Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc 700 x
    bugün akşam üzeri yan komşum olan mondial bayisine bir motor geldi,motorun heryeri gittiği yerlerdeki bayi ve servislerin reklam çıkartmaları ile doludu .ben bunu bir yerden tanıyorum derken kendisiyle tanıştım.gerçekden gösterdiği resimleri gittiği yerlerdeki yerel gazeteleri gösterdiğinde ağzım açık kaldı.o küçük motorla ardahandan,doğubeyazıta,tekirdağdan,antaylaya gitmediği yer kalmamış.her gittiği yerde kullandığı motorun bayisine ve servisine uğruyor.şimdiye kadar 4 kere türkiyeyi dolaşmış.türkiyede sadece hakkari mardin şırnak kaldı gitmediğim motorla 1,5 ay sonra yapacağım gezidede bu yerlere gideceğim dedi.uzun süre konuştuk yemek yedik cidden çok matrak biri.ben bunları yazarkende kendisi akhisara doğru yol almaya başladı.

kendisinin isteği üzerine telefon numarasını buraya yazıyorum.isteyen kendisiyle irtibata geçebilir 0542-762-4303 ümmet perkitan

bu arada motoru 41.000 kmde ve 1 kere komple revizyondan geçmiş.

allah yolunu açık etsin ümmet abi.şahsen ben seni görünce kendime motorcu,yol yapan biri demeye çekindim.

gittiği yerlerden bir kaç resim ;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocama helal olsun diyor önünde saygıyla egiliyorum. Bundan sonraki gezilerinde Allah yardımcısı olsun.

aralarda kaybolmasın diye resim ve kendisi ile yaptığımız şöyleşileri ilk sayfaya taşıdım mesaj sahipleri kusura bakmasın BBRR

Kim bu Ümmet PERTİKAN

Yaklaşık 1 aydır narth yazdı takip ediyoruz hayretler içinde resimlere bakıyoruz …yok yok bu olsa olsa fotomontajdır bu yaşta bu motorla Türkiye turumu olur…
    Ümmet abi şu an kullandığı motorla 6. Türkiye turunu atarken daha öncede uğradığı ama tanışamadığımız Marmaris ziyaretinden sonra davetim üzerine bir kez daha yolunu bu güzergaha kırmış…

Aşağıda kendisi ile olan sohbetimizi ona sorduğum ve onunda içtenlikle yanıtladığı şekli ile sizlere aktarıyorum…

BBRR: Ümmet abi nerelisin ,ailen çoluk çocuk varmı….nerde yaşıyosun

ÜP: 1957 Manisa doğumluyum küçükken ailem beni başka bir aileye vermiş onlarda 6 yaşında Manisa yetiştirme yurduna vermişler..annem ve babamı çok sonraları buldum ama arada yaşanmış hiç bir şey yoktu yabancı gibiydik ailemle..bir ablam bir abim var ama onlarla da durum aynı…yani bir ailem, ait olduğum bir yer yok…Manisa da bir arkadaşımın apartmanının 4. katında boş bir yer var yolda olmadığım zamanlar orda kalıyorum…

BBRR:
    Ne iş yapıyosun abi..bir yerlerden gelirin olmalı ki bu seyahatleri yapabilesin…

ÜP: Aşçıyım ..Düğün yemekleri ,fabrika gibi yerlerde personel yemekleri yaparım…Düzenli bir gelirim yok

BBRR: SSK , Bağkur falan abi ..

ÜP: Yok barışcım toplam 200-300 gün bi SSK var o kadar eskiden çalıştırdılar bizi haklarımızı aramadık ki..

BBRR: Peki abi bu değirmenin suyu nerden..

ÜP: (önce bi gülüyor) Gittiğim yerlerde Mondial bayilerinde kaldığım oluyo bazen benzinliklerde yatıyorum …bazen yol üstünde şantiyelerde yemek yiyorum ya işte senin anlayacağın yola çıkan yolda kalmıyor….ha Sen bunları yazacan değimli sakın öle acındırmak gibi anlaşılmasın ben memnunum hayatımdan sakın yanlış anlaşılmasın…Ha mondial de Levent bey var o bana hep destek oluyor parça konusunda Allah razı olsun ondan…

BBRR: Estafurullah abi neden yanlış anlayalım…Ümmet abi bu ilk motorunmu???

ÜP: Yok daha önce Peugeot um vardı 3 tane onlarla da Türkiye turu yaptım …aldığım her motorla Türkiye turu yaptım ben …

BBRR: Anlatsana abi neler geçti başından bu turlarda….

ÜP: Neler geçmedi ki ….kasnaklıdır onlar, kasnak koptu,diafram çatladı,gömleği sattık ceketi sattık yaptırdık yola devam ettik …O zamanlar böyle değildi….sora enduro aldım ..

BBRR : Enduro….??????

ÜP: Peugeot un ortadan depo olanı …ön çamurluğu yüksektir onların cross tipi yani eskiler enduro der ona .. onla da Türkiye turu yaptım …Aldığım her motorla Türkiye turu yaptım zaten …Bir gezimde Yalova da benzinim bitti sattım motoru benzin bitince …Yalova da motorcu Erol , hala gelip geçtikçe uğrarım …Kütahya da Şühayip SARI ya sattım motorun birini kareteci büfe işletiyo…her iki motorunda hala ruhsatı benim adımadır…Ama bu uçak valla …(son motorundan bahsediyor)

BBRR: Peki Ümmet abi son motorundan memnunmusun…

ÜP: Valla barışcım bu uçak yaaa…11/08/2005 te aldım iki arkadaş plakayı çıkardık önce (34 FB) sora arkadaş abi ben binmiyorum al bari sen bin dedi bende aldım ve hala biniyorum …47500 km oldu çatladığı yere kadar dedim çıktım yollara tam 47500 km olmuş… Türkiye nin her yerinde bayiler ,servisler sağolsun hep yardımcı oldular …yolda trafik polisleriyle resimlerimiz var…Hakkari “de yol da devriye yapan panzere yanaştım önce fazla yanlarına gitmeden uzaktan konuştular benle … Baktılar ki uzun bir yoldan geliyorum ısındılar bana Allah razı olsun oracıkta menemen yaptılar çay demlediler beraber yedik içtik….yine Van Hakkari arasında bir ağaya ait benzin istasyonuna gittim ..ağa Gaziantep”e kadar yol ihtiyaçlarımı karşıladı…

BBRR:
    Ümmet ab çin malı motorlara karşı bir önyargı var sen nediyorsun…?????

ÜP: İşte barış motor dışarıda duruyo git bi bin istersen sen ne düşünüyosan onu yaz sorada… ben her 1000 km de yağ deişiyorum bujiyi 2000 de kesin değişirim …çıkartır bakarım eğer ucu kararmışsa onun işi bitmiştir ..kaldırır atarım çöpe…Motoru kullanmadan kullanmaya fark var adam kontağa anahtarı sokarken kırmış garantiden değişin diyo servise gözümün önünde …olmazki sen motoruna nasıl bakarsan oda sana öyle bakar…

BBRR: Ümmet abi bu gezme işi nerden aklına geldi…

ÜP: Ben kendimi bildim bileli geziyorum barış ..önceleri motorda yoktu sırtımda çanta dolaşırdım otostop yapardım ..şimdi motorla dolaşıyorum değişen bişey yok yani…Şimdi bir idealim var ..kendimi çok iyi hissediyorum…10 numarayım her yerde tanıdıklarım , arkadaşlarım dostlarım var…Motora bindiğimde yaşadığımı hissediyorum….

BBRR: Peki beklentilerini karşıladımı bu yolculuklar …daha doğrusu beklentilerin varmı bu yolculuklardan

ÜP: Yol boyunca her istediğim daha doğrusu beklentilerim hep oldu …aslında ben çok büyük beklentiler içinde değilim ..o yüzden mutluyum …Mondial bana yeni bir motor verirse çok daha mutlu olacağım …Zaten verirler sağolsunlar hep destek oluyolar zaten….

BBRR: yol boyunca nerelere uğradın abi son gezide

ÜP: Valla Hakkari den geliyorum Van “a uğradım Adana da entelektüel isimli üyebeni ağırladı mersin MT nin bi toplantısına katıldım sen Abi gel buyur deyincede buraya geldim …MT yi sıkı takip ediyorum senin anlıyacağın gittiğim yerlerde internet varsa muhakak girip bişiler yazıyorum…

BBRR: Abi hakkında bir çok yerel gazetede ve internette yazılar var , motorcular seni takip ediyor..sen ne düşünüyosun bu konuda

ÜP:Yazılanlar bana cesaret veriyor…O yazılanlar sayesinde yola çıkacak gücü buluyorum kendimde …Motor çatladığı yere kadar gidicem …Benim ailem olmadı hiç …sizler benim ailem gibi oldunuz ..siz yazdıkça dolaşacam ha bu arada inanmayanlar var dolaşmıyo resimler kopya diyolar..yanımda çeşitli yerlerden alınan benzin fişleri var biriktiriyorum ..sanada gösterecem şimdi ..sen inanıyomusun dolaştığıma

BBRR: (mahçup bir tavırla) Vallahada billahada inanıyom abi…

ÜP: yarın mondialin Nazilli deki fabrikası açılacak orda olmam lazım ..tüm bayiler orda olacak servislerin bazılarıda orda olacaklar artık benim yatmam lazım ..

BBRR: Ümmet abi senin gibi biri ile tanışmak şereftir …yolun açık olsun

utk_trn, mombohunter ve ...garip... bunu beğendiler.
    Yaşa ve Yaşat

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    gurur kaynagımızsın.Allah yolunu hep açık etsin,kaza bela göstermesin.Devam daha çok yol var gidilecek...Bodrum'a da bekleriz.Önünde saygı ile eğiliyoruz

@Rene

Denizli'ye de uğradı Ümmet Perkitan. Birkaç sorun dışında elimden geldiğince abime yakışır ağırlamaya çalıştım. Fotograf makinasından silinen pozlar biraz zamanımızı aldı, geri dönüşüm programları, fotografcılar vs. halledildi.

50 yıllık mücadeleyle dolu bir yaşam.Yaşanılan tecrübeler ve kendini yollara vurma süreci. Kar kış demeden, Gidilen kilometrelerce yol, doğudan batıya, kuzeyden güneye arşın arşın katedilen topraklar.

Ümmet Perkitan'ın ilk Türkiye turu değil bu tabiki. daha önce defalarca gezmiş memleketi karış karış. motosikleti yokken yaya olarak gezermiş. Bu felsefesi olmus onun, hayata karşı, ters giden birşeylere karşı kendince bir duruşu, bakışı olmuş.

"Kendi Kendime söz verdim, Türkiye'de motosiklet sürmediğim yol, basmadığım toprak parçası kalmayacak"
    ÜMMET PERKİTAN

Ve Sonuç..(ver Müziği Baba !)

HABUR SINIR KAPISI

ÖĞRENCİSİ OSMAN GÜRBÜZLE FERİBOTTA

ARDAHAN'DA HAVA KARLI, SİSLİ AMA ENGELMİ USTAYA

ÜMMET PERKITAN'IN GEZİLERİ SIRASINDA UĞRADIĞI MONDIAL BAYİ VE SERVİSLERİNİN BİR KISMI

VE ÜMMET ABİNİN MELEKLERİ SAOLSUN HEPSİ

ÜMMET PERKİTAN YAKINDA KIBRIS YOLCUSU
    BU FOTOGRAFLAR BENDEKİLERİN BİR KISMI İDİ. ONUN YAPTIGI YOLLAR UGRADIĞI YERLER FOTOGRAFLAMAKLA BİTMEZ. BU SADECE KÜÇÜK Bİ TANITIM KAFANIZDA CANLANMASI İÇİN. BEN USTAMI TANIDIM GURUR DUYDUM ONUR DUYDUM. ÖVGÜYÜ SEVMEZ BANA KIZMASIN. UMARIM ONUNLA TANIŞIP EN AZINDAN YOLCUĞUNUN BİR ANINDA ONA

"BİZDE BURDAYIZ ABİ, YOLLARDA YALNIZ DEĞİLSİN"
    MESAJINI HİSSETTİRİRSİNİZ !.
    DENİZLİDEN SAYGILARIMLA!.

Ümmet Perkitan Thumbnail

Ümmet Perkitan Avatar

************************************************** **************************
    @ BBRR

16 / 08 / 2006 Marmaris

Ümmet abi 8. Türkiye turu başında yine Marmaris”teydi ..ama artık ÜMMET ABİYE Türkiye dar geldi…şimdi yollar kıbrısı gösteriyo….
    Abi kısmetse kıbrıstan sora neresi diye soruyorum …barışçım kosovaya gitmeyi istiyorum daha sonrada Gürcistan üztünden azewrbeycana gidip bakü deki kardeşlerimizi ziyaret etmek istiyorum diyor….

Ben diyecek söz bulamıyorum ne diyim yolun açık olsun abi…Ümmet abi gibi biri her birimize örnek teşkil edecek ..ilerde bu yolları yapacak olanlara rehber niteliğinde deneyimler verecek…son turdan elimize geçen görüntüler aşağıda

Recep abim Ümmet ağabeymizi misafir etmiş …İki ağır abi aynı karede

Gelişim sürücü kursu…Yani bizim İbo da ümmet ağabeyyi misafir etti …Ümmet abi şu anda yanımda katkılarından dolayı İbrahime çok teşekkür ediyo…bende İbrahimi gözlerinden öpüyorum

Mondialden satış sonrası hizmetler müdürü Levent BAL ….Levençim sana bi kaç çift sözüm olcak ama onu başka mesajda yazacam

Dersaaadette MT li arkadaşlşarda ümmet ağabeyle sohbet fırsatı bulmuşlar..

************************************************** ******************************
    @ ylmzz

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgi gösteremedik ne kelime yanınızda ilgi sarhoşu oldum.hepinize ayrı ayrı teşekkür eder gözlerinizden öperim.beni karşılayıp ilgisini esirgemeyen yılmaz kardeşede özel teşekkür ederim. kadınhanında motor arıza yaptı sabahı burda yapçaz herkese selam.
    abi elimizden keşke daha fazlası gelse de yapsak. motorun arıza yapmış geçmiş olsun. kadınhanında halledemezsen yine ara bizi gelir alırız hallederiz bir şekilde

yorumlar ve fotolara gelelim

Ümmet abi öncelikle çok babacan ve mükemmel bir insan. Motorcu olması ayrı ama yüzünden belli olan şirin ve yanında güven duyduğunuz birisi. onunla zaman geçirmek hikayelerini dinlemek gerçekten çok güzeldi. Motorculuğu hakkında söze gerek yok zaten. Motorculuğu yaşam felsefesi haline getirmiş

ÜMMET PERKİTAN KONYA'DA

Ümmet abinin konyaya geliyorum haberiyle kulağımız telefonda. ümmet abi saat 14.15 de beni aradı ve Konya Mondial servisi sayesinde buluştuk. Havuz organizasyonumuz vardı ve Ümmet abiyle hemen havuza girdik. Konya da deniz olmadığı için Ümmet abinin yorgunluğunu havuzda biraz da olsa gidermeye çalıştık. işte Ümmet abi Havuzda

bu da ben ve Ümmet abi. kafamızda boneler var. çok yakıştı muhteşem ikili olduk

Ümmet abi sıcak havadan sonra attı kendini sulara...

Konya MT den birkaç arkadaşla ve Ümmet abiyle Havuz hatırası fotolar

havuzdan çıktık ve karnımız acıkmaya başlamıştı. havuz sonrası ümmet abi arkada biz önde konya turu attık.

Mt tişörtüne dikkat. bizi güzel insanlarla tanıştırdığı için Mt ye teşekkür ediyoruz tekrar.

Ümmet abim Konyaya gelmiş etliekmek yemeden giderse uyku tutmaz bizi.

Ümmet abinin Motorunun üstündeyim. 53 binden daha fazla bir mondial görmek herkese nasip olmaz. hemen bir hatıra fotoğrafı alalım

Yemeğimizi yedikten sonra. üstüne bir çay gitmez mi? Meram'da bir çay sohbeti ve unutulmayacak sohbetler, hatıralar...
    ümmet abinin sağ yanındaki benim. fena çıkmamışız

sonra Ümmet abiden diğer fotoğrafları aldık. Çünkü MT yi bu fotolardan mahrum bırakamayız. Ümmet abiyi herkes merak eder. nerde geziyor ne yapmış.
    Ayrıca kandil olduğu için büyüğümüz Ümmet abinin elini öpüyoruz ve kandilini kutluyoruz.
    sonra gelmesini istemediğimiz an gelmişti. VEDA vakti. Ümmet abiyle vedalaşıp hayırlı yolculuklar diliyoruz...

bir de söz aldım Ümmet abiden. Konyaya gelip de beni aramazsa darılırım ona göre dedim. o da tamam dedi

bir sonraki Ümmet Perkitan Konya MT buluşmasında görüşmek üzere.

Ümmet Perkitan ve Konya öncesinde çekmiş olduğu resimler.

Mondial Akdeniz Bölge sorumlusu Ali Rıza ŞİŞMAN

İzmire her geldiğimde benden desteğini ve yardımını esirgemeyen serkan 3 pide salonu sahibi Mahmut ÇAKAL ve çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ederim..

İzel elektriğe de katkılarından dolayı teşekkür ederim

Katkılarından dolayı sütüdyo okana teşekkür ederim

İzmire her geldiğimde yardımlarını ve katkılarını esirgemeyen Serkan 1 pide salonu Sabahattin SÖĞÜT ve çalışanlarına çok teşekkür ederim

Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Helal olsun

************************************************** ******************************
    @ EgeKnn

ümmet abiden resimler...

MT İstanbul Grubu

,

mondial servis müdür erdinç bey

mondial iç anadolu bölgesi servis sorumlusu özgür bey

satış sonrası hizmetler müdürü Levent bey

Aliağa drag yarışlarından bir resim tekteker arif

************************************************** **************************************
    @bbaday

seninle tanıştığıma memnun oldum ümmet abi umarım birgün gene görüşürüz senin temenni ettiğin gibi belkide türkiye mt toplantısında

eğer yağmur bastırmasaydı senin ile karşılaşacağımız yere kadar ilerliyecektim ama senin kadar cesaretli olamadığım için yağmur hafif başlayınca yolun sağına çekmek sorunda kaldım

sonuçda bizim grup seni eskişehir tabelasının yanında bekliyordu umarım memnun kalmışındır

ümmet abi traş olurken bu arada berberde arkadaşımdır sitenin adresini verdim merak etti sitemizi

************************************************** ****************************************
    @viper_1

Evet.
    20.09.2006 Ümmet abi Eskişehir'de...

Ümmet abinin gideceği yol güzergahı

Akşamüstü çok yağmur vardı!
    Sırılsıklam olduk...

************************************************** ************************************

@muratd

bunlarda benden yolun açık olsun ümmet abi

ümmet abi yine bekleriz,yolun buralara düşerse tekrar mutlaka haber ver bize..

************************************************** *****************************************
    @canyerli

Öle şeker bi abimiz ki allah yolunu her zman açık etsin.Herkes Ümmet Abimiz gibi azimli ve kararlı olsa emin olun bu ülke daha farklı yerlere gelirdi.Sevgili Abi bunu saymıyoruz.Ankara MT olarak seni her zman aramızda görmekten gurur duyarız.Hayırlı yolculuklar...
    Saygıdeğer Ümmet abiyle bir fotoğrafım...
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bu amcayı hatırlıyorum. daha öncede siteye başlık açılmıştı bununla ilgili. ozamanlar motoru 14.000 km de idi. mondialciler işte mucize 14.000 km giden mondial diye başlık açmışlardı. ozamanlar motorda böyle stickerlar ve minder yoktu. helal olsun amcaya gerçekten zor bi iş başarıyor. çok renkli birine benziyor tanışmak isterdim.

************************************************** *******************************************
    @gupilya

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara mt ye sıcak karşılamalarından dolayı göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim kendilerini untmak pek kolay olmıyacak.
    Ramazan nedeniyle hiç bir şey yapamadık. ama yine Ankara'ya geleceğini düşünüyoruz. o zaman kendimizi affettireceğiz artık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

************************************************** **************************************************
    @Ümmetperkitan

Merzifon Mondial Servisi Halil Ticarete katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Çorum Servisi Has Motor Murat Ustaya katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Çorum Bakırcılar Çarşısından bir görünüm...

Sungurlu'yu 30 Km geçince Koparan Şirin Petrol'e gece beni ağırladığı için katkılarından dolayı Halis Beye teşekkür ederim.

Sekiz yıllık dostum Metin İnal ve ailesine, Ankara'ya her geldiğimde bana kapısını açan ve sıkılmadan benimle ilgilenen, misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederim.

MT Ankara grubuna katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yunak Mondial Bayisi Şahabettin Beye katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Eskişehir Mondial Servisi Arif Usta ve oğlu Oğuzhan Ustaya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Eskişehir Mondial Bayisi Nihat Eldem Beye katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Eskişehir MT grubu tabelanın önünde beni beklemişler..
    Ayaklarına sağlık - hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Simav Mondial Bayisi Anıl Motor Ali Karatekin'e bana yaşattığı bu konfor için çok teşekkür ederim.

Köprübaşı Mondial Bayisi Yüksel Gül Beye katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

İzmir MT'nin 16 Eylül 2006 'daki 1. yıl dönümü kutlamaları...

Dost sitemiz Endurocu.Com'un kurucularından TA6B, Gökşin Y.Kıvanç'a Samsun'a her geldiğimde beni yalnız bırakmadığı için kendisine minnettarım. İyiki var.

************************************************** ************************************************** *********

@scooterman

selam ümmet abi.ben ankaradan uğur.umarım keyfin yerindedir.cumartesi günü iyi muhabbet ettik.tekrar ankaraya geldiğinde daha detaylı dolaşalım abi. senle çektirdiğimiz resimleri buray ekleyecektim ama pc de sorun var.tekrar görüşmek dileğiyle yolun açık olsun.kendine ve motoruna iyi bak...

abi pc deki sorunu çözdüm.bu resim mtosiklet kardeşliğini simgelesin abicim.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][/IMG],
    ümmet abi ankara gezin pardon türkiye gezin için bu fotoraflarıda ben eklesem buray bi sakıncası olmaz senin için saırım dimi.sana yol dayanmaz abicim.
    motoruna iyi bak.

************************************************** ************************************************** *********

************************************************** ************************************
    @PcKopatGhostRider

Ümmet abimize selamlar.. İyi yolculuklar dilerim..

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    pravoooo pravoooo mukemmelsin ...

************************************************** ***************************************
    ***********************************@ümmetperkitan

Karadeniz'den Adana'ya kadar ki gezi fotoğrafları.

Karadeniz'in şirin sahil kıyıları

Artvin'in üstteki barajyolundan görünüşü.

İftar yemeği ve konaklamamdan ötürü baraj yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Yusufeli'nden İspir'e kadar 85km gördüğünüz yollardan geçtim. Buralardan geçmek bir hayli zor oldu. Ama şikayetçi değilim.

İnsanlar bu köprüyü kullanmak zorunda kalıyor.

Bayburt Mondial bayisi Burak Bey'e katkılarından dolayı minnettarım.

Bayburt Kalesi ve şehri.

Karadeniz'den Giresun İlçesinin iç Karadeniz 80km uzaklıktakı ilçesi.

Sivas'ın Sarkışla İlçesi konaklama zamanı.

Sarkışla Mondial bayisi İsmet Bey'e ilgi ve katkısından dolayı teşekkür ederim.

Göksun Mondial bayisine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Benim için iftardan sonra evinden dükkanına kadar gelen Kahramanmaraş Mondial bayisi Muzaffer Çil Bey'e katkılarından ötürü çok teşekkürler.

Kahramanmaraş şehir merkezinden görüntüler.

Gaziantep Nurdağı'nın yukarıdan görünüm.

Marmara bölgesinden sonra Türkiye genelinde görmüş olduğum en büyük yedek parça stoklu ve tek Mondial servisi olarak hizmet veren Cem Ticaret. Orhan Bey'e katkılarından dolayı minnettarım.

Cem Ticaretten Volkan usta iş başında.

Her ilde olduğu gibi Adana'da da şahsımı Adana MT karşıladı. Katkılarından dolayı başka Makine yani Hasan bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

************************************************** ***********************************************
    @BBRR

Adana - Marmaris arası resimler
    yazan : Ümmet PERKİTAN

Mersin mondial bayisi antmen ticarete katkılarından dolayı çok teşekkür ederim ..

Mersin mondial bayisi ekintaş ticaretten Tahsin beye teşekkür ederim ..

Alanya arkamda …..

Muz diyarı anamurdan geçip muz yenmezmi...

Serik mondial bayisi Abdullah beye katkılarından dolayı teşekkür ederim…

8 yıllık cefakar dost Allah onu iyilik yapsın diye yaratmış inegöl köfte üstadı sülaleden köfteci İsa VATAN ..Göcek”teki katkılarından dolayı kendisine minnettarım …Çalıştığı teknede ki resimlerimiz..

Kaptan iş başında …karada 62000 km kolay değil bu işler …

Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Helal olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    helal olsun abi seni kim tutar

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    abi helal valla telsim hat olsa tebrik için arardım ama kontordu yok

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be ben bu amcamı bizim buralara gelirse misafir ederim ya ...kimbilir neler vardır bu yollarda anlatılacak konuşacak ...helal olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    HELAL OLSUN HOCAM ZOR OLANI YAPIYOSUN VALLA OKADAR YOLU TEK GITMEK KOLAY DEYIL
    CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR.
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kesinlikle polemik olsun diye söylemiyorum.Motorculuk bumu.?yoksa yarış ve benzeri motorla kaç bastığının sohbetini yapmakmı.?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    helal olsun

ama koruma olarak kasktan başka birşey yok. onu da zaten yere atsan kırılır. bu yakışmamış

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu adamın bir belgeseli yapılmalı (ya da yapılmalıydı). Tüh önceden bilseydim ben girişirdim bi kaç arkadaşımla bu işe. Bu zat sponsorsuz vesairesiz bunca yeri nasıl ve niye dolaşmış, iş için mi? Yoksa emekli mi? Anlayamadım. Ama cidden tam belgesellikmiş yav. Önünde şapka çıkartıyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Kesinlikle polemik olsun diye söylemiyorum.Motorculuk bumu.?yoksa yarış ve benzeri motorla kaç bastığının sohbetini yapmakmı.?
    YARIŞ VE BENZERİ MOTORLA
    KAÇ BASTIĞININ SOHBETİNİ YAPMAK
    Comfirmation Bias

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten herkesinde söylediği gibi helal olsun,her babayiğidin harcı değil...

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    war ya hayalimdeki olay işte bu!!
    amcama helal olsun.
    darısı başıma.
    yeterince param olduğunda, arkamdakilerin sorumluluğu kalmadığında bende bunu yapıcam.
    Aydın ATAGÜL
    Maltepe-İstanbul
    BMW R1150GS

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    valla hocam helal olsun ne denir o motorla o kadar yol tek kelimeyle 10 numara kaskın takılı farı açık olsun iyi yolculuklar diliğelim
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Benim kafama takılan o mondialle nasıl gitmiş arıza yaptığında ne yapmış ben korkARIM MONDİALLE UZUN YOLA ÇIKMAYA
    Alman_ bunu beğendi.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    valla hocam helal olsun ne denir o motorla o kadar yol tek kelimeyle 10 numara kaskın takılı farı açık olsun iyi yolculuklar diliğelim
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler