtlarında büyümüş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Ve ayrıca küçüçük çocuklara idolojik gözle bakarak millete, inanca göre ayıranları ayıplıyorum.Hiç birimiz nerede,hangi ülke de,hangi şehirde,
    doğacağımıza karar veremiyoruz..O beğenmedikleri suriyeli çocukların hangisi; "Ben dünyaya Suriye de gelmek istiyorum, açlık çekmek istiyorum,
    buz gibi yıkık beton kalıntılarının arasında geceleri üşüyerek pineklemek, savaş uçaklarının gürültüsüyle sabaha kadar korku ile uykusuzluk arasında

Hangi çocuk ana babasına; "Çocuk yapmadan önce gidin Amerika'ya beni orada doğrurun,doğuştan Amerikan ya da Fransız,Alman vatandaşı olayım" diyebilmiş.

Fikrinize , ideolojilerinize uymayan yetişkinlere olan nefretiniz çocuklara yansımasın lütfen! Bu dünyanın sahibi sen değilsin hemşerim,
    sen de o beğenmediğin insanlar gibi günü geldiğinde gideceksin bu dünyadan, neyin davasını güdüyorsunuz arkadaş?

Yunus'un dediği gibi; Kapıcılarla- Beyler aynı mezarlığa gömülecek.. Geçmişe baktığında vicdanını rahatsız eden bir yanlışın var mı yok mu sen ona bak...Keşke dünyayla mücadele etmek yerine kendinizle mücadele etmeye akıl edebilseniz.Keşke en büyük kötülüğün kendinizden

Bakın! Konuyu açan arkadaş sağa sola sataşmamış, Üzerine düşeni yapmış,yollara düşmüş insanlık yapmış.Küçük çocukların ayağına kadar gidip
    Gece gece aglattınız beni. Yarın sabah Kütahya'da bir köy okulu için yola çıkıyorum. Ekibin geri kalani da cuma yola cikacak. Haftasonu Kütahyadayız. Diger arkadaslar da Van'da. Cok konuşmak yerine icraatteyiz. Hem doğuda hem batıda. Ben öğretmen olamadım, devlet yapmadı... En azından bu proje ile bir nebze köy okullarına gidip, hasret gideriyorum. Hava soguk, yollar kötü. Ama çocukların gülüşleri ısıtır nasıl olsa bizleri...

Gelecek ay Mugla, baharda da Hatay'dayız. Bekleriz.

En içten selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Projenin feysbuk adresi www.facebook.com/1000motorcu1000cocuk

Bu da gecen hafta yaptigim video film. İzleyince daha iyi hissedeceksiniz kendinizi, garanti veririm

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=343188102721322&id=2357301734 67116
    arokh ve hakan_czy bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla ayakta alkışlıyorum...
    arokh ve ubuntu67 bunu beğendiler.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    "Köy Yolları ve Mutlu Çukurlar" diye okudum... Artık kafa yolların kalitesine nasıl şartlandıysa...

@ubuntu67;

Kütahya'nın adını duyunca içim hep cız eder. 4 yaşımdan 6 yaşıma kadar Kütahya çocuk esirgeme kurumunda
    daha sonra da Adapazarı Yetiştirme yurdunda yetişmiştim.

Sadace iki sene kaldığım ama hatırlamadığım bu şehir diğer şehirlerden hep önce gelir, adı bile içimin cız etmesine
    yetiyor.

Size hayatta başarılar diliyorum,yolunuz hep açık olsun, yüzünüz hep gülsün.
    ubuntu67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Son etkinligimizin videosu. Kar firtinasi yuzunden motosikletlerimizle gidemesek de motorcu ruhumuz oradaydı:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=349051728801626&id=2357301734 67116

Selamlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler