Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

02.04.2016 İstanbul İznik Sürüşümüz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ilk gidişte köfteci yusuftan sonradönüş yolunda başlayan virajda 80-100 arası bir hızla düştü bileği çatladı
    diğerinde ise gişelerden çıkarken dökülen mazotla düştü iki bacağını kırdı motoru bıraktı
    gidecek adam bulamıyorum benle gelecek :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk gidişte köfteci yusuftan sonradönüş yolunda başlayan virajda 80-100 arası bir hızla düştü bileği çatladı
    diğerinde ise gişelerden çıkarken dökülen mazotla düştü iki bacağını kırdı motoru bıraktı
    gidecek adam bulamıyorum benle gelecek :D
    Hocam baya talihsizmis arkadasiniz yol kalitesi dusuk oldugu icin virajlarda hiz kesmek cok onemli tabi...

Allah baska kaza vermesin

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Teşekkür ettim, diğer parçaları da hoş gerçekten.

Alıntı balamir01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ettim, diğer parçaları da hoş gerçekten.
    aynen ancak hiçbir şarkısı einmal um die welt kadar eğlenceli değil bence

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    çok pis özendim ankara otobanında helak olacağıma ilk fırsatta buraya gideceğim. ben de kamp çantasını arkaya bağlamamıştım. sonra sırtıma attım bi saatte belim kolum fena ağrımaya başladı. en son depo üstüne bağladım. bel kemerini alttan, çanta kollarını da gidona taktım. göstergeyi kapattı, yolda benzinim bitti ama çok daha pratik oldu sırtımda taşımaktan.

safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    görüntüler harika. klip çekimi gibi olmuş. tebrikler. işteyim sesli izleyemedim. evde sesli izlicem akşama.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    üstad gezi güzel olmus su ılıca muhabbetine gelince eşle gitmek problem olurmu ? hanzo varmı ailelermi var genel olarak . ( her bekar hanzo değildir )

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    1'13" de arkadaşa bir şey olmamıştır umarım

Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok pis özendim ankara otobanında helak olacağıma ilk fırsatta buraya gideceğim. ben de kamp çantasını arkaya bağlamamıştım. sonra sırtıma attım bi saatte belim kolum fena ağrımaya başladı. en son depo üstüne bağladım. bel kemerini alttan, çanta kollarını da gidona taktım. göstergeyi kapattı, yolda benzinim bitti ama çok daha pratik oldu sırtımda taşımaktan.
    otoban kesinlikle hiç keyif vermiyor özellikle küçük hacimli motora sahipseniz. Biz 150lik vespa ile gittik gitmesine ama hiç zevk almadım o sebeple oraları koymadım videoya
    biz zaten daha önceleri sırt çantasında ağır malzemeler taşıyarak gittiğimiz iiçin o ağrılara aşina idik o sebeple hiç düşünmeden arkaya bağladık yine sırt çantası vardı ama toplam ağırlığı 2-3 kg aşmayacak şekilde uyku tulumu, mat ve birkaç çamaşır olacak şekilde koyduk

Alıntı safak3457 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntüler harika. klip çekimi gibi olmuş. tebrikler. işteyim sesli izleyemedim. evde sesli izlicem akşama.
    sesli izleyin daha da beğeneceksiniz

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad gezi güzel olmus su ılıca muhabbetine gelince eşle gitmek problem olurmu ? hanzo varmı ailelermi var genel olarak . ( her bekar hanzo değildir )
    hocam ben kız arkadaşımla gittim sıkıntı yaşamadık genelde aile yeri zaten böyle çok hanzo vs görmedik, sadece gece olunca mekanın kapısına gelip şahine 5+1 sistem taktırıp bi yarım saat son ses müzik çaldılar kimse birşey demeyince kendi kendilerine dağıldılar

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1'13" de arkadaşa bir şey olmamıştır umarım
    orayı fark eden az insandan birsiniz yokuş yukarı olmasına rağmen zor dorduk geçiriyordük arkadaşa yine de araya sığıştık sıkıntı çıkmadı
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)