Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Bm 150 Boxer ile uzun yol iron butt içerir :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Herkse selam,
    ilk yazımı okuyanlar bilir düşük cc motorlar ile alakalı seyahat için kısa bilgiler vermiştim ara ara da forumdaki topiclere başımdan geçenleri yazarım.Amacım tabii ki reklam yapmak değil tecrübe paylaşmak.Düşük cc ile uzun yol muammasını bitirmek için bir taş daha koymuş olayım dedim.

Buyurun efem bakınız ilk yazım :
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3975214

Gelelim konuya.
    Bu hafta Bajajın en basit ve 3500 TL ye aldığımız Motoru BM 150 Boxer ile tek motor 2 kişi evet 2 kişi ve tek motor 9 günde yapmış olduğumuz 2250KM lik Ege Seyahatimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle motosikletten kısa bahsedeyim
    Makine beygir olarak (8) düşük tork olarak (12) gayet tatmin edici.
    Karbüratörlü ve hava soğutmalı yolda kesinlikle ne hararet ne de devir saçmalamaları yaşatmadı.
    Kesinlikle az yakıyor ve 0,11 krş u geçmedi.

Ben 82 arkadaşım 85 kg yan çantalar ortalama 7şer kg arkada 48 lt topcase gırtlağına kadar dolu ve üzerinde de çadır bağlı olduğu halde hiçbir rampada bizi üzmedi tek sıkıntımız 70kms yi geçince titreşim çok üzücüydü üzdü ve ağlattı kalbimizi kırdı

2 kişi ortalama 70 km/s ile sağdan sağdan ufaktan gideriz diye makineyi yükleyip yola çıktık.
    İstanbul-Çanakkale-Bozcaada-Asos-Cunda-İzmir-Kuşadası-İstanbul rotasında 9 gün kamp kurarak tatilimizi geçirdik.
    Dönüş yolu tek seferde 660KM Kuşadası Güzelçamlıdan başlayıp İstanbul Bahçelievler de son buldu ve 4 mola ile toplamda 13 Saat sürdü.

Çok uzatmadan sizleri fotolarla baş başa bırakıyorum sorular olursa paslaşırız hepinize saygılar dostlar.

Etkinliklerim için https://www.instagram.com/volkankayabas/ takip edebilirsiniz Hayat yollarda

SAZMAN, twona, beyaz şerit ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Tek kelimeyle bravo
    Ben Vahit bunu beğendi.

Motosikleti
    YUKİ GOLD FOX-S
    güzel gezi olmuş tebrikler. çanakkalede nerede çadır kurdunuz ?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    güzel gezi olmuş bravo ama dikkatimi çekti o nolan kaskın üzerindeki siyah yuvarlak şeyler nedir acaba? bi işe yarıyor mu yoksa sadece görsel amaçla yapıştırılmış şeyler mi?

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi ybr ile dünyayı dolaşın tamam da, bajaj boxer ile 2.250km'lik gezi yapmak için üstüne para mı aldınız ?

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Selam çanakkalede Bozcaadada kaldık sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Selam A101 den aldığım sandalye ayak altına yapıştırılan parke çizilmesin diye keçe.
    Kaska hem değişik bir imaj yaptı hem de sağa sola değdiğinde boyasının çizilmemesini sağladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

Tamamen keyfi yaptık.
    O kadar çok muamma var ki düşük cc üzerine anlatsak bitmez.
    Maksat eğlenmekti gayet de eğlenceli oldu
    Umarım merak edenlere faydamız dokunmuştur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler