Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayalim olan 11 günlük 4116 Kmlik Karadeniz Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tekerine sağlık gezmiş kadar olduk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Ben baya çay demledim sigaramı yanıma aldım. Kelime kelime okuyup keyfe geldim. Teşekkür ederiz
    mavisipa bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Mükemmel bir gezi..

Motosikleti
    2016 mondial 150 mash
    Çok güzel bir gezi olmuş bravooo

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Son zamanlarda gördüğüm en güzel motosiklet turu okurken zevk aldım, gitmiş kadar olduk.
    mavisipa bunu beğendi.

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    mükemmel ötesi
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Tekerine ve bileğine sağlık abi.. keşke Erzurum'a geldiğin zaman haberim olsaydı misafirim olurdun..

Gezi çok güzel olmuş..

Sağlıcakla kalın. Tekeriniz düz bassın.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    hiç sevmedim geziyi hıhh , kıskanmadım ki :(

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hayranlıkla okudum, izledim, baktım. Şu zamana kadar ki gördüğüm en güzel resimleri barındıran gezi olmuş bu bana göre, eline koluna sağlık Allah nicelerini nasip eder umarım..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    Süper bir gezi olmuş bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz..

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayalimi gerçekleştirmişsiniz. Çok güzel kareler. Teşekkürler

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Tek kelime ile mükemmel bir gezi olmuş.

Ayrıca bunca emek harcayarak böyle güzel bir gezi raporu hazırlayıp sunduğunuz için elinize, kolunuza,yüreğinize sağlık diyorum.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    MÜTHİŞ! Elinize,ayağınıza,tekerinize sağlık nefis bir gezi tek seferde okudum ve gitmiş kadar oldum göllerdeki o pastel renkler masaüstü ekran koruyucusu gibi sanki kalemle çizilmiş... Kısacası çook çoooook etkilendim...

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Emeğinize sağlık. Çok güzel bir gezi yapmışsınız, sizi tebrik ediyorum. Bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, gezmiş kadar olduk sayenizde. Benim de kalbim ovit de kaldı...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    maşallah..
    başkada diyecek birşey yok

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Abi gerçekten çok güzel gezi olmuş tebrik ediyorum ) yazıların fotoğrafların o kadar güzelki beni benden aldı birde şuan asker deyim resmen firar edip gezesim geldi seneye aynı rotayı düşünüyordum acaip yardımcı oldun bana saolasın tekerine bileğine sağlık
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

efeeryurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Mükemmel bir yazı olmuş!..

Her motorcunun hayali olan Karadeniz Turu'nu, bolca fotoğraf ve güzel bir anlatımla yazdığınız için elinize sağlık.. Kısmetse ben de Tenerem ile bu tür bir rota izleyeceğim.. Gitmeden önce otel, pansiyon ayarlamakta fayda var..

Merak ettiğim birkaç konu var yanıtlarsanız sevinirim, ekipmanlarınız nedir? Bir de yanınıza aldığınız kılık, kıyafet? Genelde insanlar bol bol alır, boşa ağırlık yapar..
    Motorunuzda çakmaklık veya usb girişi var mı? Kameranız telefon mu, GoPro tarzı aksiyon kamera mı? GPS kullandığınız mı yoksa telefonun navigasyonundan mı yararlandınız?

Tekrardan elinize sağlık böyle güzel bir turu bizlere de yaşattığınız için..

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı efeeryurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir yazı olmuş!..

Her motorcunun hayali olan Karadeniz Turu'nu, bolca fotoğraf ve güzel bir anlatımla yazdığınız için elinize sağlık.. Kısmetse ben de Tenerem ile bu tür bir rota izleyeceğim.. Gitmeden önce otel, pansiyon ayarlamakta fayda var..

Merak ettiğim birkaç konu var yanıtlarsanız sevinirim, ekipmanlarınız nedir? Bir de yanınıza aldığınız kılık, kıyafet? Genelde insanlar bol bol alır, boşa ağırlık yapar..
    Motorunuzda çakmaklık veya usb girişi var mı? Kameranız telefon mu, GoPro tarzı aksiyon kamera mı? GPS kullandığınız mı yoksa telefonun navigasyonundan mı yararlandınız?

Tekrardan elinize sağlık böyle güzel bir turu bizlere de yaşattığınız için..
    Teşekkür ederim abi. Tenere ile daha rahat edersiniz bozuk yollarda benim kadar zorlanmazsınız

Ekipman olarak yanımda Revit Sand Mont ve Pantolon. Mont 5 senelik Pantolon 2 senelik. Sadece dış kılıflarını aldım. 2 kat daha kılıfı var yağmur kılıfı ve termal kılıfı onları yanıma almadım.
    Eldiven Alpinestars SP2, 2 senelik.
    Kask Schubert S2, 2 senelik
    Sırtlık Dainese Manis D1 sırtlık, 2 senelik.
    Bir de TCX GoreTEX motorsiklet botlarım var 5 senelik. En sevdiğim ekipman ne soğuk geçiriyor ne sıcak ne de su, yağmur, çamur. Bilek ile diz kapağının tam ortasına kadar geliyor. Uzun botlar yani. 2 karış suya giriyorum birşey olmuyor

Bir de yağmurluk aldım yanıma. Alt ve üst. Ama en önemlisi eldiven yağmur kılıfımda var, eldivenler ıslanmıyor böylelikle. Yoksa eldivenler ıslanırsa bir daha çok zor kuruyor problem oluyor. Eldiven kılıfları 20-30 TL birşey.

Motorumda çakmaklık girişim var ama kullanmadım. HTC ONE M7 telefonum ile çektim tüm fotoları ve videoları. Tüm yollara da Google Earthden baktım telefondan GPSim de yoktu. Taşınabilir şarj aleti aldım yanıma 10000 mAH (kredi kartı boyutunda büyüklüğü). 4 kere benim telefonu doldurabiliyor. Telefon cebimde iken yolda şarjım azaldığında bu şarj aleti ile hep doldurdum. Hiç şarjsız kalmadım böylelikle. Otellerde de şarj aletini doldurdum bitince 8 saatte falan doluyor 10000 mAH.

GoPro falan da yok abi malesef. Tek teknolojik aletim elim ayağım sadece telefonumdu.

Diğer kılıf kıyafetler ise;
    10 tane atlet ve boxer. Bir tane kot pantolon, bir tane short, 10 tane tshirt, bir tane uzun kollu polar. Pijama, terlik, çorap ve kişisel temizlik malzemeleri.

Motor için ise; zincir kremi Motul c5 diye geçiyor, disk klidi ve abusun zincir kilitlerinden bir tane. Benzini doldurup gittim bir sorun çıkmadı çok şükür

efeeryurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim abi. Tenere ile daha rahat edersiniz bozuk yollarda benim kadar zorlanmazsınız

Ekipman olarak yanımda Revit Sand Mont ve Pantolon. Mont 5 senelik Pantolon 2 senelik. Sadece dış kılıflarını aldım. 2 kat daha kılıfı var yağmur kılıfı ve termal kılıfı onları yanıma almadım.
    Eldiven Alpinestars SP2, 2 senelik.
    Kask Schubert S2, 2 senelik
    Sırtlık Dainese Manis D1 sırtlık, 2 senelik.
    Bir de TCX GoreTEX motorsiklet botlarım var 5 senelik. En sevdiğim ekipman ne soğuk geçiriyor ne sıcak ne de su, yağmur, çamur. Bilek ile diz kapağının tam ortasına kadar geliyor. Uzun botlar yani. 2 karış suya giriyorum birşey olmuyor

Bir de yağmurluk aldım yanıma. Alt ve üst. Ama en önemlisi eldiven yağmur kılıfımda var, eldivenler ıslanmıyor böylelikle. Yoksa eldivenler ıslanırsa bir daha çok zor kuruyor problem oluyor. Eldiven kılıfları 20-30 TL birşey.

Motorumda çakmaklık girişim var ama kullanmadım. HTC ONE M7 telefonum ile çektim tüm fotoları ve videoları. Tüm yollara da Google Earthden baktım telefondan GPSim de yoktu. Taşınabilir şarj aleti aldım yanıma 10000 mAH (kredi kartı boyutunda büyüklüğü). 4 kere benim telefonu doldurabiliyor. Telefon cebimde iken yolda şarjım azaldığında bu şarj aleti ile hep doldurdum. Hiç şarjsız kalmadım böylelikle. Otellerde de şarj aletini doldurdum bitince 8 saatte falan doluyor 10000 mAH.

GoPro falan da yok abi malesef. Tek teknolojik aletim elim ayağım sadece telefonumdu.

Diğer kılıf kıyafetler ise;
    10 tane atlet ve boxer. Bir tane kot pantolon, bir tane short, 10 tane tshirt, bir tane uzun kollu polar. Pijama, terlik, çorap ve kişisel temizlik malzemeleri.

Motor için ise; zincir kremi Motul c5 diye geçiyor, disk klidi ve abusun zincir kilitlerinden bir tane. Benzini doldurup gittim bir sorun çıkmadı çok şükür
    Anında cevap için teşekkürler, baya bilgilendirici yazmışsın..

Bayramda kısmetse planlıyorum tura çıkmayı ancak eksik 1-2 ekipmanım var (bot, yağmurluk gibi).. Onları da tamamlayıp, güzel bir rota çıkarmam gerekecek.. Konaklamalar içinse üniversite arkadaşlarım, eş-dost faydalanacağım..

Aslında en büyük eksik, side-case ve top-case.. Fiyat ve marka araştırıyorum ancak hayırlısı bakalım.. Sosis çanta ve file ile tuttursam mı diyorum ancak bilemedim..

Yolun Ankara tarafına düşerse veya benim yolum Gebze - İstanbul civarlarına düşerse tanışmak isterim..

Görüşmek üzere..
    iguven bunu beğendi.

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Büyük hayranlıkla okudum. Süper bir gezi olmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)