Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Qute ile 10.000 KM / 2 AY Türkiye Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bahar girdiğinden, karlar erimeye başladığından beridir artık şu geri dönmemeli yolculuğuma çıkayım diye düşünüyor, diğer yandan da hazırlıklarımı sürdürüyorken güzel bir teklif geldi. Bu sevimli ama bana pek fazla hitap etmeyen araçla uzun ve dolu dolu Türkiye seyahati…

10 bin kilometre ve iki ay süren birlikteliğimizde çok güzel yerlere gittik, doğanın o çok özel anlarına tanık olduk. Buraya maceranın yalnızca fotoğraflarını koyuyorum. Dilerseniz linkten yol anılarına bakabilirsiniz.

http://www.motorumla.net/qute/

Qute nasıl bir araç diye merak ederseniz de: http://www.motorumla.net/bajaj-qute/

Mitoqondri, kdiner, 06Serhat ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar her zaman ki gibi.
    inzell bunu beğendi.

Gezinizi baştan sona okudum çok eğlenceli, dolu dolu bir gezi olmuş böyle bir fırsatı yakaladığınız için oldukça memnunsunuz.
    Yazının başından sonuna Bajaj Qute ile detaylı bilgi göremedim veya gözden kaçırdım. Bu 10 bin km boyunca sizi üzen yanları nelerdir veya beni üzmez ama başkalarına şu zor gelebilir diyeceğiniz şeyler var mı? Arıza çıkardı mı? Yokuş performansı nasıl, aralıksız kaç km gidebildiniz? Bu km de bayıldı mı?
    Gerçekten merak ettiğim için sordum bu soruları. Gezilerinizin devamı gelmesi dileğiyle.
    inzell bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezinin özeti sabır yazan fotoğraf herhalde.
    iptaluyelik02, Mengu16 ve inzell bunu beğendiler.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Fotoğraflar muhteşem
    inzell bunu beğendi.

Teşekkür ederim Emre.
    Qute ile ilgili düşüncelerime buradan ulaşabilirsin: http://www.motorumla.net/bajaj-qute/
    EmreKocyigit ve Stock Sever bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş.

Fuarda tesadufen bajaj standında tanıyıp selam vermiştim bereaber bu ucube aracın arka koltuğna oturup 5-10 dk sohbet etmiştik. bi ara araç nasıl sence dedim? bilmem umrumda değil yoruldum onun için içine oturdum dinleniyorum şuan demiştin tabi o zaman bu araçla uzun bir gezi yapacağından habersizdin

umarım o koltukta ruhunu bol bol dinlendirmişsindir
    inzell bunu beğendi.

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar şahane gezmek bahane :D
    inzell bunu beğendi.

D. D. Dars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar muhteşem
    inzell bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Çok cirkin
    inzell, kadango ve EmreKocyigit bunu beğendiler.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    gezi muhteşem olmuş
    darısı bizim başımıza
    inzell bunu beğendi.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Resimler güzel, gezi güzel, sen daha güzelsin abi. Emeğine sağlık
    inzell bunu beğendi.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş.

Fuarda tesadufen bajaj standında tanıyıp selam vermiştim bereaber bu ucube aracın arka koltuğna oturup 5-10 dk sohbet etmiştik. bi ara araç nasıl sence dedim? bilmem umrumda değil yoruldum onun için içine oturdum dinleniyorum şuan demiştin tabi o zaman bu araçla uzun bir gezi yapacağından habersizdin

umarım o koltukta ruhunu bol bol dinlendirmişsindir
    Güzel karşılaşmaydı. Evet, dediğin gibi hiç aklıma gelmezdi orada öyle oturuken. Yolun harika bir ilaç oluşunu hep savunmuşumdur. Büyük ölçüde işe yarıyor, gerisi de zaman.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok cirkin
    sen de

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler güzel, gezi güzel, sen daha güzelsin abi. Emeğine sağlık
    eyvallah serhat
    www.motorumla.net

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevimli araç 10.000 km içinde hiç sıkıntı yaşadınız mı ? fotoğraflara bakmaya da yarın devam edeceğim. emeğe saygımdan gelişi güzel bakmak istemedim

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    aşırı derecede viraj kokusu geldi burnuma

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşırı derecede viraj kokusu geldi burnuma
    virajlar çok keyifli

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevimli araç 10.000 km içinde hiç sıkıntı yaşadınız mı ? fotoğraflara bakmaya da yarın devam edeceğim. emeğe saygımdan gelişi güzel bakmak istemedim
    10bini özetleyen düşüncelerimi şuraya karaladım: http://www.motorumla.net/bajaj-qute/
    www.motorumla.net

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    camlar laylon yerine 600 tl ye cam olarak yapılıyor ama açılmayan arka camlar ve camlarda küçük pencereler bu aracı sıcak tatil beldelerinde kullanılamaz kılar

motorumla nette herşeyi motosiklet(mtv si) ama ötvsi araba demişşsin. şimdi anlaşıldı niye fiyatı hindistandaki gibi abs li RS200 fiyatına değil ama %08 yerine yüzde 45 ötv gömsen bile(bide kdv nin ötvsi var dimi) yine 11 milyardan 17 milyara çıkmaz. bak milyar dedim çok para

Uyanık kuralkan kime hangi kitleye satmayı planlıyor bu aracı merak ediyorum?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kuralkan için baya maliyetli bir tur olmuş. 4 kişi için minimum maliyeti bi hesapladım da oooo Televizyon programlarında hediye 3-5 tane Bajaj Qute verseler daha çok reklamı olurdu benim mantığıma göre

Tebrik ediyorum cesaretin ve sabrını.Gezi çok keyifli olmuşa benziyor,fotoğraflar mükemmel.Konu açısından, fotoğrafın altına neresi olduğunu yazsaydın daha iyi olurdu kanımca,gitmek isteyenler için fikir vermiş olurdu.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camlar laylon yerine 600 tl ye cam olarak yapılıyor ama açılmayan arka camlar ve camlarda küçük pencereler bu aracı sıcak tatil beldelerinde kullanılamaz kılar

motorumla nette herşeyi motosiklet(mtv si) ama ötvsi araba demişşsin. şimdi anlaşıldı niye fiyatı hindistandaki gibi abs li RS200 fiyatına değil ama %08 yerine yüzde 45 ötv gömsen bile(bide kdv nin ötvsi var dimi) yine 11 milyardan 17 milyara çıkmaz. bak milyar dedim çok para

Uyanık kuralkan kime hangi kitleye satmayı planlıyor bu aracı merak ediyorum?
    Tabii ki kar faktörü de var ÖTV'nin yanında. Belediyelerde ve diğer resmi kuruluşlarda görülmeye başladı sanki.

Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum cesaretin ve sabrını.Gezi çok keyifli olmuşa benziyor,fotoğraflar mükemmel.Konu açısından, fotoğrafın altına neresi olduğunu yazsaydın daha iyi olurdu kanımca,gitmek isteyenler için fikir vermiş olurdu.
    Teşekkür ederim, konunun başında link var oradan bakabilirsiniz.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)