Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya Ibradı Altınbeşik Mağarası Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    ramazan bayramın 3.günü yaptığımız bu geziyi ancak editleme imkanım oldu.
    antalya ibradı ilçesinde bulanan Altınbeşik Mağarası ve güzergahımızda bulunan konya yolu akseki virajlarını izleme keyfini yakalayaaksınız...iyi seyirler

ZümeR ve likewhat bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bende 5. günü aynı yolları aynı kırmızı motorla tepmiştim

Haberleşelim yola çıkmadan evvel..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Altınbeşik seyir terası önünde..
    likewhat ve speed_dream bunu beğendiler.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan bayramın 3.günü yaptığımız bu geziyi ancak editleme imkanım oldu.
    antalya ibradı ilçesinde bulanan Altınbeşik Mağarası ve güzergahımızda bulunan konya yolu akseki virajlarını izleme keyfini yakalayaaksınız...iyi seyirler
    kamera ne kullanıyorsunuz?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Oymapınar barajının yanına inen yolu düzeltseler müthiş bir motosiklet rotası olacak ama en son geçtiğimde çok iyi durumda değildi. Yine aynı taraflarda mağara gezmek isterseniz Konya Derebucak ta 4-5 adet mağara mevcut. Derebucak ilçesine gelince Çamlık kasabasını sorun ve yol üzerindeki tabelaları takip edin.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 5. günü aynı yolları aynı kırmızı motorla tepmiştim

Haberleşelim yola çıkmadan evvel..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Altınbeşik seyir terası önünde..
    http://s31.postimg.org/5lhdjk8mz/screenshot_24.jpg
    dostum iş yoğunluğum nedeniyle ancak cvp verebiliyorum bunu için kusura bakma facebookdan haberleşelim birlikte gazlayalım böyle yerleri gezmek gerçekten eğlenceli oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamera ne kullanıyorsunuz?
    gopro hero 4 black ve hero4 session var .mağara çekimleri hero4 black ve mağara gezisinden önceki çekimler sesion ile yapılmıştır.dönüş kısmının büyük bölümü hero4 black ile çekildi.
    fakat buradaki kalite moda mod doğru değil çünkü programda ayarlamalar yapıyorsunuz ve görüntüyü iyi hale getiriyorsunuz çünkü editleme sırasında ve youtubeye yükleme esnasında videoda kalite bozulmaları meydana geliyor.ama %80-%90 ölçüde yaklaşık ham görüntüye yakın kalitededir

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oymapınar barajının yanına inen yolu düzeltseler müthiş bir motosiklet rotası olacak ama en son geçtiğimde çok iyi durumda değildi. Yine aynı taraflarda mağara gezmek isterseniz Konya Derebucak ta 4-5 adet mağara mevcut. Derebucak ilçesine gelince Çamlık kasabasını sorun ve yol üzerindeki tabelaları takip edin.
    aynen biz de inerken oradan indik ve gerçekten berbat yoldaki çukur ve tümsekleri takip etmekten ve motor kontrolden çıkmasın diye gidonu sıkıp durmaktan tüm zevkim kaçtı
    bilgilendirmen için teşekkürler kardeşim otaraflara gelirsek muhakkak değerlendireceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

@Zümer sana buradan msj atacaktım ama profilinden msj yollayamadım @speeddream07 bu benim face beğeni sayfam buradan bana ulaşabilirsin senin gibi gezmeyi uzak mesafelere gazlamayı seven arkadaşları aramızda görmekten gurur duyarız...

güzel gezi olmuş

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Güzel video eline sağlık bilal abi ;)

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    diğer arkadaş berbat kullanıyor yalnız güzel gezi olmuş yalnız. Bir de go pro kullanıyorum demişsiniz kayıt esnasında sanırım süper geniş açı modunda cekmemişsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)