Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege - Akdeniz Turu Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkeze merhaba dostlar Kısmetse 13 ağustosda 3 arkadaş ( Yamaha R25-Fazer6-Fzs600 ) istanbul'dan cıkıp ege-akdeniz turu yapmanın hayalini kuruyoruz uzun zamandır.Kamp usulü çadırda konaklamalı bi tatil planlıyoruz fakat nerelere cadır kurulur hangi kampinglerde kalınır pek bi bilgimiz yok.Bu tarzda gezi yapan hayli çok arkadaş var burada eminim bizede yardımcı olmak isteyeceklerdir diye bu konuyu açmış bulunuyorum.Tek tek sıralayacak olursak eğer ; ayvalık - kuşadası - bodrum - marmaris - fethiye .. Bu 5 bölge şuanki rotamızı oluşturuyor.Henüz vaktimiz olduğundan dolayı rotada değişiklikde söz konusu.. Yardımınızı esirgemeyin.Tekeriniz düz bassın ..
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Tavsiye: Kamp yapmayın

Artık kamping alanları gözünü açtı, fahiş fiyatlar peşindeler. gidip fethiyede kamp yapacaksam onun yerine bi motelde ücretsiz kahvaltısı, kliması, havuzu dahil, kamping'le aynı parayı verip konaklarım. (Ben o güzergahtaki turlarımı hep o şekilde yaptım, yine olsa yine yaparım )

kamping alanı dışında ücretsiz çadır kuracağınız yerler için söylemiyorum tabi bunu. Kamping'e para bayılmayın demek istiyorum
    "CaRPe DieM"

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Bunlar kamp yaptığım kimsenin beni orada bulamayacağı bi nokta aslında kimseyle paylaşmamda nedense size söylememde sakinca hissetmedim doğal kamp alanı kıyıdan balık tutma imkanı var ama tuvalet ve duş için kendiniz çare uretin çünkü bir tesis yok

Buda koordinat
    İşaretli Yer

https://goo.gl/maps/Cbqo1ewzaqA2
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    selam,rota güzel, benim daha önceleri gördüğüm ve yaptığım rotalar,kamp yeri için size önerebileceğim yerler,AYVALIK : cunda adasında (ada kamping)burası çok güzel bir yer

AYVALIK - CUNDA ADASI (ADA KAMPİNG)

Kuşadası içinde,size önereceğim yer önder kampink ,kamp ücreti pahalı biryer değil, duş var burada ,havuzda var ama küçük ,burası kuşadasının merkezinde sahilde,birde kuşadası biraz pahalı biryer,eğer giderim derseniz 17 km ileride davutlar var,burası mükemmel bir sahile sahip,ağaçlıkların altında kamp yeride mevcut

ÖNDER KAMPİNG ( KUŞADASI)

bir de akyaka ,orman kampı var burada muğlanın güneyinde 30 km sonra banagöre en güzel tatil mekanlarından birisi,kamp yeri çok temiz ve serin,eğer burada kalırsanız mutlaka akbük diye bir yer var ,oraya mutlaka gidin derim

MUĞLA AKYAKA (AKYAKA ORMANKAMPI)

fethiyede kamp alanı çok yer var,ama ben burada hiç kamp yapmadım size kamp isimleri verebilirim katrancı çadır kamp, fethiye merkeze çok yakın küçük ve büyük samanlık koyları var burada küçüklü büyüklü 4-5 kamp yeri var, birde fethiyede günlüklü koyu var isterseniz uygun biryerde ücretsiz kamp bile yapa bilirsiniz

fethiyeye kadar gitmişseniz mutlaka antalya olimpos ve çıralıyada gitmelisiniz yanartaş ta burada, özellikle çıralıda beleş kamp yapabilirsiniz,kumanya olarak tedarikli gidin buraya,birde deniz çok güzel burada,denize girdikten sonra buz gibi akan doğal su kaynağı olan derede dş ala bilirsiniz,benden söylemesi !

Burası çıralı sahili beleş kamp yeri ,her yerde çam ağaçları öyle harika’ki anlatılmaz yaşanır!

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/133424-hayat-gezince-guzel-12-a.html

bu link işinize yaraya bilir, iyi tatiller dilerim
    -HAYAT GEZİNCE GÜZEL-
    ogzcngdk bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)