Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

08 10 06 *körfez çıkarması kaçamağı*

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    rüyadan uyanırken kendi kendime aynı rüyaları ikinci kez gördüğünde ilki kadar lezzet alırmıyım diye sordugumda sonbahara bir pazar sabahı oda hadi kalk artık bukadar uykucu olma hem herşeyin ilki tatlı gelir ikinci hoş gelir fazlası ise tuzlu gelir demişti sonbahar... efendim nur yagdı da arkasında uyunan sabaha bir rüzgar salladı durdu yine bu pazar pencerede sanki söyleniyor ufka yazdan kalmayım diye hadi yan gel yatma çık gel yanıma der gibi eee sessizliği bozmanın zamanı yaklaştı bugunde ben bir derviş kardeş iki derviş bunu paylaşan üç derviş çıktık yolların rüzgarların kanatların ufkuna doğru... Tatlı bir tebbessüm o nereye biz oraya geldik körfezin koynuna sihirli bir hava var burda kapkara bulutları uykuya yatırmış sessiz sakin beklemekte rüzgar bizzz geldik.... aman allahım o ne karşılama o ne güzellik aşka gelen sevdaya haber salan tutkuya sarılan bir eda bir nur yağmışcasına takip edenler orda efendim buyrunuz....

hayati organlarımızı korumamızı gerektiren tüm önlemlerin alındığı merkez kaç kuvvetinin fizik terimlerini yada uslubuna aykırı davrandığı tek yer burası sanırım

bizimkiler ve ben buna oldukça hoş karşıladık diyebilirim durumu lehinize çevirmeniz sizin elinizde olan birşey konu gereğide öyle davranılması gerekiyor

işte ben berk bey bu anlattıklarımın hayal ürünü oldugunu savunmasamda biraz gerçek payı katabilmek için yanlızken bir foto gerekli diye düşünebilirim

etrafta kimsecikler yok biraz balkon havası yerine aşagıda olup biten hakkında sizlerle bir tur atalım haydi ne duruyoruz dükkan bizim sonuçta

şimdi merak edenler için söylüyorum aşagısı tam bir kapalı kutu değil yani mızrada iki ahıl arası mera vardır ya haaa bizde tokalarımızı aldık sazımızı aldık meraya girdik aman haaa çiftlik havası varda demiyorum yanlış anlasılmasın sadece öyle görünüyor yani çaktırmayın bileklikleriniz nerde? bilmiyorum nerdeee... yok öyle girilmez kardeş hadi hadi haaa mera değilmiş resmi kılavuz gerektiren bir durum çıktı ortaya hadi dedik bir dost gelsinde bizede o takılardan getirse burası böyle arkadaş...kagıttan yaptığım bileklikler geldi ensonunda bir dost riders tan sağolsun bizi bu takısız günlerimizde çoşturdu
    efendim buyrunuz içeriye....

içeriye bir köseden girdik amanda aman burdayış derya kuzuları yok daha neler yapma berk yaaa tamam tamam aşka gelince insanda böyle pozlar çıkıyor işte selam olsun jınlun burada toplama çıkarma yapılıyor dersi kaynatmayalım merhaba merhaba biz der geçeriz siz kalkmayınnn...

gezimize kolaçan olanlara takılıyım bende yanlızlıktan çok korkarım korkma motor kardeş biz geldik burdayız yağmur yağmaz olsunmu tamam motor kardeş sen razı ol sefamız olsun...

pür dikkat gözlerimde aşk ateşiyle dolaşıyorum fazla kamaştılar gözlüğüm nerde benim teşekkurler kiminiz benim sivri zeka takliti yaptıgımı zannediyorsunuz değilmi ama öyle medya bizi böyle yaptı neyapalım nevar bu medyada ayol.... süperman olmak lazım diye şarkısı bile var....benmiyim kara sevdalı aman haaa bunlar

benimle oynama söyledim sana şansını zorlama ugurlar olsun der gibi bakma be motor kardeş zaten yaralıyım alırım seni bak caciva nice motorcycle ooo yeahhh....bakın burda kimler var dalton kardeşler gülmeyin sizinde olur....

eh nihayet bende yine irizyon yapıyorum sanmıştım işte ben ve 3 ncü derviş kardeş

sanırım buradaki renkli ortamın bir tek ressamlara etkisi var hepsi rengarenk burların yahuuu...

aaaaa ben bu iki dev yumarcaga bayıldım doğrusu hani alında bir turlayın ikimizle der gibi olmuşlar yan yana...

turgut demaks takiler nerde diye sorup duruyorlardı seni gel buraya hemen....nerde bu ha buldum ensonunda sırıtma çekerim fotonu haaa...

bende sıramı savıyım aradan

3ncü derviş gel sende sanki motorların sahibi biziz hani vardır ya at yarışlarında at ve atın sahibini yarıştan önce fotolarlar bizde sanki öyle bir havamı veriyoruz nedir gülmeyin bu kadar show yeter

efendim sıradan gidiyorum evladım sırayı bozma izci kampında değiliz saygılı ol biraz bakıyım sırayla hepberaber

olay bu bak negüzel oluyormuş sıradan sıradan bakiyim görelim sanki güzellik yarışmasındalar bunlar duruşa bakarmısınız

bana bak bana satın alacak tok duruşu var hemende aldın cabine sığdı sanki elinde cebinden hiç çıkmaz

vallahi pes size çoçuklar sırayıda hiç bozmuyorsunuz yani bu ne hızdır böyle turgut evladım sözlü yapmıycaz çocugum o ne duruş öyle rahat rahat aaaaa olmazki ciddiyeti germeyelim

oğlucum sırayı bozmadan gel olmuyorki ama sen geç bakiyim öne evladımmm

evetttt turgut dediki arkadaşlar ben soğuğa gelemem bana şöyle ufak tefek bir araba alın ben keyfime bakar tatlı tatlı sefamı sürerim dedi ki..... ahada işte orda dedi..... ne orda dedik bana ne ben bunu istiyorum diye tutturmazmı ah evladım sen motorcusun neyapacan dört tekerlekli oyuncagı onlar küçükler için bak senin sürüsüne bereket motorun var elinden zor aldık yahu arabayı....

evet yarış var galiba herkeste bir telaş başladı aniden hey kardeş neler oluyor demeye kalmadan anons geldi son 5 dakika evettt anlaşılan ortalık kızışacak birazdan bekleyin geliyoruz

işte tam buradaki işimizi bitirip yarışı izlemek üzere yerimizi alacaktıkki bir kare sanki bana birşey fısıldadı dostlar evet bu kardeki 5 farkı bulun bakalım yada 1 porshe kaç tane superbıke motorsiklet eder bilin yorum sizin efem

hadi turgut çabuk ol yarış başlamak üzere

efendim son anonsta geldi yerlerimizi aldık ve seyre koyulduk zaman nasılda geçiyor 3 dk 1 dk ve vauv demeden bir gürültü koptu....

şimdi bana dikkat edin demiycem burada görüntü almak çok zor inanın yetkililere sesleniyorum yahu atletik olmak gerek şimdi 2 merdiven tırman yarış başladı koş öbür tarafa ha pist şurdan dönüyordu koş öbür tarafa kaçırdım ne oldu kim nerde sıralama kaç burası neresi biz nerdeydik başım ağrıdı inanın ama değdimi değmezmi adam başı 5 ytl değdi doğrusu ya biz motorsikletçiyiz adamlar sanıyorlarki bunlar odaklanır yahu bir de anons geliyor demir korkuluğa dikkat edin diye yani kaza olunca bir ambulans var birde sizinle ugraşmayalım der gibi hani sandalyelerimiz köşe bandının köşesinde bir rampa var sırtın start pistine ve koca yola ters oturmuşssun hani bakın burda viraj var aaaa bak negüzel kardeş fok balıklarının hayatı burda belgesele konumu oluyor nedir efendim yetişbildiğim kadar kareledim buyrunuz

burda balkondayım

evet iniyorum merdivenleri ve koşuyorum karşı turbune vayyy be superman geliyor

bitermi seyirciyiz kerdeşim biz (aml) yurdum insanı koş be kim tutar seni ordan oraya altılı oynasınız kazanırsınız üstüme o biçim ezip geçiyorum geçerken resimler takılıyor gözüme buyrunuz efem

bunları bir oraya bir buraya yarışanları kaçırmayalım derken çektik anlayın yani

bizim muhtar bile vız gelir muhtarmı neyse saçmalıyorum işte boşverin resimlere devam

ne oldu yahu nedemek yarış bitti hadiii be dostlar izleyelim gülelim misali ben kenarda görüntü kaçırmayayım derken yarış bitmiş yahu ama ben demiştim size seyirci etabı var bir de bu pistin diye dememişmiydim öyleyse diyorum şimdi

ne yapalım bizde tamamlayanları çekeriz eee beni kim çekecek bana kim kupa verecek

sana kupayı bu arkadaş verecek dediler ben de koştum yanına tanıdınızmı abinizi

arkadaşlar tezerhuat talar yukarıdan kupa isteriz diye istersen almaaa bak gör sonra

evet bir yarış sonrası abiniz ve ben konuşacaz bilginize evet işte anonsta geldi yarışa devam

kaçan kaçanalar kaçmayın gelin buraya ben yine bir ordan bir oraya bir taraftan bir tarafa yoruldum yeter yahu gidelim evimize hadiii...

vallahi billahi yoruldum yahu sanki bu tirbünleri işkence olsun diye kimseler birşey göremesin diye yapmışlar yahuuu bu kadarda olmazki yahu...

ben yoruldum biryere pinekliyorum kazanan alsın kupasını gidelim başım ağrıdı yahu bir butarafa bir otarafa (ama değdi be??????) yaaaa değdi tabiiii ...

çocuklar gelen varmı biz gidiyoruz dedik herkez atladı arabasına utandırıyorsunuz ama

bize yapılan bu sevgi selini kise bilemez ancak gelip göreceksiniz dönüş yolunda eskortlar eşliğinde arabamızı takip alan sevda dostlarıyla geldik eve kadar (atma) tamam biraz attık nevar bunda ama güzeldi herşey bugun ve yarında öyle olsun motor dostları herşey sizlerle güzel

aaa bak derviş selamı

efendim bir sonraki maceramıza kadar neseyle huzurla kalın sevgiler

Rüzgar gibi geçti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Ne macera ama.
    Bir an kendimi orada zannettim.
    Paylaşımın için
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    ben seni görmedim kanka nerdeydin

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    süper resimler eline saglık
    motosikletlerin dili olsa konuşcak tutmayın bizi yola çıkmak istiyoruz rüzgarla yarışmak istiyoz der gibi bakıyorlardı.
    resimlere bakarken nabzım yükseldi size orda ne oldu artık düşünmek bile istemiyom.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    necdet abi yarın edirneye gidiyoruz

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Anlatım güzel

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    necdet abi yarın edirneye gidiyoruz
    yarın yağmur var diyorlar hasan bunu ciddi söylüyorum bende pazartesi salı hondanın eğitimindeyim

ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Suzuki
    Arkadaşlar resimerlin hepsi güzeldi ellerinize sağlık çeken ve siteye veren için teşekkürler...
    Tekerleğimi Yakarım Ama Ruhu'mu Asla
    İVAN ( serh@t )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    öyle gidip izleyip gelmekle olmuyo hani sonuçlar nerde

Türkiye Motosiklet Federasyonunca (TMF) organize edilen Avrupa-Balkan Süpermoto ve Türkiye Pist Şampiyonası 5. Ayak Yarışları, Körfez Pisti'nde yapıldı.
    Körfez İlçe pistindeki yarışlar, Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okulu (BESYO) öğrencilerinin step ve dans gösterisi ve açılış seromonisiyle başladı.
    Süpersport A kategorisi'nde Sinan Sofuoğlu birinci, Tolga Uprak ikinci, Barış Tok da üçüncü oldu.
    Süpersport B kategorisi'nde Berk Gündaş birinciliği, Tolga Hadımoğlu ikinciliği, Aydın Altındağ üçüncülüğü elde ettiler.
    Süpersport C kategorisi'nde, birinciliği Sertaç Terzi, ikinciliği Sarp Başak, üçüncülüğü Bülent Toktaş, Süperbike A kategorisi'nde ise birinciliği Doğan Tanrıkulu, ikinciliği Halil Fıstık, üçüncülüğü ise Yasin Doğanlı kazandılar.
    Diğer kategorilerde ilk üç dereceye giren sporcular ise şöyle:
    Süperbike B : 1. Tümay Razgatlıoğlu, 2. Özgür Gerçel, 3. Hakan Mete Kutay
    Honda Cup   : 1. Sarp Can Sakız, 2. Uğur Ece, 3. Bahadır Kayalıoğlulları
    TMF Cup     : 1. Sinan Sofuoğlu, 2. Tolga Uprak, 3. Barış Tok
    Avrupa Süpermoto Şampiyonası SM 250 : 1. Gyorgy Kokenyesi, 2. Alexander Georgiev, 3. Jan Vodochodsky
    Avrupa Şampiyonası SM 450: 1. Beno Stern, 2. Jerney Gomboc, 3. Kalin Kulev
    Balkan SM 250 : 1. Alexander Georgiev, 2. Şakir Şenkalaycı
    Balkan SM 450 : 1. Teodor Potev, 2. Kalin Kulev, 3. Peter Gagyi
    Balkan SM 1300 : 1. Evren Alkan, 2. Aliyen Sarafyan, 3. Yasin Işık
    Süpermoto Türkiye A kategorisi 1. yarışı: 1. Şakir Şenkalaycı, 2. Ahmet Koç, 3. Kemal Kayadan
    Süpermoto Türkiye A kategorisi 2. yarışı: 1. Şakir Şenkalaycı, 2. Ahmet Koç, 3. Kemal Kayadan
    Süpermoto Türkiye B kategorisi 1. yarışı: 1. Aliyan Sarafyan, 2. Yasin Işık, 3. Evren Alkan
    Süpermoto Türkiye B kategorisi, 2. yarışı: 1. Evren Alkan, 2. Yasin Işık, 3. Aliyan Sarafyan
    Balkan Superpole SM 250/SM 450 kategorisi: 1. Beno Stern, 2. Malcolm Schneider, 3. Kalin Kulev
    Yarışların ardından kategorilerinde dereceye giren yarışçılara ödülleri federasyon yetkililerince verildi.

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bilgileri aldım nejdet abi resimlerde gülmek sana yakışıyor eğitimde bol şanslar
    Rüzgar gibi geçti

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    vayyy berk cim ellerine sağlık ne güzel anlatmışsın ba gene gidip gelmiş gibi oldum valla....
    japondan şaşma,çine bulaşma........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler