Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeşil Yol

Motovento
    REKLAM ALANI
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Çok imrendim bee. Abi cidden güzel bir çalışma olmuş Allah kaza bela vermesin tekerinize taş gelmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    milimadami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    muhteşem bir gezi olduğu açık. harikasınız...

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Keyifli resimler vesselam..

Ben zaten Hatay'a bayılırım ..Ancak böyle bir grubun olduğundan haberdar değildim.. İlk gezmek için gittiğimde, ne güzel sürülür burlarda be ! diyip, ekipmansız şehir içinde dolanan motor kullananları gördüğümde, heyecanlanmıştım..

Paylaşım için teşekkürler, çok keyifli görünüyor. Nasip olur umarım bir gün oralara da sürmek..

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Eser Bey selamınızı ileteceğim. Yorum yazan herkese teşekkür ederim, bir gün beraber sürmek dileğiyle, selamlar.
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Böyle bir rapora bu kadar az beğenmeye şaşırdım doğrusu elinize sağlık çok güzel olmuş çok keyifliydi

Muhteşem olmuş , abilerin boyun koruma markalarını ögrenebilirmiyim acaba? Resimleri büyütemedim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir rapora bu kadar az beğenmeye şaşırdım doğrusu elinize sağlık çok güzel olmuş çok keyifliydi
    konu kaç ay önce açılmış. ben bile daha yeni görüyorum (beğendim). ayrıca böyle konuların başlarda tutulması lazım yoksa ybere mi cebefe mi derken kaybolup gidiyo güzelim paylaşımlar

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Eyvallah çok sağolun. Pulsar NS200 üm ile yaptığım en güzel turlardan biriydi. Koca koca motorlarla dans etmiştim

Boyun koruma ekipmaninin markasini sormuşsunuz, inanın bilmiyorum. Kendisi ile karşılaşır ve ögrenirsem yazarim.

Selamlar.

Motosikleti
    falcon flash 100
    çok güzel bir gezi olmuş beğendim. yeşil yolun nerede olduğunu belirtirseniz memnun olurum. yanlış anlamayın kusur bulmuş gibi olmayayım bıçaklı foto yakışmamış diğer her kareyi beğendiğimi tekrar hatırlatırım.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Çok güzel bir gezi olmuş.böyle gezileri izleyince açıkçası imreniyorum.hafta sonu için bekle beni yedi göller diyorum ama nedense bur türlü nasıp olmuyor.

Motosikleti
    .
    Çok güzel bir gezi.bencede o tost değil,tost görünümlü pidebirde kask silmek ciddi iştir yorumu süper

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    emeginize saglık çok güzel olmuş biz beton blokların içinde yaşadığımız için doğa gezileri çok etkiliyor beni ooofff of
    kısmetse nisan başı gibi istanbul dan start la aydın fethıye antalya bi tur yapmayı planlıyoruz hayırlısı ile nasip diyelim.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    çok güzel. tek eksiği rotayı harita üzerinde işaretleyip bize de sunsanız tadından yenmezdi

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş.böyle gezileri izleyince açıkçası imreniyorum.hafta sonu için bekle beni yedi göller diyorum ama nedense bur türlü nasıp olmuyor.
    Yedigoller HAMOK kampimiz 10-11-12-13 Kasımda. Bekleriz
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliyosun yani bekle beni Yunus

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Bıçak fotoğrafını beğenmemenizi anlıyorum. Ama sahibi bir avcı ve motorunu genellikle dağlarda kullanan biri. Onun dışında dünya beyfendisi, asla farklı anlamayın o fotoğrafı.

Yunus bey abi, ben yokum Yedigöllerde, tadını çıkartın yerime de

Herkese teker teker teşekkür ederim, madem yeşil temalı gezileri sevdiniz, diger gezilerimi de buraya koyayım okursunuz efenim

http://www.motosiklet.net/forum/etki...giden-yol.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...irkac-gun.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Rota işinden pek anlamıyorum ama kabaca yazarsam; Erzin Burnaz yoluna girdikten sonra Ceyhan-Kadirli tarafına çıkan köylerin içinden geçen bir ara yola girdik. Malesef tabelası yok, bilen biri ancak bulur o sapağı. Daha sonra Kadirli'den Andırın ve Başkonuş'a geçtik. Ordan da Maraş'a inip Hassa üzerinden evlerimize dağıldık.

Tekrar gidersem bu yıl, harita üzerinde işaretlerim yol boyu. Selamlar.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bıçak fotoğrafını beğenmemenizi anlıyorum. Ama sahibi bir avcı ve motorunu genellikle dağlarda kullanan biri. Onun dışında dünya beyfendisi, asla farklı anlamayın o fotoğrafı.

Yunus bey abi, ben yokum Yedigöllerde, tadını çıkartın yerime de

Herkese teker teker teşekkür ederim, madem yeşil temalı gezileri sevdiniz, diger gezilerimi de buraya koyayım okursunuz efenim

http://www.motosiklet.net/forum/etki...giden-yol.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...irkac-gun.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Rota işinden pek anlamıyorum ama kabaca yazarsam; Erzin Burnaz yoluna girdikten sonra Ceyhan-Kadirli tarafına çıkan köylerin içinden geçen bir ara yola girdik. Malesef tabelası yok, bilen biri ancak bulur o sapağı. Daha sonra Kadirli'den Andırın ve Başkonuş'a geçtik. Ordan da Maraş'a inip Hassa üzerinden evlerimize dağıldık.

Tekrar gidersem bu yıl, harita üzerinde işaretlerim yol boyu. Selamlar.
    eee sen yoksan beni kim götürcek hastaneye :(

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Berk valla Fatih abi de yok. Bence sandalyeye otururken kalkarken bile dikkat derim. Gerçi Yunusus adlı çeçen mafyası tipli arkadaşın suikastı da olabilir önceki kaza. Ona dikkat etsen yeterli

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel bir ekip.Çokta güzel bir gezi yapmışsınız.Resimler ve paylaşım için teşekkürler.Sayenizde gezmiş gibi oldum.

Motosikleti
    .
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolu güzergahı üzerinde benim gittiğim şeritte değilde karşı yoldan gelen,yaklaşık 20 kişilik bir kafile gördüm motosikletli.tabi araç kullandığım için dikkatli bakamadım ama yedigöller tarafına gidiyordu.16 ekim de gördüm.sonra aklıma bu yazı geldi,forumda görmüştüm dedim ama tarihler farklıymış

Şimdi eve gelip merakla tarihlere bakınca,sınavda doğru bildiği şıkkı, emin olamayıp değiştirip yanlış işaretlemiş öğrenci gibi bir hisse kapıldım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)