Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Fazer 8 ile Yenice Ormanları

Motovento
    REKLAM ALANI

hocam fotoğraflar çok kaliteli
    S6453 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Abi eline sağlık.
    Bloğunu da inceledim sende benim kafada geziyorsun gibi geldi. Hem gittiğin yerin biraz tarihi olacak hem de doğa ile iç içe olacak. Ben öyle yapıyorum bi gün şehiri, müzeleri gezmiş isem diğer gün ormanları, gölleri geziyorum.
    S6453 bunu beğendi.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi eline sağlık.
    Bloğunu da inceledim sende benim kafada geziyorsun gibi geldi. Hem gittiğin yerin biraz tarihi olacak hem de doğa ile iç içe olacak. Ben öyle yapıyorum bi gün şehiri, müzeleri gezmiş isem diğer gün ormanları, gölleri geziyorum.
    Dostum öncelikle teşekkür ederim Dediğiniz gibi gideceğim yerleri seçerken tarihi ya da doğal güzellikleri belirleyici oluyor. Gittiğim yerlerin tarihi hakkında bilgi edinmekte hoşuma gidiyor.

Size de bol bol keyifli yolculuklar diliyorum. Gezme stillerimiz benzer olduğuna göre Belki bir gün yolumuz bir yerlerde kesişir
    anadoluyollarinda.blogspot.com.tr

WRgezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA WR 125 R
    Selamlar,

Elinize sağlık, Yenice ormanları bu sene programa aldığım bir bölge. Hatta Ankara dan müdavimi olacağız gibi geliyor, çünkü bizim enduro lara çok uygun yazın ,şelale gezileri ve yüzülecek soğuk sular olması ve toprak keyifli yollar , harika bir doğa olması bizi çekiyor. Yanlız bu tür gezilere en az iki kişi olmayı tercih edin.. Telefonun çekmediği bir yerde en basitinden bir motor arızası olması bile sıkıntı yaşatabilir. Ayrıca Yenice ormanları kitapçığını bende temin ettim. Baya baya ayı ,vaşak, kurt falan olduğu için düdük taşımayı ve bilhassa yürüme esnasında ara sıra düdük çalarak gürültü yapmayı öneriyorlar. Böylece vahşi hayvanlar izlemede kalıyor yada yakınlarınızdan çekiliyor.. Kamp yeri kalabalık olmadıkça butik oteli tercih etmekte fayda var diğer arkadaşların da dediği gibi..
    S6453 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı WRgezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Elinize sağlık, Yenice ormanları bu sene programa aldığım bir bölge. Hatta Ankara dan müdavimi olacağız gibi geliyor, çünkü bizim enduro lara çok uygun yazın ,şelale gezileri ve yüzülecek soğuk sular olması ve toprak keyifli yollar , harika bir doğa olması bizi çekiyor. Yanlız bu tür gezilere en az iki kişi olmayı tercih edin.. Telefonun çekmediği bir yerde en basitinden bir motor arızası olması bile sıkıntı yaşatabilir. Ayrıca Yenice ormanları kitapçığını bende temin ettim. Baya baya ayı ,vaşak, kurt falan olduğu için düdük taşımayı ve bilhassa yürüme esnasında ara sıra düdük çalarak gürültü yapmayı öneriyorlar. Böylece vahşi hayvanlar izlemede kalıyor yada yakınlarınızdan çekiliyor.. Kamp yeri kalabalık olmadıkça butik oteli tercih etmekte fayda var diğer arkadaşların da dediği gibi..
    Dostum bu bölgede kamp yapmak için Şeker Kanyonunun girişi (ki burada tesis var), Eğriova Göleti ve Sorgun Yaylası bence uygun. Tabi ben daha çok tesis olmayan yerlerde kamp yapmayı seviyorum. Ama dediğiniz gibi biraz daha güvenlikli, tesis bulunan alanlarda kamp yapmak isteyenler için uygun olmayabilir. Bölgede konuştuğum kişiler de buralarda kamp yapmanın güvenli olduğunu söylediler. Tabi yine de bu bölgeler vahşi yaşamla iç içe yerler.

Bu arada albergo butik otel hafta sonları oldukça yoğun. Ya hafta içi günler tercih edilmeli ya da erkenden rezervasyon yapmakta fayda var.

Emek verip çok güzel bir paylaşım yapmışsınız. Gezi planlarıma ekledim bu harika yerleri..
    S6453 bunu beğendi.

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    güzel bir gezi olmuş blog'unuzu inceledim Edirneye gitmişsiniz bende Edirneliyim memleketimi güzel anlatmışsınız teşekkürler TARİH VE DOĞA gezi şeklimiz benziyor bir gün tanışmak dileğiyle esen kalın.
    S6453 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş blog'unuzu inceledim Edirneye gitmişsiniz bende Edirneliyim memleketimi güzel anlatmışsınız teşekkürler TARİH VE DOĞA gezi şeklimiz benziyor bir gün tanışmak dileğiyle esen kalın.
    Hakan Bey gezi şekillerimiz benziyorsa illaki bir yerlerde yollarımız kesişir. Sizde Ankara'da yaşıyorsunuz galiba. Öyle ise muhakkak tanışırız

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Paylaşım için teşekkürler. Yenice ormanları gitmek istediğim yerlerden biri. Yakın zamanda batı Karadeniz de gezdim fakat 3 günlük geziye yenice ormanlarını dahil edemedim.
    S6453 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)