Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MARMOK ve EMOK Motosiklet Festivalindeyiz !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben memleketim olan eskişehire emok festivaline alanyadan kiralıyacağım motorlar gelmeye üşendim siz marmaris alanya eskisehir istanbul gezmişsiniz ne diyeyim bravo valla here bir arkadaşımızda küçük asya motoru gördümya kendimden utandım

eşşek kadar race ile yol uzun geldi üşendim diye bu arada keşke alanyadayken haberim olsaydı bende hem tanışır hemde ev sahipliği yapardım neyseki arif abi size gereken ilgi ve alakayı göstermiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yaa cok guselmis bu hafta ehliyet sinavim var kacirdim , ama Antalya gibi motor dolu bir sehirde niye olmuyor bu festivaller ajaba
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya daha ne eğlenceler oldu ama çarşamba ve perşembe akşamları okadar iyi değildi

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuh TTA ya bi MT tişörtü götürmediniz mi ...erhan ne diyim ben sana cimri olunur ama bu kadarda olunmaz...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Ankaradan katıldığımız festivalin resimleri....

Mükemmel bir festivaldi Organizasyonu düzenleyen Mehmet Binliye ve arkadaşlarına sonsuz teşekkür böyle güzel organizasyon yaptıkları için. Mehmet Binli'ye 1000 kere tesekkur etsek azdir.
    Kamp alani, yiyecekler, tuvaletler bir dag basi icin mukemmeldi. Katılan herkezede ayrıca teşekkürler...

Motosiklet net'ten görüdüğümüz arkadaşlar vardı... Sizleri göremedik cadırlarınız neredeydi bayragı nereye astınız

Bizim çektiğimiz Emok resimleri

Kamp alanımız

Göl manzarası

[Akşam yemekte garson kız baktıkki kalabalığız gittik getirdik koca menüyü önümüze

]

Ve tüm grup gitmeden önce toplu fotograf çektirdik.

\'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Alanya'dan Eskişehir'e giderken Manavgat'a uğradık. Manavgat şelalesinin birkaç resmini koyayım dedim. Yeni makinamla çektim. Bayağı güzel çıkmış. Resimlerin orjinal boyutlarına küçük resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz...

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    cok guzel bir gezi oldu esim ve benim icin.
    motosiklet net de ki dostlarimiz bizi antalyada birakip alanyaya devam ettiler nedenini hic anlayamadim ve antalya da kendimi kisa bir sure cok yanliz hissettim. sonra keyfimize bakmaya karar verdik ve 2 gun orada kalip kum parkina ve antalyanin kuzel sahillerine gidip emok festivaline devam ettik.emok festivaline tam olarak katilmaya calistik.
    emok dogayi daha cok seven ve kisa bir sure de olsa medeniyeten ayrilip tek bir isik bile olmadan gokyuzune cevirip yuzunu , kendini yildizlari
    n icinde hissetmek isteyen motorcu arkadaslarim icin cok guzel bi ortamdi. kamp alani muhtesemdi.cumartesi gecesi bizi bile hayretlere dusuren eskisehirli bir gurubu konseri oldu. gercekten cok kaliteli muzik yaptilar "tesekkurler" .Gole girdik , firig vadisindeki tarihi mekanlari gezip seyitgazi belediyesine sukranlarimizi sunduk. sonra burukta olsa evimize donerken cevreyi taniyan kisilerden aldigim tavsiyelerle bozuk ve ziftli yola girmeden sahane manzarali ip gibi bir kestirmeden eskisehire gecip , eski gunleri andiktan sonra evimize donduk. Umarim omrumuz yeterde emoktaki dostlarimizla tekrar bulusabiliriz seneye.
    herkeze sevgiler
    hoscakalin
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Bundan sonraki festivallerin en kötüsünün Marmok festivali kalitesinde olması dileği ile

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer

Adana MT Ç.M.S.K Marmaris Motosiklet Vestivalindeydi

Merhaba

İsmail abimizin Adana MT Ç.M.S.K olarak bizi temsil ettiği 1. Marmaris Motosiklet Festivalinde yaşadıklarını ve teşekkürlerini burda size iletiyorum arkadaşlar.

Öcelikle Marmaris Kaymakamı ve Belediye Başkanını bu organizasyona parmak pasmak değil ağırlıklarını koydukları için vede MARMOK Kulübünün görünen ve emeği geçipte görünmeyen kahramanlarının da bu mülki amirlerinin destekleri çok güzel değerlendirerek ortaya 1. olmasına rağmen eksiksiz, mükemmel bir festivali biz motor sevenlere yaşattıkları için teşekkürlerimizi sunarız. Bu festivalin diğer illerdeki kulüplere de örnek olmasını diliyoruz.

Ayrıca Marmariste kendimizi evimizde gibi hissettiren kardeşimiz Barış ve güzel eşine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Adana'dan çıktıktan sonra Alanya, Antalya Korkuteli ve Marmaris güzergahımızdı. Marmarise 1 hafta boyunca çok eğlendik. Yeni dostlar edindik. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Bodrum'daki dostlarımızıda unutmadık. Ege ve Akdeniz turumuzda 2000km'nin yorgunluğunu çıkarıyoruz. Bu tür organizasyonlara ve yeni dostluklara binlerce km feda olsun. İşte festivalden resimlerimiz yaşadıklarımızın küçük bir özeti niteliğinde.

Şimdide festivalden yakaladığımız görüntüleri sizlerle paylaşıyorum.

Burda Fedon'a Ç.M.S.K tişörtü hediye ederken görülmekteyiz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    banane,banane...bu festival beni kesmedi ....ben yine festival istioooom

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Eveeeet, hep birlikte çıktığımız gezi benim için dün sonlandı. 1 hafta daha iznim olduğundan guruptan antalyada ayrılıp kendime yeni bi rota çizdim. Antalyadan anamura, ordan ankaraya ve son olarak dün istanbula gelmiş bulunmaktayım. Toplam 2500 km yol yaptım. Çok iyi bir tatille birlikte iyi tecrübe edinmiş oldum. Bu gezide aklımda kalan önemli noktalar şöyle;

- Nihayet barış abimle (ve ailesiyle ) tanışma fırsatı buldum marmariste. (kızın çoook tatlı barış abi)
    - Yine tunçla tanıştık, bize orda gerçekten yardımcı oldu.(rakı olayı iyiydi )
    - Fethiyede ölüdeniz çok hoşuma gitti. Ayrıca karşılaştığımız dünyayı gezmekte olan arkadaşla tanışmak ta çok güzeldi.
    -antalyada düden şelalesi ve orda yenen balık çok iyiydi. Kum heykeller de bir o kadar güzeldi herkese tavsiye ederim.
    -Anamur gülnar yolu biraz tehlikeliydi, tek şerit , çok virajlı, ve şeridin yarısı mıcırdı.

Tüm gezi arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim, herkes olaya bir renk kattı.

(ps: Benim frizbi ünlü olmuş ya her resimde )
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @danger0
    Benim frizbi ünlü olmuş ya her resimde
    Merak etme seni de ünlü yaparız koçummmmm

öncelikle İsmail abime ve eşine kucak dolusu sevgiler anca şimdi okuyabiliyorum ...Çok kafa dengi çok uyumlu sanki yeni evli bi çift eşimde bende gıpta ettik...yine bekliyoruz...hiç bi şey yapamadık bu arada ..

mert iyi dilekleri için sağol...bu ortama sanal diyenler utansın reel burası işte yoksa ben nerden tanırdım ismail abiyi ,eşini merti , leto yu, boy u , bandit i eşlerini , erhanı , damlayı.....saymakla bitmez ne güzel insanları tanıdım ben burda ne büyük karım var hayatımın kazanılanlar kısmında ,,,Teşekkürler MT ailesi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Yaa cok guselmis bu hafta ehliyet sinavim var kacirdim , ama Antalya gibi motor dolu bir sehirde niye olmuyor bu festivaller ajaba
    aynen.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @BBRR
    bu ortama sanal diyenler utansın reel burası işte yoksa ben nerden tanırdım ismail abiyi ,eşini merti , leto yu, boy u , bandit i eşlerini , erhanı , damlayı.....saymakla bitmez ne güzel insanları tanıdım ben burda ne büyük karım var hayatımın kazanılanlar kısmında
    Barış, biz de seni tanıdığımıza çok memnun olduk. Eskiden birkaç kez atışmıştık seninle sanal ortamda. İnsanların birbirini tanıması güzel. Heryerde tanıdık birilerinin olması çok iyi oluyor. Biz motosiklet.net olarak çıktık bu yolculuğa ama festivallerde bizi görüp yanımıza gelen çok az insan oldu.

Mehmet atışıcaz ya olacak o normali bu senle ben aynı fikirde olamayız ama bak aynı masada aslanlar gibi eğleniriz bide armut olmasaydı ne güzel olacaktı haa sen yanlış anlamışsın sana destek falan çıkmadım ben orda ..direk muhatap bendim siz benim misafirimsiniz

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    biliyorum topigi hortlattım ama hortlatmamak elde degil ben bu topige 2 ay öncede bakmıştım fakat ozaman sadece ilk sayfadaki resimler vardı. şimdi şans eseri buldum bir göz atıyım dedimkiii. resimlere bakınca şok oldum. yaa böyle resimler buraya konulurmu??? motosikletler biryandan gezilmiş onca gözel yerler biryandan gelde kafayı yeme?? gerçekten bu siteye üye oldugum tarihten beri resimlerini izledigim en güzel gezi buu. çok güzel bir gezi. elinize saglık

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty
    Çok eylenceli görülüyor ,oradakilere iyi keyifler ;İnşallah daha buyuk bir motor aldığımda bende düşünürüm böyle gezileri...
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, motor almakla iş bitmiyor. Motosiklet sayesinde tonlarca insanla tanışır, hiç görmediğiniz yerleri gezersiniz. Bundan sonraki organizasyonlara katılmaya çalışın derim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler