Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Helal sana Ümmet abi yalnız kafama takılan dünyanın en pahalı benzininin olduğu bu ülkede 45,650 Km yol demek milyarlar demek abi yeme ,içme, yatmayı saymasak bile ...Ortalama 1,450 litre benzin yakarsın..buda 4,500 lira para tutar...Allah kolaylık versin abi...Helal sana bende bi Türkiye turu yapmayı çok düşündüm ama..masraflarla birlikte 10,000 lirayı geçiyor valla bu yüküde kaldıramayız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Helal sana Ümmet abi yalnız kafama takılan dünyanın en pahalı benzininin olduğu bu ülkede 45,650 Km yol demek milyarlar demek abi yeme ,içme, yatmayı saymasak bile ...Ortalama 1,450 litre benzin yakarsın..buda 4,500 lira para tutar...Allah kolaylık versin abi...Helal sana bende bi türiye turu yapmayı çok düşündüm ama..masraflarla birlikte 10,000 lirayı geçiyor valla bu yüküde kaldıramayız..
    beyler ummet abı nın kac parayla cıktıgını soylesem bı cogunuz kafa buluyo dersınız ınanmazsınız o yuzden solemıyorum kendınden duyun sızın 1 gunde harcadıgınız parayla turkıye turu yapıyor..
    ayrıca bbrr abı bız resımlerın herpsını sıtede yayınlıcaz PcKopatGHostrider ile 1.5 gb resımler var cok calısmamız gerkıyor cokk
    Yeni yine yeniden

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    helal be arkadaşım...nevarsa senin benim gibi gençlerde var.vay canasına yav...benim emekli olunca yapacağımı şimdiden yapmış.Brawwwo walla

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sayın katılımcılar şahsıma yaptığınız methiyelere ve övgülere çok teşekkür ederim yalnız ben bunları hakedecek bir şey yaptığımı sanmıyorum. yazdıklarınızı okudukça nekadar insanı mutlu ettiğimi düşünüyorum dün mersinde ömer kardeşede söyledim motorun markası büyüklüğü küçüklüğü önemli değil yada maliyet ben buyola çıkarken yüreğimi ortaya koydum.insan kararlı olursa inandığı herşeyi yapar eğer tereddüt ederse ozaman kötü konyadan selam.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selamlar ümmet abi yolun açık olsun harika bir iş çıkarmışsın vala istanbul'a geldin mi yada gelecekmisin bilmiyorum ama yolun düşerse mutlaka görüşmek isterim

Motosikleti
    Okan sizin bir günde harcadığınız parayla diyorsunda ...Yeme,, içme , yatmayı saymasak bile sadece benzin parası 5,000---6,000 lira yapar..Sonuçta bu makina suyla gitmiyor...

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

donniedarko iki hafta sonra isyanbulda olurum ozaman görüşürüz bişekilde buluşuruz hergün internete girersen bir iki gün kala numaramı yazarım. yarın marmariste barış ile beraberiz

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sen ummet abıye bır sor bana sorma cok sasıracaksın ve saskınlıgını atamayacksın ve ıdda edıyorum o paranın fazlasını bırgunde harcıyorsunuz
    ummet abı ayrıca selamlar ne zman sen konyaya vardın bıde senı yolcu edemedım kusura bakma saat 11 olmustu kerımıde tek yolladık hadı kalın saglıcakla
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Ozaktasİ İstersen Malİyetİ Pek Fazla GÜndeme Getİrme Tekerlek BİŞekİlde DÖnÜyor Herkes Bİr Ucundan Tutuyor EĞer BİrgÜn Bİraraya Gelİrsek Bunlari KonuŞcak Çok Zamanimiz Olur.

HİÇ Önemİ Yok Okan KardeŞİm GÖnÜller Bİr Olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı
    donniedarko iki hafta sonra isyanbulda olurum ozaman görüşürüz bişekilde buluşuruz hergün internete girersen bir iki gün kala numaramı yazarım. yarın marmariste barış ile beraberiz
    tamam abi sana keyifli sürüşler kazasız belasız. ben takip ederim geldiğinde görüşürüz

Motosikleti
    Ümmet abi ben bu işin mali külfetinin ağır olduğunu anlatmaya çalıştım...Neyse sana helal olsun..Ve hayırlı yolculuklar...

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    anladım kendine iyi bak.OZAKTASİ

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ümmet abi yolculuğunun iyi geçtiğine sevimdim.. eve yeni yeni ayak bastım.. resimleride bu gece sabaha kadar halletcem... iyi yolculuklar.. KERİM..
    CBR 600F Honda,

helal olsun

inan büyük cesaret renkli bir kişilik olmalı bence yollar da yaşadıklarını kaleme almalı

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    AHhhh ahhhh bi motorumuz yokk....

Abi ssana helal olsun bea yaww valla cesaretine hayran kaldımm bir gün bizde seni eskişehirdee görmek isterizzz....SAYGILAR ABİİİİ
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    helal olsun amcaya ne yol yapmış. şimdi amcada anlatacak okadar çok şey vardırki birgün birinin dinleme imkanı olursada buraya yazarsa bizleri için süper olur. eminim tecrüberle dolu gezileri vardır .....

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yolu yapan motor degıldır motorcudur
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    burduru geçtim barış .acıpayam, tavas, kale, gögova üzeri marmarise geliyorum .yeşilovadan slm.

hangi resimleri yayınlıyacağını biliyorsun değilmi kerim .eğer site yöneticilerinden izin alabilirsen hepsini yayınla bence mahsuru yok.

onurgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    gercekten helal olsun bende 151 rs var yeni aldım ama canakkaleye nasıl giderim diye kara kara düşünüyom

abi süpersin ne diyeyim Manyak haz aldıgına hiç şüphem yok HELAL SANA

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler