Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

100 cc 1

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir soru?? Siz bir psikoloğa görünün bence !!! Kompleks bu kadar belli edilmez.Abimiz gayet doğal ve güzel bir paylaşım yapmış.
    paylaşımımı beğendiğiniz için çok memnum oldum. okuduğunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşımda sadece resimlere bakıp geçtiniz galiba?
    Konu sahibinin Yazdıklarından hiç bir şey anlamamışsan kapasiten bu kadar sanırım.
    Ve ekleme yapayım yazım tarzınızı ya değiştirin yada birazdan hakaretler havada uçuşabilir.
    yazımda hiç bir şey ima etmek istemedim. eğer yazdıklarımın altında bir şey anlatmak istiyormuş gibi bir durum oluştuysa bu istemeden ortaya çıkan bir durum. okuduğunuz ve yorum yaptığınız için teşekkür eder beni aydınlatacak her türlü yorum ve eleştirilerinizi beklerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı cem_uar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nice güzel gezmelere. Yanlız ekipman olarak sadece kask gördüm. Eğer bu tarz gezilere devam edeceksiniz muhakkak mont, eldiven, Pantalon gibi ekipmanlarini tamamlayın. Trafik dikkatsizlige gelmez. İyi surusler.
    Pendik iskelesindeki fotoğrafımda dizlikte var dikkatinizden kaçmış. mont bakmak için kadıköy hasanpaşaya gittim montlar 300 eurodan başlıyor 400 euro çivarı bana pahalı geldi başka yere bakma fırsatı olmadı çünkü ehliyeti 22.07.2016 aldım. bir hafta sonu şileye bir hafta sonuda resimlerini gördüğünüz orhangaziye gittim. eldiven içinde geçen gün ümraniye kazımkara bekirdeki tanınmış bir markanın bayisine gittim 300 tl deyinçe biraz daha araştırma ve bilgi sahibi arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka kasa yerine kumaş heybeler var. mobiletimde onu kullanıyordum çok memnundum. elma armut odun bile taşıdı.
    meyvemizin sebzemizin yetiştiği bu tarlaların emlak rantına kurban gidip de boş kalması daha ilerleyen zamanlarda villa yazlık vs olması çok üzücü. yine de çok keyifli bir gezi yazısı.
    heybe tavsiyenizi düşünecem. tarla olayına gelirsek satılık tabelalarının fotoğrafını çekmek istemedim emlakçıların reklamınıyapmamak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kasa koymışsun ama arka çantalar çok pahalı değil fazla dengeni bozmaz hem
    arka çanta almak için kadıköy hasanpaşaya gittim maxem marka 40 lt lik arka çantayı beğendim. takmak için dükkan sahibiyle dışarı çıktık ora başka bir müşteri geldi yan komşusuna abi şunu bir takiver dedi ve içeri girdi. yan komşusu bu senin için büyük tehlikeli olur kendi dükkanından ufak bir şey gösterdi bende kask ve dizliğim sığsın ben bunu istiyorum dedim. oda bunun alt bağlantı sacı kısa sana uzun bir saç takayım işçilik ve saç için 100 tl (yazı ile yüz lira)ni alırım dedi.iki parmak genişliğindeki bir karış normal bir saç ve dört vidayı sıkmak için yüz lira isteyince sinirlendim. çöpten bu kasayı aldım 6 liraya da üç tane bagaj lastiği aldım. kasanın hikayesi bu. şunu sormak isterim 40 litre maxem canta bu motor için sakıncalı olur mu? okuduğunuz ve fikrini söylediğiniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı uqur497 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi güzel olmuş helal olsun sizin memlekette bizim yaylalar gibi darısı bizimde başımıza olsun artık.
    gezimi beğendiğiniz için teşekkür ederim. emlak rantı paralı olsada o güzelim tarlaların öyle boynu bükük kalması insanı biraz garip setiyor ve üzüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı miracbahadur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolum düşerse ağaçlarınıza dalarım .
    Gerçekten çok harika bi deneyim, daha nicelerinizi tatmanız dileğiyle.
    gelip elmamızdan yerseniz ve ikide toplanmamış ceviz ağacı var oradan ceviz toplarsanız memnun olurum. huzurunuzda kim o bahceden bir meyva alıp yemişse afiyet olsun diyorum ve meyva yemeye bekliyorum. güzel temenniniz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı acestor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun abim, nice gezilere inşallah, bekliyoruz yenileri
    okuduğunuz ve beğendiğiniz için çok mumnun oldum teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük motosiklet ile gezmek daha zevkli bir ara büyük motosikltte kullansam küçük kadar zevk vermedi
    Büyük motosiklette hızlı gittiğimiz için sağa sola dikkat edemiyoruz küçüğünde etrafımızı daha iyi incelediğimizden zevkli oluyor herhalde
    bu motosikletle yokuş aşağı 75 km düzde 70 km sürati gördüm. faka 60 km den sonra motor çok bağırıyor ve yerinden kopacak gibi oluyor. hafif olduğu içinde 60 km den sonra bence tehlikeli. ben giderken 55 km ye ayarlamaya çalıştım hızımı motor tabiri caizse yağ gibi gitti. yalova güneyli köyü arası 2 veya 3 kilometre rampa motor 55 km hız ile hiç zorlanmadı. maksat gezmek ise rahat rahat çevrenize bakına biliyorsunuz. okuduğunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş tebrikler daha nice gezilere inşallah. arapları beklemek ahahhaa karadeniz kıyılarında arapların almadığı yer kalmadı ben sadece sahil kenarlarında yerler alıyolar sanıyodum iç anadoluyada girmişler hayırlısı
    gezimi beğendiğiniz için memnun oldum. affınıza sığınarak düzeltiyorum gittim yer marmara bölgesinde Bursanın orhangazi ilçesinde (daha doğrusu yeniköyün göl kenarı göle ikinçi parsel veya tarla)arapların alış sebebi kendi gelecek korkuları başka bir ülkeye gitmek zorunda kalırsak yerimiz olsun misali. yerini satan komşumuz onun tarla baya büyük idi. 74 model masey ferguson traktörle dolaşırken şimdi hanımı 2016 jeep ile dolaşıyor. bunu gören köylülerde mıymıntı herif hala satamadın tarlayı bak falancanın hanımı jeep ile dolaşıyor modunda. olayı patlatan köprü yolunun yakından geçmesi ve bir kaç arap ailenin bir birlerine komşu olmak için yakın yerlerden yer alması
    crxforever ve ahmetunuver bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Gerçekten çok samimi bir yazı olmuş , motorlarımızdan utanmamıza gerek yok , asıl böyle düşük cc'lerle böyle geziler yaptığımız için onur duymalıyız.
    Ekipman konusunda öyle büyük bütçelere ihtiyaç yok , mağazaların online sitelerinden bakıp sonra yerlerinden alınabilir , kampanya dönemlerinde iyi fiyatlar oluyor.(Gerekirse bana mesaj atın ben size linkleri gönderirim)

Yeni gezilerinizi okuruz inşallah yakınlarda.

Bu arada arazi dönüm fiyatları ne civarda araplardan önce bizde gidelim

Motosikleti
    CBF 150 - 2014
    Abicim öncelikle motorun hayırlı olsun severek okudum gezi yazını fotoğraflarda çok güzel olmuş tekerin düz bassın sağlıcakla.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok samimi bir yazı olmuş , motorlarımızdan utanmamıza gerek yok , asıl böyle düşük cc'lerle böyle geziler yaptığımız için onur duymalıyız.
    Ekipman konusunda öyle büyük bütçelere ihtiyaç yok , mağazaların online sitelerinden bakıp sonra yerlerinden alınabilir , kampanya dönemlerinde iyi fiyatlar oluyor.(Gerekirse bana mesaj atın ben size linkleri gönderirim)

Yeni gezilerinizi okuruz inşallah yakınlarda.

Bu arada arazi dönüm fiyatları ne civarda araplardan önce bizde gidelim
    beğendiğniz için memnun oldum ekipman konusunu biraz araştıracağım aklıma bir şey takılırsa sizin görüşlerinizide soracagım. yalnız bu motor için 40 lt maxem arka çanta beğendim. birisi büyük senin için tehlikeli olur dedi sizin görüşünüz nedir. kaskım ve dizliklerim sığsın istiyorum.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Üstad maşallah diyorum size.. Yolunuz her daim açık olsun..

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Motosikletiniz hayırlı olsun. Gezinizin önce fotoğraflarını, sonrada hem foto hem yazı şekliyle inceledim. Hem bakarken, hem de okurken keyif aldım. Tebrik ediyorum sizi, kazasız belasız nice gezilere.

muratkesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bravo gerçekten işte motorcu ruhu bu. Caddelerden öteye çıkmamış nice GS ler görürüz arasıra. Cafelerin önüne park edilen, haftada 20-30 km yapan. Üzülürüm hem sahibi hem motor adına. Yol yapmak için motorun illa büyük olacak diye bir şey yok. Pekala küçğük cc li motorlarla da yola çıkılabilir.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Dobrucalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim öncelikle motorun hayırlı olsun severek okudum gezi yazını fotoğraflarda çok güzel olmuş tekerin düz bassın sağlıcakla.
    güzel temmenilerin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Alıntı pnongrata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad maşallah diyorum size.. Yolunuz her daim açık olsun..
    saol hepimizin yolu açık olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı muratkesim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo gerçekten işte motorcu ruhu bu. Caddelerden öteye çıkmamış nice GS ler görürüz arasıra. Cafelerin önüne park edilen, haftada 20-30 km yapan. Üzülürüm hem sahibi hem motor adına. Yol yapmak için motorun illa büyük olacak diye bir şey yok. Pekala küçğük cc li motorlarla da yola çıkılabilir.
    saolun herkesin motosiklet gezilerinden beklentileri farklı olabilir onuda öyle düşünmek gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Alıntı thb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz hayırlı olsun. Gezinizin önce fotoğraflarını, sonrada hem foto hem yazı şekliyle inceledim. Hem bakarken, hem de okurken keyif aldım. Tebrik ediyorum sizi, kazasız belasız nice gezilere.
    zaman ayırıp okuduğunuz ve beğendiğiniz için memnun oldum.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Yeni gezi notlarınızı bekliyorum. Elinize sağlık ve ellerinizden operim. Kazasız belasız sürüşler dilerim

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Güzel bir gezi olmuş.Ekipman için motoplus hasanpaşaya bak abi.Uygun fiyatlı mont ve eldiven bulursun.Motosiklet için verdiği destekten dolayı yengeyede helal olsun

Birde özellikle ana yollarda dönüşlere ve yola katılırken çok dikkat edin.Tekeriniz düz bassın.

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Konuyu açma sebebiniz neydi?
    Resimlerle iyi süsleme yapmışsınız ama içinizdekileri açıkça yazabilirsiniz.
    Fatih kardeşim; profilini inceleyince bir tek gezi paylaşımın olmamış, ya izmir dışına makine ile çıkmamışsın, yada çıkmışsan da bunu burada paylaşma zahmetinde bulunmamış sın. Emeğe saygı lütfen. İlk motoru ve 2.gezisini fotoğraflayıp burada bizimle paylaşmış abimiz. yazıyı da okudum, toprakların araplara satılmasına serzenişide olmuş abimizin, gayet normal. Sen neyin kafasındasın kardeşim, seni eleştiren bir arkadaşımız olmuş, ona da hakaret etmişsin. Bence önce kendine bak , ilk motor sürdüğün yılları hatırla.
    mgora, ahmetunuver ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gezi notlarınızı bekliyorum. Elinize sağlık ve ellerinizden operim. Kazasız belasız sürüşler dilerim
    güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş.Ekipman için motoplus hasanpaşaya bak abi.Uygun fiyatlı mont ve eldiven bulursun.Motosiklet için verdiği destekten dolayı yengeyede helal olsun

Birde özellikle ana yollarda dönüşlere ve yola katılırken çok dikkat edin.Tekeriniz düz bassın.
    gezimi beğendiğiniz için memnun oldum. motoplusa baktım biraz üst segmente hitap ediyor gibi sürüş için verdiğiniz tavsiyelerin iyi olacağını düşünüyorum.teşekkürler

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Maşallah abime, Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı acoskun1970 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kardeşim; profilini inceleyince bir tek gezi paylaşımın olmamış, ya izmir dışına makine ile çıkmamışsın, yada çıkmışsan da bunu burada paylaşma zahmetinde bulunmamış sın. Emeğe saygı lütfen. İlk motoru ve 2.gezisini fotoğraflayıp burada bizimle paylaşmış abimiz. yazıyı da okudum, toprakların araplara satılmasına serzenişide olmuş abimizin, gayet normal. Sen neyin kafasındasın kardeşim, seni eleştiren bir arkadaşımız olmuş, ona da hakaret etmişsin. Bence önce kendine bak , ilk motor sürdüğün yılları hatırla.
    yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. tarlaların satılması konusuna gelince satan kendince haklı bir şey deme hakkımız yok. alan kişilerin alış sebebi çiftçilik olmayınca ağaçlar harap oluyor. sökülen elma şeftali ağaçlarını yada bakımsızlık tan dolayı çürüyen meyvaları (resimde çürüyen elmalar var.)bozulan çiçek seralarını birde anlamsızca boş tarlaların etrafına çit çekilmiş görünce oraların eski halini bilen biri olunca insan ister istemez hüzünleniyor. ne yapalım dünya değişiyor hiç bir şey eski halini koruyamıyor.
    ahmetunuver bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı acoskun1970 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi
    Bir insanı hor görmek, altındaki motor ne kadar iyi ise ona göre mesaj yazmak, kişinin etnik kimliğine göre muamele yapmak,insanları kimliğine ırkına göre aşağılamak, hiç biri benim insanlığımda yok ilk önce bunu bilesin.
    Konunun içinde "ARAP" kelimesi öyle vurgulanmış ki Bunu anlamadan okuyan bir insan ya art niyetlidir yada...
    Ben o konunun içindeki "ARAP" mesajını çok iyi anladım ne anlatılmak istenenide.

Zaten konu sahibide yaptıgı vurguyu anlamış benim o mesajımı alıntılamış
    mesajımın içinde bu araplardan ne istiyorsuz ırkçılık yapmayın gibi bir tek kelimede geçmedi.
    Hakaret etmeden İNSAN gibi açıklamaya çalıştığı için kendisine teşekkür ederim.
    Verdiği cevap beni hiç bir şekilde tatmin etmedi ben konuda ki kelime aralarını iyi okuduğumdan eminin

[IMG][/IMG]

2
    beni eleştiren biri olmuş ben ona hakaret etmişim?????
    Pardon "Sen neyin kafasındasın kardeşim" kelime kelime hece hece her bir kelimenin her bir cümlenin her satırın ne anlama geldiginimi yazayım???
    Bunu gerçekten anlamadınmı yoksa başka bir şey mi aramalıyım?

bak şimdi alttaki alıntılara bak ne olduğunu anlarsın. ısrarla anlamak istemezsen buda bir art niyettir.
    ugur pektas bunu beğendi.

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Bak şimdi
    Bir insanı hor görmek, altındaki motor ne kadar iyi ise ona göre mesaj yazmak, kişinin etnik kimliğine göre muamele yapmak,insanları kimliğine ırkına göre aşağılamak, hiç biri benim insanlığımda yok ilk önce bunu bilesin.
    Konunun içinde "ARAP" kelimesi öyle vurgulanmış ki Bunu anlamadan okuyan bir insan ya art niyetlidir yada...
    Ben o konunun içindeki "ARAP" mesajını çok iyi anladım ne anlatılmak istenenide.

Zaten konu sahibide yaptıgı vurguyu anlamış benim o mesajımı alıntılamış
    mesajımın içinde bu araplardan ne istiyorsuz ırkçılık yapmayın gibi bir tek kelimede geçmedi.
    Hakaret etmeden İNSAN gibi açıklamaya çalıştığı için kendisine teşekkür ederim.
    Verdiği cevap beni hiç bir şekilde tatmin etmedi ben konuda ki kelime aralarını iyi okuduğumdan eminin

http://<a href="http://hizliresim.co...Yp.png</a></a>

2
    beni eleştiren biri olmuş ben ona hakaret etmişim?????
    Pardon "Sen neyin kafasındasın kardeşim" kelime kelime hece hece her bir kelimenin her bir cümlenin her satırın ne anlama geldiginimi yazayım???
    Bunu gerçekten anlamadınmı yoksa başka bir şey mi aramalıyım?

bak şimdi alttaki alıntılara bak ne olduğunu anlarsın. ısrarla anlamak istemezsen buda bir art niyettir.
    http://i.hizliresim.com/NkWRg5.png
    Arapların ülkemden toprak almalarını istememem hatta ve hatta hiçbir devlet vatandaşının(milletin) ülkemden toprak almasını istememem ırkçılık mı oluyor? Öyleyse muhteşem bir ırkçıymışım haberim yok. İstemiyorum arkadaş arabını, şusunu, busunu herkes gidecek ülkesine vakti geldiğinde.
    ahmetunuver bunu beğendi.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Motosikleti
    falcon flash 100
    yazımı okuyan arkadaşlardan ricam fatih rumuzlu üyeye buradan cevap vermemeleri. fatih rumuzlu üye beni rahatsız eden noktaları size ve diğer arkadaşlara çeşitli vesilelerle izah ettim. daha fazla izaha en azında bu sayfada gerek olmadığını düşünüyorum.NOT tarla alan yeni komşularımdan arap oldukları için bir rahatsızlığım olsaydı onuda burada ve başka yerde en yüksek sesimle açık açık evelemeden gevelemeden belirtecek kapasitede olduğumu fatih rumuzlu üyeye belirtirim. bu mesajı yazdığım için diğer bu yazıyı okuyan arkadaşlardan tek tek özür dilerim.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazımı okuyan arkadaşlardan ricam fatih rumuzlu üyeye buradan cevap vermemeleri. fatih rumuzlu üye beni rahatsız eden noktaları size ve diğer arkadaşlara çeşitli vesilelerle izah ettim. daha fazla izaha en azında bu sayfada gerek olmadığını düşünüyorum.NOT tarla alan yeni komşularımdan arap oldukları için bir rahatsızlığım olsaydı onuda burada ve başka yerde en yüksek sesimle açık açık evelemeden gevelemeden belirtecek kapasitede olduğumu fatih rumuzlu üyeye belirtirim. bu mesajı yazdığım için diğer bu yazıyı okuyan arkadaşlardan tek tek özür dilerim.
    Bak şimdi güzel abim benim
    Mağdur gibi görünerek beni hedef göstermeye çalışma..üsteki mesajı yazarak ne yapmaya çalışıyorsun?
    Yine söylüyorum kelime aralarını iyi okurum ben yapma böyle şeyler
    Arap Türk Kürt Laz Azeri Türkmen Çerkez Ve diğer yzamadıklarım (((siyonist soykırımcı yahudiler Hariç)))) bunların hepsi benim gözümde insan
    Ve Konuyu buraya çekenlerde arkadaşlar
    Benim yazımda bir kere araplardan ne istiyorsunuz diyede bir şey geçmedi...Bunu sen kendin yazdın demekki bir şeylerin ters gittiğinin sende farkına vardın değilmi??

Kimsenin düşüncesi farklılığı beni ilgilendirmez
    Bunlar senin yazdıkların sıralı bir şekilde buraya aktarıyorum
    Konudaki yazının %65 i bunlar

--------------------------------------

-yan tarla araplar almış burası elmalık idi

-komşumuzun bağ evi araplar alınca terk edildi eski sahibi şimdi jeep ile dolaşıyor

-burasıda şeftali tarlası araplar alınca terk edildi.

-burasıda patlıcan tarlası tek tük ekilen yerlerden biri malum herkes arapları bekliyor.

-terk edilen başka bir elmalık

-terk edilmeden dolayı meyvaların durumu

-eski günlerde göle karşı yapılan bina

-binanın önü kimse gelmediği için gölü sazlar kaplamış

-şebboy ekilen seraların olduğu şu an arapların beklendiği başka bir tarla

-eskiden buralarda hiç çit yok idi. Malum araplar gelince herkes bak burası demek için her halde çit ile çevirdi

-göle girdiğimiz yer

-gölden sonra dinlenmek için altında oturduğumuz ceviz

-bende arapları beklerken bir salata yapıp yiyeyim dedim. Domatesler artık manavdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Bir ekleme daha yapayım
    Buranında bir forum olduğunu çeşit çeşit insanlarında girdiğini unutmayalım,yazdıklarımıza biraz dikkat edelim.
    Arap olsaydım bu konu çok farklı seviyelerde olurdu.
    Macit250 ve ugur pektas bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Nerde arap varsa mikelenjeylo .

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağabey sen lütfen gezmeye ve paylaşmaya devam et.
    Ben yazdıklarını kötü algılamadım.
    Yıllardır tanıdığım komşularım sırf para için topraklarını terk etse ve bu da benim ve çevrenin durumunu olumsuz etkilese bende rahatsız olur, bu konu kafamı kurcaladığı sürece farkında olarak ya da olmadan tekrara düşebilirdim.

Herkesin kastığı bu günlerde, şeffaf paylaşımın icin teşekkür ederim.

Sağlıcakla kal.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)