Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yurtiçi 3020km. İzmir-Nevşehir-Dönüşte Mersin Antalya hattı 13 günlük kamplı gezi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Serdarpirim, ESGEL ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    güzel gezi olmuş tebrikler.

Motosikleti
    Tesekkürler. Selamlar.

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Eğlenceli olmuştur, kazasız belasız inşallah.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Ulan ben Su soğutmalı Pulsar ile İstanbuldan Çanakkaleye gitmeye üşeniyorum Abimiz YBR ile Türkiye turu yapmış helal olsun. Şimdi bu abimize Bir NC750x veya Tenere versek kıtaları dolaşır bir daha gelmez onun için vermeyelim . Saygılar abicim
    murat 60 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Eğlenceli olmuştur, kazasız belasız inşallah.
    Evet çok eğlenceli oldu. İnanılmaz güzelliklerle dolu rotalar yaptım. Bu rotalarda sürmek çok keyifliydi. Özellikle Pozantı Adana arası eski parasız yol muhteşemdi mesela. Başka muhteşem coğrafyalardan da geçtik ve gezi çok keyifliydi. Taşucu ve Alanya arasındaki yollar da hem çok keyifli hem de maceralıydı. Yeni yollar yapılınca bu güzellikler de kalmayacak belki de. Eski yollar her zaman keyifli bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Ulan ben Su soğutmalı Pulsar ile İstanbuldan Çanakkaleye gitmeye üşeniyorum Abimiz YBR ile Türkiye turu yapmış helal olsun. Şimdi bu abimize Bir NC750x veya Tenere versek kıtaları dolaşır bir daha gelmez onun için vermeyelim . Saygılar abicim
    Bence çok farketmez para zaman sağlık ve gideceğim yollarda barış olsun ben YBR ile her yola giderim. Motorumu çok seviyorum ve ondan her anlamda razıyım. Hararet benim için bir sorun olmadı. Sıkışık Trafikte de sürdüm, virajlı dağ yollarında da. Sürekli tapagaz gittiğim de oldu. Hararetle ilgili bir sıkıntı gezim boyunca yaşamadım. YBR gibi bir motosikletiniz varsa su soğutması bir eksiklik sayılmaz. Sonuçta kendini kanıtlamış ve yeterince her şekilde ve şartta test edilmiş makineler bunlar. Pahalı oyuncaklarla oynamak kim istemez ki, kısmet belki zamanla olur dediğiniz araçlar ama asla gezebilmek için bir önşart değiller. Selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Kuşadası kamplı konaklamasından...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Anamur civarında bir köy, Muz bahçeleri ve deniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Uçhisar yakınları... Kapadokya...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Eskişehir. Türk dünyası maket müzesi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Mavişim ve Ben İzmir yolu Trilye-Mudanya Eski yolda bir mola...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Burhaniye-Ören Altınkamp kamplı konaklaması...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Kamp yüküyle Maviş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Erdek Ant Camping Kamplı konaklaması....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Başka bir Yol-da fotoğrafı...

Motosikleti
    cıks
    fotograflardan bir tanesi lapseki kum adası kamp yeri sanırım,

bu sene bende uğradım kamp yapmadım ama tanıdım orayı

paylaşım için tebrikler, gezi güzel geçmiş ayrıca bayaa ekonomik olmuş

Motosikleti
    fotograflardan bir tanesi lapseki kum adası kamp yeri sanırım,

bu sene bende uğradım kamp yapmadım ama tanıdım orayı

paylaşım için tebrikler, gezi güzel geçmiş ayrıca bayaa ekonomik olmuş
    Hayır Lapseki'de otelde kaldım. Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)