Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hacıllı Kampı Gezi Fotoğrafları.. Cennetten bir köşe..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz nedir peki decathlon cadırı için? Almayı düşünüyorum da bende oradan
    iki kattır, tek kat olan çadırlar içten terleme yapabiliyor ama bizdeki iki kat olduğu için, iç kısımda kalan çadırın içinde terleme olmuyor gayet güzel bende arkadaşlar yardımı ile aldım, bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar, yağmura yakalanır bir vaziyetim olmadı, dechatlon sitesine girerseniz açıklaması ve nasıl kurulacağı ne tür yağmur şartlarında su geçirmeyeceği yazıyor.
    EneS_Turker bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Yine çok pis gezmişsin enes yav imrendim valla.Buraya geldiğndede yapalım kamplı mamplı şeyler
    EneS_Turker bunu beğendi.

Adam valizle kampa gelmis. Bence helal olsun. Bagaj kuponu kesmis mi binmeden once

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı Pisman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nostaljiye ne yük vurmuşsunuz, yazıktır
    Kamp yerinden ayrilirken mcx150nin canta dayanamadi titresime dagildi biraz. Ins yolda rezil etmemistir.

Selaleye cikmadiniz galiba fotolarda yoktu.

Ben pazar sabahi aracla arkadaslarla oraya gelmistim, o sirada gordum sizi..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Harika bir gezi. Tekeriniz düz bassın. Tam "Şelaleye çıkmadınız galiba fotolarda yoktu." yazacakken @EthanHunt tarafından sorulduğunu gördüm. Eğer çıkmadıysanız geziniz eksik kaldı. Şelale yolunda insanlara rehberlik yapmakta çok ısrarlı bir köpek vardı. İkinci Şelalede de derin bir mağara. Fakat bu mağaraya ekipmansız girmemek gerekiyormuş. Tehlikeli olabilirmiş. Çok güzel bir yer.

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok guzel bi gezi olmus dogayla ic ice, bizlerle paylastiginiz icin tesekkur ederim.Tekeriniz duz bassin.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi. Tekeriniz düz bassın. Tam "Şelaleye çıkmadınız galiba fotolarda yoktu." yazacakken @EthanHunt tarafından sorulduğunu gördüm. Eğer çıkmadıysanız geziniz eksik kaldı. Şelale yolunda insanlara rehberlik yapmakta çok ısrarlı bir köpek vardı. İkinci Şelalede de derin bir mağara. Fakat bu mağaraya ekipmansız girmemek gerekiyormuş. Tehlikeli olabilirmiş. Çok güzel bir yer.
    aslında yola girdik baktık motorlar gidicek gibi değil vazgeçtik zira amacımız kamp atmak çadır kurmaktı.. şelale fln sonraki gezide uğrarız inş artık gideriz mekan hoş..

Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine çok pis gezmişsin enes yav imrendim valla.Buraya geldiğndede yapalım kamplı mamplı şeyler
    abi sende olmasan tokatta ztn gezip tozcak kimse yok gelir gelmez arayacağım

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamp yerinden ayrilirken mcx150nin canta dayanamadi titresime dagildi biraz. Ins yolda rezil etmemistir.

Selaleye cikmadiniz galiba fotolarda yoktu.

Ben pazar sabahi aracla arkadaslarla oraya gelmistim, o sirada gordum sizi..
    yok beya ne titreşimi.. titreşim acede vardır bunda yok ^^ içinde 20kg yükle off road yaparsan dağılır tabi.. yinede dağılma değil kapağı açıldı kitleyince daha açılmadı sıkıntısız geldik..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    TRK 502
    Ömür boyu hatıranızda kalacak, güzel gezi olmuş.
    Bavulu görünce şaşırdım ama sonra bayanlarda olunca normal

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)