Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 Gece 5 Günlük Ufak Ege Gezisi Çeşme-Datça-Knidos

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    bilgiler için teşekkürler motorun hafif olması yakıtın az olması ve yol tutuşunda azalması demek 180'i aşıp neyapacaksın hız=risk istenildiğinde hızlı gidebiliyor olması yeterli bence zaten motor sport touring gezmek amaçlanmış yani az yakması daha önemli birde gezilerinizin birinde şu kadar km gittim bukadar yakıt aldım gibi paylaşımlarınız olursa dahakesin sonuçlar elde edebiliriz az önce baktımda fiyatlarıda uygun bağzı modellere göre vergi yönünden ara cc olması sebebiyle dezavantajlı tabi ama görüntüsü çok hoş severek kullanmanız ve nice paylaşımlar yapmanız dileğiyle iyi gezmeler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için teşekkürler motorun hafif olması yakıtın az olması ve yol tutuşunda azalması demek 180'i aşıp neyapacaksın hız=risk istenildiğinde hızlı gidebiliyor olması yeterli bence zaten motor sport touring gezmek amaçlanmış yani az yakması daha önemli birde gezilerinizin birinde şu kadar km gittim bukadar yakıt aldım gibi paylaşımlarınız olursa dahakesin sonuçlar elde edebiliriz az önce baktımda fiyatlarıda uygun bağzı modellere göre vergi yönünden ara cc olması sebebiyle dezavantajlı tabi ama görüntüsü çok hoş severek kullanmanız ve nice paylaşımlar yapmanız dileğiyle iyi gezmeler.
    Evet hız artınca tüm parametreler değişiyor, hızlı giderken etraftaki güzellikleri de göremiyorsun ayrıca
    Ortalama yakıt tüketimini gösteriyor ve motoru aldığımdan beri sıfırlamadım şimdiye kadarki yaklaşık 14000km'nin ortalama yakıt tüketimi 4,7lt/100km motorda (ne kadar doğru ölçüyor bilmiyorum.) Tabi bu değerin çıkmasının ana sebebi %90'ı şehirlerarası yol yapmamdır.
    Valla abi yakıt olaylarını pek dikkat etmiyorum motorda zevk için kullandığım için araba olsa gramını bile hesaplıyorum ne kadar yaktı diye
    Motorda depo boşalınca dolduruyorum hesap kitap yapmadan.

Hatta şöyle çok güzel bir özelliği var ekranın, depo boşalınca klasik depo çubuğu yanıp sönmeye başlıyor ve yeni bir ekran geliyor (normalde gözükmeyen bir ekran) ve depo ışığı yandığından beri kaç km yaptığını gösteriyor sana. Yani depo ışığının yandığını 10 km sonra fark etsen bile 10 kmdir yedek benzinde gittiğini anlıyorsun yeni ekrandan.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum harika bir gezi olmuş. Emeğinize sağlık. Keyifle okudum yazdıklarınızı ayrıca fotoğraflarda çok güzel
    iguven bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel gezi olmuş , bizde gezdik gördük oraları sayende... Kazasız belasız sürüşler dilerim...

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Tebrikler çok güzel bir gezi olmuş resimler süper eline emeğine sağlık

muratkesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bu kadar mı güzel gezilir? Evet işte cevabı. Solo gezileri severim yapmayıda okumayıda. Ancak sizin gezilerinizi okumakta, fotoğraflarınız da ayrı bir haz vermekte. Anlatımınız tam kıvamında, gitmek isteyenlere de rehber olma niteliğinde kanımca. Seçtiğiniz güzergahlarda beni cezbetti. Merakla sonra ki gezinizi bekliyorum. Elinize, gazınıza ve yüreğinize sağlık.
    iguven bunu beğendi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler güzel bir gezi ve anlatım. Naçizane bir tavsiyem var: Fotoğraf açıklamalarını, Paint programını kullanarak önceden fotoğrafın üstüne yazsan, takip açısından çok daha iyi olur kanaatindeyim. Ayrıca o açıklamalı fotoğrafları hazır şekilde başka yerlerde de kullanabilirsin, örneğin Face'de.
    iguven bunu beğendi.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Çoook güzel !!!!

oct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 Tracer
    teşekkürler paylaşımın için, harika bir gezi olmuş. Sayende Ege'ye olan özlemimi biraz giderdim. Konu dışı olarak fotoğraf makinenin/cep telefonunun markasını öğrenebilir miyim? Gayet kaliteli çekimlere sahip bir alet sanırım

Guzeeelll.darisi basima

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Çok teşekkürler, film tadında.

Motosikleti
    TRK 502
    Emeğinize sağlık, harika

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Cok guzel olmuş. Elinize sağlık

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaş o kadar güzel gezmişsin ki, dönüş yoluna bakmak zul geldi bana. Kendim dönüyomuş gibi oldum çünkü
    iguven bunu beğendi.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı oct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler paylaşımın için, harika bir gezi olmuş. Sayende Ege'ye olan özlemimi biraz giderdim. Konu dışı olarak fotoğraf makinenin/cep telefonunun markasını öğrenebilir miyim? Gayet kaliteli çekimlere sahip bir alet sanırım
    Eyvallah abi. Telefonum htc one m7
    İyi çekiyor da şarj biraz sıkıntı oluyor çok foto çekince

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    Yolunuz her daim açık olsun, forumda ilk defa bu kadar detaylı bir gezi yayınlanıyor elinize sağlık.......

Tebrikler, mükemmel bir sunum olmuş..Ayrıca bölgeyi bilen olarak bir bilgi de ben vereyim dedim;Yatağan termik santralini
    çektiğin noktanın 4 km gerisinde yola sıfır hemen solunda "Stratonikeia" antik kenti var.Aslında tabelası ve dolaşımlı yolu var.
    Arabalar mecburen yoldan saparak ulaşmak zorundalar ama motoru olanlar için hemen yolun solunda göze batan küçük bir boşluk var.
    Motoru oraya bırakıp kenardaki iki metrelik yüksekliğe çıkınca aşağıda muazzam bir manzarası görüyorsunuz..Antik tiyatro ve mabedler ve
    ilerisinde osmanlıdan kalma terk edilmiş taş evler.
    iguven bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan 250B
    Hocam Temmuz ayı içerisinde niyetim vardı benimde. Gerek kalmadı gibi resmen olayı yaşattın bana.. Suratımda tebessümle ve heyecanla okudum..
    Helal olsun. Darısı bizim başımıza

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendim gezmiş gibi oldum :D harika ötesi tebrik ederim
    İzmir'de oturuyorum bakkala zor gidiyom valla :D

Denildiği gibi gezmiş gibi oldum.Çok güzel olmuş.Darısı bizim başımıza.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)