Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ufak bir gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Merhabalar herkese ,

Asıl büyük gezimin raporunu yazmam gerekiyordu fakat galiba onu yapmayacağım.

Öncelikle büyük gezimden döneli 15 gün falan oldu. 15 gün boyunca gezdik tozduk. Tamamen rotasız , programsızdık canımız ne isterse oraya gidiyorduk ve sonunda böyle bir şey ortaya çıktı. Öncelikle Sıtkı abi sana tekrardan çok teşekkür ederim her şey için. Ayrıca Bora abi size uğradım fakat sen yoktun ama ben hatıra fotoğrafını çektim bu geziden bir kaç fotoğraf paylaşayım tabikide.

20.000 bakımınıda yapıyoruz yolda kuytu köşede

Günün sonunda 3.389 km yolu devirmişiz. Tenereye tekrardan teşekkürler bizi hiç üzmediği için.

Asıl işin en civcivli kısmı burada başlıyor. Nmax satın aldım , aldığım gibide yola koyulduk. Rodajı bitirelim , bayram tatilinde ufaktan bir yerlere gidelim dedik. Gökçetepe kamp alanını seçtik. Arkadaşlarımız araba ile geldiği için şanslıydım. Bayramın 2. günü yani bugun inanılmaz bir kalabalık oldu ve biz o kalabalığa dayanamayıp İstanbulun yolunu tuttuk ve daha yeni geldim aslında sıcağı sıcağına yazıyorum Fakat küçük motorla yolculuk gerçekten yorucu oluyormuş , sabır gerektiriyor.

Buyrun

Kendileri bir scooter olabilir ama ortama ayak uydurmak zorunda !!! 😁

Tabikide kampta yağmura yakalandık hemde baya yağdı.

Hazır yakınken Edirneyede gidip ciğerimizi yedik tabikide ve öyle gezindik.

Bu sayede motorun rodajıda bitmiş oldu 😁
    mandarake, Tinto, Levent ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler, güzel gezi olmuş.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    nmax hayırlı olsun , gezi ve paylaşım için teşekkürler
    berkcigdem bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ufak geziye bak,bende sandım 150-200 km re lik bir gezi,gezi rotasının fotosunu görünce, vay be ufak geziye bak dedim kendi kendime,tabi motor tenere olunca ufak gezi böyle oluyor her halde,böyle geziler benim hayallerimi süslüyor,ama olsun sizlere bakıp ilham alacağız ki bizlerde gaza gelip geziye çıkacağız,inşallah ben de ağustos 20-21 gibi bir geziye çıkacağım 1 hafta zamanım var 1500-2000 km arası gezi planlıyorum,tabi nasip olursa,gezini çok beğendim berk kardeşim,ALLAH kaza bela göstermesin,sağlıcakla kal ,selamlar...
    berkcigdem bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak geziye bak,bende sandım 150-200 km re lik bir gezi,gezi rotasının fotosunu görünce, vay be ufak geziye bak dedim kendi kendime,tabi motor tenere olunca ufak gezi böyle oluyor her halde,böyle geziler benim hayallerimi süslüyor,ama olsun sizlere bakıp ilham alacağız ki bizlerde gaza gelip geziye çıkacağız,inşallah ben de ağustos 20-21 gibi bir geziye çıkacağım 1 hafta zamanım var 1500-2000 km arası gezi planlıyorum,tabi nasip olursa,gezini çok beğendim berk kardeşim,ALLAH kaza bela göstermesin,sağlıcakla kal ,selamlar...
    Teşekkür ederim. Abi aslında 1000 km lik olanı paylaşıcaktım , diğeri için bir rapor hazırlamayı düşünmüyorum çok üşeniyorum çünkü. Fakat o güzel bir geziydi ve içinde baya bilgiler verebilcek bir gezi. Başlığı ufak olan için açmıştım

Ufak geziyi yani 1000 km lik olanı nmax ile yaptım abi. Benim gözümde her motor ile istediğin kadar km yapılabilir ama bu tamamen kişinin sabrına bağlı. Hatta nmax ile acaba yunanistan mı yapsam diye düşünmüyor değilim.
    mesut hoca bunu beğendi.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Merhaba Berk ,şu üşendiğiniz gezi raporunu da bekliyoruz ,kolay gelsin kim bilir neler sığacak içine
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Hayat sana güzel berk. İnazuma mı aldım yakında geziyorum bende. Harika gezi tebrikler. Bu arada tenereyi, nmaz, bmw ne yapacaksın bu kadar motosikletı XD
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı balluf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Berk ,şu üşendiğiniz gezi raporunu da bekliyoruz ,kolay gelsin kim bilir neler sığacak içine
    söz vermiyorum ama inşallah hazırlarım. evet onun içine baya sığacak malzeme var.

Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat sana güzel berk. İnazuma mı aldım yakında geziyorum bende. Harika gezi tebrikler. Bu arada tenereyi, nmaz, bmw ne yapacaksın bu kadar motosikletı XD
    evde boş boş oturacağımıza gezmeyi tercih ediyoruz hepsinin kullanım amacı farklı

MASTER_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750 X DCT
    buyuk motor kucuk motor farketmeden yolda olmanin keyfiyle... ne guzel gezmissiniz... fotograflar da guzel.
    kazasiz belasiz nice gezilere...
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı MASTER_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyuk motor kucuk motor farketmeden yolda olmanin keyfiyle... ne guzel gezmissiniz... fotograflar da guzel.
    kazasiz belasiz nice gezilere...
    ister 125 cc olsun ister 1000 yeter ki gezmek iste teşekkür ederim

Gezi gözden kaçmış tatilde idim sanırım , titus tünelini gördüm sanki? (Hataylı'yım henüz görmek nasib olmadı diyecem hemde motor vasıtalar varken dahi, neyse adv kısmet olursa ilk iş kendi şehrimi eksisksiz gezmek olur inşaallah.)

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi gözden kaçmış tatilde idim sanırım , titus tünelini gördüm sanki? (Hataylı'yım henüz görmek nasib olmadı diyecem hemde motor vasıtalar varken dahi, neyse adv kısmet olursa ilk iş kendi şehrimi eksisksiz gezmek olur inşaallah.)
    doğrudur Sıtkı abi sağolsun bana Hatayda çok güzel bir misafirperverlik gösterdi bu sitede (güven61 ) nickini kullanıyor. Hamok motosiklet klübü başkanı

ben Hatayı çok sevdim cidden çok güzel ve gezilesi yerleri epeyce var. benim diğer motoru almak için tekrar gidicem hatta muhtemelen Yunus ile aynı zamanda orada olma planı yapıyoruz.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    vay kardeş,şimdi gördüm başlığı daldım içeri.vay arkadaş ben nerdeymişim acaba,keşke karşılaşsaydık da bir ADANA KEBABI+ŞALGAM yapardık.neyse,bir dahaki sefere.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay kardeş,şimdi gördüm başlığı daldım içeri.vay arkadaş ben nerdeymişim acaba,keşke karşılaşsaydık da bir ADANA KEBABI+ŞALGAM yapardık.neyse,bir dahaki sefere.
    Abi sağlık olsun yine geçeceğim o taraflara o gün sen önemli ve hayırlı bir işin olduğu için yokmuşsun hayırlı olsun bu arada mutlu olurlar inşallah.

Hataya geçerken yolu hatırladım dedim bi uğrayayım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Vay be... Bizle aynı tarihte yapılan cingle (Single) (Yalnız) gezilere bak...;;;;(((
    berkcigdem bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    iyi etmişsin,her zaman beklerim kardeş.diğer konu için de sağ olasın ALLAH razı olsun.teşekkürler.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be... Bizle aynı tarihte yapılan cingle (Single) (Yalnız) gezilere bak...;;;;(((
    öle deme ya :( biz baya plansız programsız yaptık bunu benim asıl derdim sadece Hataya gidip gelmekti bir anda bende kendimi bu yollarda buldum.

kapıl (couple) (çift ) olarak gezi ayarlarız ya

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öle deme ya :( biz baya plansız programsız yaptık bunu benim asıl derdim sadece Hataya gidip gelmekti bir anda bende kendimi bu yollarda buldum.

kapıl (couple) (çift ) olarak gezi ayarlarız ya

Zx636 alırsam bir daha zor gezeriz couple..

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zx636 alırsam bir daha zor gezeriz couple..
    alma yada bak şöyle olabilir fiddle - nmax - zx636 ve süprizzz fıtı fıtı gezeriz :D

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    Edirne-İstanbul arası yol scooterla nasıldı? Rahatsız edici bir durum oldu mu?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)