Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Severler Ordu'da Buluştu [VLog]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Ordu Motosiklet Kulübü'nün organize ettiği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin desteklediği etkinlikte motosiklet severler buluştu. Trabzon, Artvin, Rize, Giresun, Ordu, Bayburt, Gümüşhane, Erzincan, Samsun, Tokat, Amasya gibi çevre illerden gelen motosikletçilerle ortam bir hayli kalabalık oldu. Yaklaşık 500 civarı motosiklet ve daha fazla insan vardı.

Öğle saatlerinde başlayan buluşma, yemek ve çay ikramının ardından il kulüp başkanlarının konuşmalarıyla devam etti. Herkesin temennisi bir sonraki sene 3 günlük bir festival düzenlenmesiydi. Bu konuda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler de sözünü verdi. Yani seneye Ordu'dayız.

26 Eylül 2021 Pazar günü gerçekleşen buluşma, Ordu Su Sporları ve Kamp Alanı'nda yapıldı. Havalimanın yakınında bulunan alanda ziyaretçilerin her türlü ihtiyacı düşünülmüştü. Mescit, WC, Misafirhane, kamp alanı...vs

Eski dostlarla sohbetler, yeni kurulan arkadaşlıklar, hayali kurulan motosikletlerle yapılan kesişmeler, yakılan lastikler, redlinea sokulan motorlar, yapılan çekilişler derken gün sona erdi ve parça parça herkes evlerine gitmek üzere alandan ayrıldılar. Biz de Trabzon ekibi olarak seneye yapılacak festivalin hayalini kurarak motorlarımıza atlayıp evlerimizin yolunu tuttuk.

Bu buluşmada anladık ki Karadeniz olarak motosiklet etkinliklerine açız ve özlem duyuyoruz. Kısacık bir buluşma da olsa hepimize çok iyi geldiği yüzlerimizdeki tebessümlerden okunuyordu. Birlik olabildiğimizde ne kadar değerli zaman geçirebildiğimizi anlamış olduk.

Çoğunlukla Ege ve Akdeniz gibi bölgelerde yapılan bu tür etkinliklerin artık Karadeniz'de de yapılması temennisiyle...

Teşekkürler Ordu

KırmızıGrom, MCV, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel bir etkinlik olmuş.Tam bir motor show olmuş,paylaşım için teşekkürler.
    uthec bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Karadeniz yağmurlu memleket olduğundan genelde bu tür organizasyonlar daha güneyde yapılıyor.Güzel organizasyon olmuş.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Memleketteyken denk gelseydi bende katılırdım. 14 ağustos - 28 ağustos arası ordudaydım. Sürekli vaktim olduğu halde en çok 2 hafta dayanabiliyorum. Sonra sıkıyorum ve istanbul!a geri dönüyorum.
    uthec bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir etkinlik olmuş.Tam bir motor show olmuş,paylaşım için teşekkürler.
    evet oldukça kalabalıktı ve neredeyse çoğu motor modelleri vardı. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz yağmurlu memleket olduğundan genelde bu tür organizasyonlar daha güneyde yapılıyor.Güzel organizasyon olmuş.
    Temmuz sonundan beri güneşli gün sayısı 10 olmamıştır desem inanır mısınız. Bu sene ciğerlerimiz rutubetlendi
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleketteyken denk gelseydi bende katılırdım. 14 ağustos - 28 ağustos arası ordudaydım. Sürekli vaktim olduğu halde en çok 2 hafta dayanabiliyorum. Sonra sıkıyorum ve istanbul!a geri dönüyorum.
    bizde Ege'ye kaçıyoruz ama 10-15 günlüğüne ancak.
    Alman_ bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde Ege'ye kaçıyoruz ama 10-15 günlüğüne ancak.
    Neresi olursa olsun insanın evi gibisi yok. Home sweet home olaı evim evim güzel evim Türkçesi Abartmıyorum istanbulun trafiğini bile özlüyor, aryorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)