Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kartepe Kuzu Yaylası Kamp Fotoğrafları (14-15 Mayıs 2016)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı enes doğru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Nc sevdası nedir İbrahim Mt seviyor

Kadir İnanır repliği geliyor.

-NC'yi seveceksiniz...seveceksiniz ülennn!!

Bu konuyu Nc sayfasında tartışalım. Acele et. Barbaros abi ilana çıkarmış olabilir motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X

Mehmetçik opet buluşma yerine girerken yol videosu da vardı ama yol işte gereksiz

durduktan sonra kaskı motora koyup kamerayı kapatmamışım, oğlumu da yakışıklı görünce ekleyeyim dedim
    Murat Ustaoğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL 650
    Çok imrenerek okudum. Tebrik ederim herkesi. Bende 11 yaşındaki oğlumla böyle kamp gezileri yapmak istiyorum. Umarım birgün yapabilirim. Fakat aklıma takılan birşey oldu. Bukadar malzemeyi motorlara nasıl sığdırdınız ? Örneğin katlanır kamp koltukları falan bayağı hacimli eşyalar ? tencere tava falan zor olmadı mı ?

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ozkan_askan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok imrenerek okudum. Tebrik ederim herkesi. Bende 11 yaşındaki oğlumla böyle kamp gezileri yapmak istiyorum. Umarım birgün yapabilirim. Fakat aklıma takılan birşey oldu. Bukadar malzemeyi motorlara nasıl sığdırdınız ? Örneğin katlanır kamp koltukları falan bayağı hacimli eşyalar ? tencere tava falan zor olmadı mı ?
    karnım aç, yemeğimi yiyeyim cevaplayacağım

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı muratus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisini yapmissin abi. Zaten sen dun donuste daha motor uzerindeyken ayaklari uzatip dinlenmeye baslamistin.
    Yalniz ben dun tam o viraj cikisinda sıkışık trafigi gec farkettim. 145km hizi gordum, kafami kaldirdim trafik. Bu sefer oldu dedim Bir de frenleri kotu diyolar. Vallahi baska motor olsa zor dururdu. Kisa mesafede durduk. Az daha 20 gun izin aliyordum isyerinden

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Abi o yol cok guzeldi. Cocuklugumda gitmistim en son. Gidelim sık sık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

İbrahim, aldir Hüseyin'e de bir motor ya da bi nc alip rahat gezin
    Hüseyin ile konuştuk bugün al bi motor dedim ama onun yolu uzun daha a2 yok bakalım ne yapcak ☺ ben motora topcase taktırıyorum bu hafta biter inşaAllah biraz artçım da bende rahat ederim 😃

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı enes doğru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Nc sevdası nedir İbrahim Mt seviyor
    Seviyorum ulennnn 😅😅😅

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    [QUOTE=muratus;3915439] en iyisini yapmissin abi. Zaten sen dun donuste daha motor uzerindeyken ayaklari uzatip dinlenmeye baslamistin.
    Yalniz ben dun tam o viraj cikisinda sıkışık trafigi gec farkettim. 145km hizi gordum, kafami kaldirdim trafik. Bu sefer oldu dedim Bir de frenleri kotu diyolar. Vallahi baska motor olsa zor dururdu. Kisa mesafede durduk. Az daha 20 gun izin aliyordum isyerinden

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

İbrahim, aldir Hüseyin'e de bir motor ya da bi nc alip rahat gezin[/QUO

Yol güzel gerçekten bu mevsimde tam seyirlik mola vere vere gezeceksin

Herşey güzeldi kamp gidiş geliş yemek çay herkese teşekkürler çorba iyiydi valla ilaç gibi geldi listeme yazdım kampta sabah olması lazim

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Ben de paylaşayım bir vidyo

_oXXo_ ve Esseruz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ozkan_askan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi bunda motorun tipi ve çantaları da çok önemli, kendi motorumu nasıl yüklediğimi anlatayım;

Arka çantam 46 lt, buna temiz yedek üstlerimizi ve gece yatmalık pijamalarımızı koyuyorum. 2 adet kot pantolon, 2 adet alt eşofman, 4 adet polar üst, yelekler, atletler, tişörtler vs. Küçük kamp ocağımı ve 2 çift converse ayakkabıyı da en üste koyup çantayı kapatıyorum.

Soft yan çantalarımın içine -18 derece olan baya bir yer kaplayan uyku tulumlarını koyuyorum, yani her bir çantaya bir adet olmak üzere bir sağa bir sola koyuyorum. yan çantaların ufak ceplerine de kağıt havlu ıslak mendil çakmak vs gibi küçük eşyalarıı koyuyorum.

içi dolu olan bir yan çantanın üzerine iki adet katlanır kamp sandalyesini koyup güzelce bağlıyorum. diğer tarafta ki çantanın üzerine de çadırı ve tüfeğimi bağlıyorum.

arka çantanın üzerine hafif ama hacimli olan şeyleri bağlıyorum, 2 adet mat 1 adet termos ve en üste de çadır altına serdiğim 12 m2 brandayı koyup ahtapotluyorum.

NC nin avantajı olarak da ön bagaja elektronik malzemeler, tüfek fişeği, abur cubur küçük bir tencere ve bir sürü yazmayı gereksiz bulduğum şey ile dolduruyorum NC nin ön bagajı olmasa bu saydıklarım illaki motorda bir yerlere sığdırılır.

Hatta bir adet de yüklü motor fotoğrafı atayım ;

Esseruz ve Murat Ustaoğlu bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

husay7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en iyisini yapmissin abi. Zaten sen dun donuste daha motor uzerindeyken ayaklari uzatip dinlenmeye baslamistin.

İbrahim, aldir Hüseyin'e de bir motor ya da bi nc alip rahat gezin
    kardeşim motor işi şimdilik zor ama ortam güzel olsa tabiki iyi olur inşallah ilerleyen zamanlarda şimdilik yolcu olarak takılcaz

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı husay7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motor işi şimdilik zor ama ortam güzel olsa tabiki iyi olur inşallah ilerleyen zamanlarda şimdilik yolcu olarak takılcaz
    Yerin hazir Huseyin. Ben de genelde yalniz takiliyorum. Mt'nin artci selesinden ya da Ibrahim'den bir sikayetin olursa bekleriz Nc'nin artci selesi biraz daha rahattir.
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.

husay7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerin hazir Huseyin. Ben de genelde yalniz takiliyorum. Mt'nin artci selesinden ya da Ibrahim'den bir sikayetin olursa bekleriz Nc'nin artci selesi biraz daha rahattir.
    teşekkür ederim kardeşim çok sağol güzel insanlarla birlikte olunca dert etmiyosun onu

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Hüseyin zaten motordan inene kadar demir gibi oldu hayata bakışı değişti. Mt artçısını çok seven bir motor yine farkını ortaya koydu
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    otoban full çekim 45 dakika iyi eğlenceler..

Murat Ustaoğlu ve SİYAH İNCİ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bkamptan çıkardığım sonuçlar

1- Herkes kendi bardağını getirmeli
    2- Sabah çorba kesin olmalı
    3- Saç kamp için gerekli
    4- Herkes kendine yetecek ekmeği almalı (israf oluyor)
    5- Semaver olmazsa olmaz
    6- Şarjlı kompresör kesin lazım
    7- Mümkünse arabayla katılacak arkadaşlar en yardımcı ve yükü çekenler olması nedeniyle lazım
    8- Kamp dönüşü yolu çok uzatmamak lazım

gerisi sizde

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoban full çekim 45 dakika iyi eğlenceler..

https://www.youtube.com/watch?v=u6fC2d8jKZ8
    kameranın yerini değiştir bence
    Murat Ustaoğlu, oluroyle ve kız babası bunu beğendiler.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    45 dakkika boyunca benzin göstergesi sadece 1 tık indi, yanlış anlaşılma olmasın bozuk değil nc farkı

Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kameranın yerini değiştir bence
    düşünmüyo değilim fakat başka düzgün yer bulamadım.

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/v4zg5D.jpg

Şu resimi görüp de oğlumu montsuz motora bindirdiğim sanılmasın, tam korumalı montu var fakat iner inmez çıkartıp atmış
    Allah nazarlardan korusun

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bkamptan çıkardığım sonuçlar

1- Herkes kendi bardağını getirmeli
    2- Sabah çorba kesin olmalı
    3- Saç kamp için gerekli
    4- Herkes kendine yetecek ekmeği almalı (israf oluyor)
    5- Semaver olmazsa olmaz
    6- Şarjlı kompresör kesin lazım
    7- Mümkünse arabayla katılacak arkadaşlar en yardımcı ve yükü çekenler olması nedeniyle lazım
    8- Kamp dönüşü yolu çok uzatmamak lazım
    Kişisel bardak fikri önemli, cam ve kapaklı bir şeyler almalıyız.

Alıntı halukefee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah nazarlardan korusun
    Sağol, Allah razı olsun.

Bir önemli nokta var bir daha ki sefere gözden kaçmasın, motorları herkes çadırının yanına park etmeli. Toplanırken motora eşya taşımaktan terledim be

Hem kurarken hem toplarken haybeye git gel yaptım motora, bundan sonra motoru park eder çadırı yanına atarım hacı
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezmişiniz temiz hava almışınız tekerinize taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

olcaydan alıntı : 7- Mümkünse arabayla katılacak arkadaşlar en yardımcı ve yükü çekenler olması nedeniyle lazım

işte bu ben geçen gezimizde kompresör ve 220 volt elektrik hepsi vardı benim araçta

Motosikleti
    YOK
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmişiniz temiz hava almışınız tekerinize taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

olcaydan alıntı : 7- Mümkünse arabayla katılacak arkadaşlar en yardımcı ve yükü çekenler olması nedeniyle lazım

işte bu ben geçen gezimizde kompresör ve 220 volt elektrik hepsi vardı benim araçta
    yerimde gözü olan biri gördüm sanki
    tr100a bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kız babası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerimde gözü olan biri gördüm sanki
    Ayağına sağlık sayende eksik duygusu yaşamadık kamp güzelliğinde en büyük pay sahibi olduğun su götürmez. Eeeee kolaymi ki babası olmak
    kız babası bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)