Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MARMOK ve EMOK Motosiklet Festivalindeyiz !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tunç sıkarım topuklarına akıllı ol..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Dün geldik !!!

1800 km lik yolculuğumuz nihayet sona erdi. İstanbul-İzmir-Marmaris-Antalya-Alanya-Eskişehir-İstanbul... Çok yorucu ancak bir o kadar da eğlenceli bir tatildi. Sizlere resimlerden seçtikleimi sunuyorum, hepsini koyamayacağım çünkü 1500 tane resim çekmişim

İzmir'e gemiyle gittik. Motorlarımız gemiye sıkıca bağlandı...

Ghostrider boy...

Marmaris manzarası...

BBRR Barış ile tanıştık. Hep yanımızdaydı sağolsun. Kızı da çok tatlıydı, bol bol resmini çektim

Şimdiye kadar gördüğüm en eski Yoshimura egsoz...

MARMOK Festivalinin olduğu yer... Çok güzel bir yerdi.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı
    Offff ya offfff bende katılmayı çok istiyordum ama malesef işlerden dolayı gidemedim ama şimdi resimleri görüp skulla,bbr la konuşunca çok pişman oldum çok.Bide çok şey kaçırdın demezlermi....
    abi onlar çok şey kaçırdı mesela ben seninle pazar günü amele yanığı nasıl olur onu öğrendim millet Marmariste BBRR abimin yanındayken ya İbrahim abi şaka maka piyasaya çıkamıyorum abi yamalı eşşek gibi oldum o kadar dedim sana güneş kremi alalım diye

neyse bu arada olay süper olmuş ellerinize sağlık bizimle paylaştınız kendinize iyi bakın özledim hepinizi ama az kaldı
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Ah bizim kızlar, vah kızlar...

MARMOK'ta motosiklet.net alanı...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Güzel olmus tebrikler
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Çok manyak bir hayvan

Barış ve eşi Heyecan...

Adana grubu

Eski üyelerden holydiver nickli arkadaşımız. O akşam içkinin de etkisiyle Asya'nın arka lastiğini toprakta yakmaya çalışmıştı

Bu köpek bu şekilde yüzlerce kilometre yol gelmiş. 120 km/h sürate kadar kafası dışarıda gidiyormuş, 120 km/h yi geçince kafasını içeri sokuyormuş

holydiver yolun açık olsun...

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/QUOTE]Eski üyelerden holydiver nickli arkadaşımız. O akşam içkinin de etkisiyle Asya'nın arka lastiğini toprakta yakmaya çalışmıştı

[/QUOTE]
    olastik gayet güzel yandı yavvvvv yada ben öle zannettim

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Avo gece diskoda kask ile dans etti

1 senede dünyayı motosiklet ile dolaşmayı planlayan Hintli bir adama rastladık otelde. Kullandığı motosiklet çok ilginçti. Motosikletinin üzerine hemen bir motosiklet.net logosunu yapıştırdık. Artık logomuz tüm dünyayı dolaşacak Tüm dünya bizi tanıyacak. Uluslararası bir grup olduk artık

Avo açlıktan İsmail'i yerken...

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    aşmış bunlar aşmış

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Tek teker Arif ile bol bol vakit geçirdik. Alanya'da onu tanımayan yok. Sağolsun bizimle bayağı ilgilendi. Gezdirdi, yedirdi, içirdi. Tekrar teşekkürler Arif abi!

Arif abi bizi etliekmek yemeye götürdü. Masa boyunda etliekmek geldi. Avo'nun gözü döndü, çoğunu o yedi. Çok lezizdi valla. Bol köpüklü ayran da süperdi. Sen büyüksün Arif abiiiiii...

Arif abinin kupaları

İşteeeee tek teker Arif'ten sonra çift teker Avooooo !!!

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    hepinizi tebrik ederim. harikasınız fotolarda cok guzel
    bravo arkadaşlar

bu arada seni gormek guzel holy_diver
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

DAMLATAŞ MAĞARASI

bandit gelmedimi sizinle resimlerde yoklar

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

@holy_diver
    bandit gelmedimi sizinle resimlerde yoklar
    Antalya'ya kadar beraberdik. Erhan ve Leyla Antalya'da evlerinde kalmak istediler. Biz Alanya'ya devam ettik. Daha sonra onları Emok'da gördük.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hade resimlerin devamı hani o armutla minderi deişen arkadaşın resmi yokmu bi karıştırın bide marmariste bi bayan daha vardı noldu düştümü o yolda giderken
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

daha çok resim daha çok

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @BBRR
    hade resimlerin devamı hani o armutla minderi deişen arkadaşın resmi yokmu bi karıştırın bide marmariste bi bayan daha vardı noldu düştümü o yolda giderken
    Armut meraklısı arkadaşın ancak arkadan resmi var. İkisini de koyuyorum. O gece derdi neydi anlamadım ama herhalde armutun iyisini sevenlerdendi. Bir problem çıkmasın diye sesimi çıkartmadım, problem çıksaydı ben hallederdim, yine de desteklerin için teşekkürler Bayan olarak Erhan'ın (Skullhunter) kız arkadaşı, benim eşim Leyla ve diğer Erhan'ın (Bandit) eşi vardı. Erhan ve eşi bizden bir süre sonra ayrıldılar, o yüzden resimlerin bazılarından sonrasında onlar yok.

Armut meraklısı arkadaş resimlerdeki mavi t-shirtlü arkadaş...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Evet 1 haftalık gezimizin sonunda sağ salim İstanbula vardık.
    İstanbul-İzmir-Marmaris-Fetiye/Ölüdeniz-Antalya/Alanya-Eskişehir/Kırka-İstanbul toplam:2000km
    Çok yorucu bi o kadar da keyifli bir yolculuk oldu.
    Marmaris girişinde bizi kırmızı halı ile karşılayan ve denize sıfır süper marmaris manzarasına karşı kuzu çevirme yapan Barış abimize teşekkürler.

Marmarisde bize katılan Tunç' a ayrıca teşekkürler. Marmarisi iyi gezdirdi nerede ne yenir içilir öğrendik sayesinde. Tekrar görüşmek üzere Tunç.

Alanyada TTA abimiz ile geçirdiğimiz zaman her zamanki gibi süperdi Arif abi herşey için teşekkürler.

Birazda festivallerden bahsedelim.
    Marmok festivali gerçekten org. olarak çok iyiydi. Festival kamp ortamından uzaktı daha çok sahil partisini andırıyordu. Festival alanında her türlü konfor mevcut ve düzenliydi. Katılım sayısı biraz düşük oldu umarım seneye daha fazla katılım olur bu festival daha çok kişiyi hak ediyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Emok festivaline gelince klasik emok festivaliydi. Tüm motor tutkunları yine bir araya toplandı. Seçilen yer şehirden uzak orman içinde göle sıfır ağaçlık bir alandı. Kamp alanına ulaşım biraz zahmetli oldu Eskişehir Kırka yolunun bir bölümünde yol çalışması olduğu için gelen kişiler bozuk bölümde zorlandırlar. Kamp alanında yine sponsor firmalar tarafından yiyecek içecek tuvalet gibi tüm ühtiyaçların giderilebileceği standlar kurulmuştu. Festival süresinde birçok etkinlik düzenlendi. Her zamanki gibi keyifli ve eğlenceli bir festival oldu. Bir sonraki festivalde görüşmek üzere.

Festival ve bir haftalık gezi konusunda yazacak daha çok şey var.
    devamı az sonra

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Şimdiye kadar resimleri koymakla uğraştım. Tek tek küçültüp imageshack üzerinden yüklemek bayağı bir vaktimi aldı. Daha sonra birkaç resim daha koyabilirim. Biraz da yolculuk ve festivaller hakkında yorumlarımı yazayım...

Bizim ekip şöyle :

1. Mehmet (boy) + Leyla (Honda CBR1000RR)
    2. Erhan (Skullhunter) + Damla (Yamaha Fazer 600)
    3. Erhan (Bandit) + Leyla (Suzuki Bandit 600N)
    4. İsmail (leto) (Honda CBR600RR)
    5. Mert (danger0) (Yamaha Fazer 600)
    6. Avedis (scalatore) (Honda NX4 Falcon)

Öncelikle İzmir'e gemiyle gidişimiz çok doğru bir karardı. Zaten önümüzde uzun ve yorucu bir yolculuk olduğundan ilk gün daha az yorulmamıza neden oldu. Gemi ile seyahat de oldukça keyifliydi. MARMOK oldukça iyi organize edilmiş. İmkanlar çoktu. Deniz, duş, yemek, konser, eğlence... Tekne ile günübirlik gezi bile yaptık. Fiyatlar çok uygundu. Çok rahat ve lüks zaman geçirdik. Fethiye ve Ölüdeniz'i pek beğenmedik. Çok kalabalık değildi. Antalya'da kalmadık, direk Alanya'ya geçtik. Alanya'da 3 gün kaldık, bol bol denize girip güneşlendik. Alanya gece eğlence açısından çok iyiydi. Çok kalabalıktı, tam bekar yeri Tek teker Arif sağolsun, onun sayesinde çok eğlendik. EMOK festivalinin çok farklı bir tarafı yoktu, çok beğendiğimi söyleyemem. Bence geçen sene Bergama'daki festival çok daha eğlenceliydi. MARMOK'taki imkanlardan sonra EMOK çok daha çekilmez geldi. Zaten bir gece kaldık ve ertesi sabah İstanbul'a doğru yola çıktık. Gezinin en yorucu kısmı Eskişehir-İstanbul kısmıydı. Kırka-Eskişehir arası yol rezaletti. Yol yapımı nedeniyle hem yolculuğumuz uzadı, hem de motosikletlerimiz zift nedeniyle rezil oldu. Motoru temizlemek için 2-3 saat uğraştım. Genel olarak çok eğlenceli vakit geçirdik. Festivale gitmek dışında güzel bir yaz tatili de oldu bizim için...

Önümüzdeki 2 sene için söz vermeyeyim de , belki 2 sene sonra ben de takılacam peşinize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler