Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

100 cc 2

Motovento
    REKLAM ALANI
    ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Harika gezi, harika motor, harika anlatım. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Yolda buluşmak üzere, selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 mondial 150 mash
    Vallahi bravo abi 100 cc motorla yapılırmı göründüğü gibi yapılıyormuş.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanında motorculuk var belli..İçinde gezme isteği varsa 50 cc bile engel değildir.İlerde yine gezmek istersen Karasu-Kocaali tarafıını tavsiye ederim
    ama kışın değilde yazın daha uygun olur.Adapazarına girmeden direk Serdivan'dan geçip gidebilirsin..Çok keyifli gezi yapmışsın tebrikler.
    teşekkür ederim. ileride gezme planlarım içinde karasu ve Zonguldak ta vardı siz tavsiye edince bir nevi onaylanmış doğru kara vermişim fikri oluştu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150lik motorumu satıp Cup alınca acaba bununla da gezebilirmiyim diye düşünmüştüm.Siz bunun ıspatı oldunuz.
    Çok güzel bir gezi olmuş.Anlatım ve resimlerde çok hoş.Önemli olan gönlü hoş etmek.
    Paylaşım için teşekkürler.
    beğendiğiniz için memnun oldum. küçük cc ile bir yere yetişme gibi bir derdiniz yok ise gayet güzel gezilebileceği kaanatindeyim. sürat düşük olduğu için daha iyi etrafa bakınma imkanı veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezi, harika motor, harika anlatım. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Yolda buluşmak üzere, selamlar...
    bazı şeyler ufak önemsiz gibi gözüküyor fakat ister istemez bilinç altında bazı şeyleri uyandırıyor. resminizin altında iskenderun u görünce tek gurbet diyeyim yaptığım yer iskenderun geldi usta birliği sarıseki de askerlik yapmıştım. (acemi izmir onu saymıyorum) eski gençlik günlerimi hatırlattı. klasik laf çok güzel günlerdi iskenderun günlerim. yorumun için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Alıntı ARSLANA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bravo abi 100 cc motorla yapılırmı göründüğü gibi yapılıyormuş.
    zaman ayırıp okuduğunuz ve yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Piaggio Medley
    Abi bravo, takip edicem.. Malum kış, ama yaza gezilecek yerlerin planlamasını yapıyor musun?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    vaaay çok güzel gezi olmuş abi, bu kış günlerinde böyle şeylere ihtiyacımız var

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İsmet abi ne güzel gezmişsin,şu karda-kışta motosiklete binesim geldi

Smdcvk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer S2
    Kotil ailesi ile espri süperdi Bi de eşmenin ayvası meşhur ben iki kilo elma aldım diyeceksin sandım
    Çok güzel olmuş elinize sağlık uğraşıp paylaştınız bizimle, havalar düzelse de ben de giderim oraya kısmetse. Devamını bekliyoruz inş

hardtopfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Turbo Sport 2G
    Çok güzel bir gezi olmuş bende 2016 ağustos ayında arkadaşımla 65cc cdı herolarımızda 600km yol yaptık...Bu sene ege turu yapacaz inşaallah..15tlya 210km yol yaptık..Sabit 65km hızla..Tasarrufluda olmak gerekir..Yanınızda yol arkadaşı oldumu daha keyifli oluyor......
    ahmetunuver, crxforever ve mertowski bunu beğendiler.

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    paylaşılar için teşekkürler . Çok güzel bir gezi oluş. Burada iş motorda değil yüğrekte helal olsun

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı SSANLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bravo, takip edicem.. Malum kış, ama yaza gezilecek yerlerin planlamasını yapıyor musun?
    Teşekkür ederim alakanız için. Aklımda bazı planlar var. Bakalım nasip olup da hangisini gerçekleştirebileceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaay çok güzel gezi olmuş abi, bu kış günlerinde böyle şeylere ihtiyacımız var
    Beğendiğin için memnun oldum. Zahmet edip baktığınız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi ne güzel gezmişsin,şu karda-kışta motosiklete binesim geldi
    Sizde bu duyguyu uyandırdım ise kendime bir puan yazıyorum. Çok sağ olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı Smdcvk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotil ailesi ile espri süperdi Bi de eşmenin ayvası meşhur ben iki kilo elma aldım diyeceksin sandım
    Çok güzel olmuş elinize sağlık uğraşıp paylaştınız bizimle, havalar düzelse de ben de giderim oraya kısmetse. Devamını bekliyoruz inş
    Okuyup yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı hardtopfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş bende 2016 ağustos ayında arkadaşımla 65cc cdı herolarımızda 600km yol yaptık...Bu sene ege turu yapacaz inşaallah..15tlya 210km yol yaptık..Sabit 65km hızla..Tasarrufluda olmak gerekir..Yanınızda yol arkadaşı oldumu daha keyifli oluyor......
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...95&oe=58DFD4CB
    Beğendiğiniz için memnun oldum. Sizinde gezi yazılarınızı bekliyorum. Resimlerde çok şık. Sahilde beyaz sele çok hoş durmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşılar için teşekkürler . Çok güzel bir gezi oluş. Burada iş motorda değil yüğrekte helal olsun
    Olumlu dönüşler bana enerji veriyor. Zahmet edip yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Benzin fiyatlarına baktiniz mi. Fiyatlar akıyor

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin fiyatlarına baktiniz mi. Fiyatlar akıyor
    maalesef ülkemizin acı gerçeği benzin dahil her şeyin fiyat artıyor.

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    gerçekten cesaretinize hayran kaldım.o motorla diğer yakaya bile geçmeye korkarım.tek başınıza 300 km yolu o motorla gidebilmenize çok şaşırdım.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı haqan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten cesaretinize hayran kaldım.o motorla diğer yakaya bile geçmeye korkarım.tek başınıza 300 km yolu o motorla gidebilmenize çok şaşırdım.
    okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. benim ilk motorum ve üzerindeki km benim motosiklet tecrübemi gösteriyor. onun için belkide benim yaptığım cahil cesareti.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. benim ilk motorum ve üzerindeki km benim motosiklet tecrübemi gösteriyor. onun için belkide benim yaptığım cahil cesareti.
    Başkaları bisiklet le dünya turu atarkan veya ülke turu atarken senin yaptığın 300 km relik tur devede kulak zevk almaya bakın herkesin altında tur yapmak için muhteşem makinaları olması gerekmiyor
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Güzel anlatmışsın geziyi okuması keyifli oldu.

Kahverengi tabelalar oranın tarihi doğal vs güzellik olduğunu ifade eder hocam.
    Bizim turistik diye tabir ettiğimiz yerlerin tabelaları hep kahverengidir.
    Şimdi İstanbul'dan daha tarihi yer mi var diyecen ama onu heryere beton dikerken düşüncektik.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkaları bisiklet le dünya turu atarkan veya ülke turu atarken senin yaptığın 300 km relik tur devede kulak zevk almaya bakın herkesin altında tur yapmak için muhteşem makinaları olması gerekmiyor
    haklısınız bisikletle dünya turu atanlar var. Edirne İstanbul arasında bisikletle Avrupa dan gelenleri de görebilirsiniz. Ben çok büyük bir iş yaptım demedim. Arkadaş (haqan 1987) bu motosikletle 300 km yol yapmanıza şaşırdım dediği için benim tecrübem fazla yok onun için değerlendiremeyeçim dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel anlatmışsın geziyi okuması keyifli oldu.

Kahverengi tabelalar oranın tarihi doğal vs güzellik olduğunu ifade eder hocam.
    Bizim turistik diye tabir ettiğimiz yerlerin tabelaları hep kahverengidir.
    Şimdi İstanbul'dan daha tarihi yer mi var diyecen ama onu heryere beton dikerken düşüncektik.
    Okuyup beğendiğiniz için memnun oldum.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Abi resmen ders niteliğinde bir yazı olmuş çok beğendim espriler filan ince ve çok güzel

Ayrıca şu motorla şu kadar yol yapıcam gidermi filan diye konu açan arkadaşlarda görsün ki motor gider mühim olan sende o yürek ve cesaret var mı ?
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

mtrcuserif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Fotolar süper iyi gezmeler herkese

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi resmen ders niteliğinde bir yazı olmuş çok beğendim espriler filan ince ve çok güzel

Ayrıca şu motorla şu kadar yol yapıcam gidermi filan diye konu açan arkadaşlarda görsün ki motor gider mühim olan sende o yürek ve cesaret var mı ?
    okuyup beğendiğiniz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

Alıntı mtrcuserif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar süper iyi gezmeler herkese
    Zahmet edip baktığınız ve yorum yazdığınız için teşekkür ederim.Fotoğrafları beğenmenize memnun oldum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)