Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tarsus-İzmir Gezisi,125cc ile...Önerilere ve Katılıma Açık...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC700S
    Bir gezi için öncelikle inanç ve özgüven şart. İnanç ve cesaret içten gelmeli,birileri tarafından tetiklenmeli yada...özgüven için de bakımlı bir motor,iyi bir hazırlık. Ben bu uzun gezi öncesi 5 hafta sonu yakın yerlere artçılı şekilde günübirlik gezi yaptım. Saklı cennet,Sunturas şelalesi,Lamas kanyonu,Alman köprüsü ve Gaziantep. Bunlardan sonra motoruma da kendime de inancım ve güvenim tazelendi. Elbette aksaklıklar olabilir,ama bu ihtimal arabada da var. Sorunla karşılaşında çözüm bulma beceriniz ve pratik zekanız işlemeye başalayacaktır. Her gezi her sorun sizi bir adım daha ileri taşıyacak emin olun.

Motorun küçüklüğüne gelince. Gönül isterdi ki bir F650GS ile bu yola çıkılsın. Fakat elimizde olmayanlara üzülmek yerine elimizde olanlarla yapabileceklerimize bakmamız gerek. Tamam belki 120-130km süratlere çıkamadım. Belki bazı yerlerde çok vites küçülttüm ama sonuçta yola çıktım ve tamamladım. Adama YBR ile Japonya'ya kadar gitmiş,bizimki ne ki onun yanında.Forumda görüyoruz okuyoruz 100cc makineler ile bile gezen dostlarımız var. Bunun adı özgürlük işte. Kendini kısıtlamadan,ertelemeden elde ne varsa onun kadar özgürlük...

Zeyne ve Zeyve Pazarı için belki bir iki hafta içinde bile bir program yapabilirim havalar bozulmadan.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Önceki gezileriminde bir derlemesini yapmayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Tek kelime ile mükemmel bir gezi olmuş.

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Tebrikler güzel gezi olmuş. Nice gezilere İnşallah.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Nefis bir gezi olmuş. Taşkent'in suyu ve Huğlu'nun çayı size de nasip olmuş. O coğrafyada geçirdiğim harika vakitleri hatirlatti bana geziniz, gözlerim doldu.

Hikayeniz daim olsun, yolda buluşmak üzere.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler