Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gürcistan Gezi Rehberi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Selamun aleykum degerli forum üyeleri.
    Malum gurcistan artık normal il gibi kimlikle gidip gelebildigimiz yer Kıbrıs gibi.
    Bilhassa elektronik esya fiyatları cok ucuz.
    Kurban bayramında gitmeye niyetim var.
    Kafama takilan bazi bazi sorular var.
    Yakin zamanda gitmiş (2016-2015 sonu) mutlaka üyeler vardır,tavsiyelerinizi bekliyorum.
    1)2 sınır kapısı var hangisi daha rahat duzenli girişi kolay
    2) gezi alışveriş icin batum mu Tiflis mi?
    3)Gümrük limiti ne? Gecince ne kadar fark oluyor?
    4) gasp yol kesme hırsızlık hala varmı? Belli mahalle bölge için mi?
    5)motosiklet ile gitcek olursam kapalı otoparkı olan hesaplı motel/hostel/pansiyon varmı?
    5b) memnun kaldiginiz motel/hostel/pansiyon ne veya neler?

Cevap veren herkese simdiden cok cok teşekkürler.
    Fiyat olarak ne kadar fark var diye merak edenler varsa http://www.ee.ge bakın sag üstten ingiliz bayragini secin yazilar daha okunaklı oluyor :-)
    ESGEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sorulanızın cevabını bilmiyorum ama motosikletle gitmemenizi tavsiye ederim. Bursa'dan Artvine gidene kadar yorgunluktan ölürsünüz. Gürcistanda rahat gezecek haliniz kalmaz.
    ESGEL bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlamadım Linkte ki fiyatlar uygun mu ?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlar Türkiye fiyatlarından oldukça pahalı. Üstelik yurtdışından alacağınız için garantisi Türkiye'de geçmeyecek.
    ESGEL bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Cogu elektronik ürün bana ucuz geldi.
    Telefonlar da fiyat nerdeyse yari yariya
    Mesela 3000tl lik s7 edge 1600-1800tl veya bendeki Huawei gr5 telefon burda 1000-1200 orda 700-800tl Huawei p9 turkiyede 2700-2900tl orda 1600-1800tl gibi yani marka urunler bosch philips turkiyeden aşağı fiyatlar,turkiyeden pahali diyenler fiyatları sanal magza olarak degil teknosa-bimeks-vatan gibi firmalarla karsilastirin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorulanızın cevabını bilmiyorum ama motosikletle gitmemenizi tavsiye ederim. Bursa'dan Artvine gidene kadar yorgunluktan ölürsünüz. Gürcistanda rahat gezecek haliniz kalmaz.
    Önce otobüsle gidip keşif yapacağım seneye yıllık izinde 10_14gun icinde bursa karadeniz ordan gurcistan pasaport cikartir ermenistan iran gezer gelirim yani haritanin ust cevresini sag yan tarafi biter

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar Türkiye fiyatlarından oldukça pahalı. Üstelik yurtdışından alacağınız için garantisi Türkiye'de geçmeyecek.
    Alinacak urunler global marka philips Bosch gibi garanti alındığı yerde vardır elbet burada yaptirma ucreti yüksek maliyet olursa atlar otobüse sınırı gecer aldigimiz magzaya birakiriz spotcu dan almiyoruz bunu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler