Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KLX 250 2 Günlük Toroslar Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese,

Geçtiğimiz yaz Ramazan bayramı sonrasında abim ile gerçekleştirdiğimiz geziden videoları birleştirip kendimizce bir video hazırladık. İmkanlar amatör olunca videoda da hatalar sorunlar olabilir. Uzunca bir video ve sesli izlenmesi gerekli.
    Neyse uzatmayayım,

Buyrun video...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir gezi olmuş,
    Video ile bir eleştiri; seslendirme olmamış, bir yerden okuyor gibi, rtük ün ceza verdiği zorunlu yayınlarda çıkan eski belgeseller gibi.
    Hacıkırı-Belemedik geçidinden düşmeden geçtiğiniz için ayrıca tebrik ederim, tabi motorların hafifliği büyük etken.
    Tekeriniz düz bassın...
    sodurlu88 bunu beğendi.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş,
    Video ile bir eleştiri; seslendirme olmamış, bir yerden okuyor gibi, rtük ün ceza verdiği zorunlu yayınlarda çıkan eski belgeseller gibi.
    Hacıkırı-Belemedik geçidinden düşmeden geçtiğiniz için ayrıca tebrik ederim, tabi motorların hafifliği büyük etken.
    Tekeriniz düz bassın...
    Teşekkürler yorumun için, aslında konuşmaları bir yere yazıp okuduk, okuyor gibi olması gayet normal 20 dakikalık bir videoya ses kayıt etmezsek sıkıcı olur... Yazıyı da kimse okumaz.. İlerde daha iyilerini yaparız inşallah.

arkroid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 2013
    Ben montajı da geziyi de seslendirmeyi de çok beğendim.
    Elinize sağlık!
    sodurlu88 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle birinin aea da çalışması lazım. çok güzel kurgulanmış
    sodurlu88 bunu beğendi.

Teşekkürler yorumlarınız için... Video için seslendirme kayıtları gezi kadar eğlenceli oldu... Yanlış telaffuzlar, gülme krizleri vs ... İlgisi olanlara mutlaka denemelerini tavsiye ederim.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    süpersiniz! kardeş kardeş gezmekten kasıt bu olmalı heraldeben de sizinle gezmiş kadar oldum.emeğinize sağlık.
    sodurlu88 bunu beğendi.

Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersiniz! kardeş kardeş gezmekten kasıt bu olmalı heraldeben de sizinle gezmiş kadar oldum.emeğinize sağlık.
    Teşekküler!, Kardeş kardeş gezmenin de ayrı bir güzelliği var, imkanı olanlara tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)