Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mini sezon açış gezisi. Pulsarla Hasankeyf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Öncelikle bu benim ilk gezi paylaşımım olacak eksik gedik neyse artık idare edin :-) Aslında ben motoru yatırmayangillerdenim sezon ifadesi beni pek kapsamıyor. Kışın don düşer ve hasta olma harici motoru yatırmıyorum ama uzun yol da yapmıyorum.(bu gezide uzun yol değil yanlış anlamayın 40 git 40 gel 80 km) Neyse geçen hafta Bajaj Pulsar 200 NSimin 10bin km bakımını yaptırıp sezona hazır etmem ve havanın enfes olmasıyla bir Hasankeyf yapalım dedik. Ortağımda ninja 300 special editionuyla bana eşlik eden kuzenim oldu. Öğleye doğru 11 gibi çıktık Midyattan. İlk olarak Ayrancı Geçidinde foto için duruyoruz. Arkaplanda Kırkat gölü manzarası. Sevdiğim biyer ara sıra kaçıp böyle yüksekten manzaraya bakıp kendime geliyorum. Gercüş Hasankeyf arası Eğer olurda Hasankeyfe giderseniz sakın sadece manzarasında foto çekip çarşıyı turlayıp dönmeyin. Kanyon kısmı var arka tarafta ordan geçip tepeye tırmanın ve manzaranın tadını çıkarın Biraz yolurunca karşınıza çıkan antik Hasankeyf manzarası Yukardan yeni Hasankeyf manzarası ve karşı uzak yamaçta yeni inşa edilen en yeni Hasankeyf. Malum sular altında kalma meselesi Grand Canyon kimki :-P Hasankeyf kanyon Kanyondan inip fena şekilde yorulunca hemen kanyonun ağzındaki küçük esnaf abide bir ayran içip serinliyoz. Turizmin bittiğinden dert yanıyor. Malum terör olayları bölgeyi bitirdi. Önceki sezonların aynı dönemlerinde turistlere çay içecek yetiştiremiyorduk diye anlatıyor. Ayranımız içip Kasr-ı Rabi'ye geçiyoz burasıda girişimci küçük bir esnafımız. Girişi 1 TL içerde de ayrıca manzaraya karşı oturup ayrıca bişiler içebilirsiniz. Kankam Abdullah :-) Daha önce geldiğim bir keresinde bana rehberlik yapıp ortlığı tarif edip tüyo vermişti. Bu fotoda onun tüyolarından. Yarım bir sütunun üstünde ortası oyulmuş bir taşı doğal fotoğraf çerçevesi olarak kullanın abi dediydi. Ortaya bu çıktı. Ve dicle manzarasıyla kapanış. Foto filan yüklediğimi sanıyorum. Bide yüklenmediyse varya :-S Giderken yakıt göstergem sıfıra düştü. Hasankeyfte yakıt aldım. 275 KMde 39 liralık yakıt aldım. Litresi 4.25'ten.Buda dipnot olsun, hesabını siz yapın Sağlıcakla kalın
    MimTolga, kdiner, Motorcu-46 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Muhteşemm

Motosikleti
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşemm
    Eyvallah

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Yaz gelsede gitsem dediğim yerler arasında
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Abi şu an çok özendim varya. daha çook acemiyim biraz acemiliği atayım direk şehir dışına çıkmak istiyorum aslında. ama kovalayacak kimse yok onu nasıl yapacağım hiç bilmiyorum

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ilk defa gezi paylaşımı yapıyorum demişsin ama , helal olsun on numara olmuş,hakikaten güzel fotolardı,birde şubatta oralarda bu hava çok iyi,teşekkürler...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Ortam şahane hep gitmek istemişmdir.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa gezi paylaşımı yapıyorum demişsin ama , helal olsun on numara olmuş,hakikaten güzel fotolardı,birde şubatta oralarda bu hava çok iyi,teşekkürler...
    Teşekkürler hocam, doğrudur ilk gezi paylaşımım. Hep paylaşmak istiyordum ama fotoğraf yüklemek sıkıntı geliyodu şeytan bacağını kırayım artık dedim. Hava leziz hakkaten 16-17 derece ve ap açık. Gelmeyi düşünen arkadaşlar bence çok ertelemeyin hayat kısa ve güzellikler bir bir elimizin altından kayıp gidiyor. Fırsatları değerlendirmek gerek.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Abi şu an çok özendim varya. daha çook acemiyim biraz acemiliği atayım direk şehir dışına çıkmak istiyorum aslında. ama kovalayacak kimse yok onu nasıl yapacağım hiç bilmiyorum
    Reis geç kalmış sayılmazsın. Ben 25 yaşında başladım motora ve hala acemiyim.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis geç kalmış sayılmazsın. Ben 25 yaşında başladım motora ve hala acemiyim.
    abi tam ara dönemde gibiyim ya. 3 yıldır aldım alacağımla geçti. aha 2 hafta önce aldık şimdi de üniversite sınavı var. o bitiyo üniversite ohhoooo. geçti abi geçti. kimse kusura bakmasın çılgınlar gibi gezemedik. burnumdan da geliyo aslında

Motosikleti
    abi tam ara dönemde gibiyim ya. 3 yıldır aldım alacağımla geçti. aha 2 hafta önce aldık şimdi de üniversite sınavı var. o bitiyo üniversite ohhoooo. geçti abi geçti. kimse kusura bakmasın çılgınlar gibi gezemedik. burnumdan da geliyo aslında
    Sen yinede motivasyonunu kaybetme. En güzel şeyler en ummadık zamanlarda olur. Hayat keşmekeşinin bitmesini beklersen hiç bitmez o keşmekeş içinde tadını çıkarmaya bakacan :-)

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Sen yinede motivasyonunu kaybetme. En güzel şeyler en ummadık zamanlarda olur. Hayat keşmekeşinin bitmesini beklersen hiç bitmez o keşmekeş içinde tadını çıkarmaya bakacan :-)
    Tad falan bırakmazlar ya hayırlısı be abi

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    gayet güzel bir gezi olmuş 2013 te gitmiştim fakat kanyonu falan görmedim birazda zamanımız kısıtlıydı doğuda çok güzel yerler var gerçekten elinize sağlık.

Motosikleti
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet güzel bir gezi olmuş 2013 te gitmiştim fakat kanyonu falan görmedim birazda zamanımız kısıtlıydı doğuda çok güzel yerler var gerçekten elinize sağlık.
    Teşekkür ederim. Bilen olmadığı müddetçe kanyon tarafını bulmak zor çünkü girişi arka tarafta bikaç girdiğim halde tepeye filan çıkmamıştım. Bende defalarca gittiğim halde fotoğraftaki minik rehberim Abdullah karşılaşıp söylemeyene kadar gitmedim o tarafa :-) sular altında kalmadan görmekte fayda var.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Eline sağlık, olurda yolum düşerse gezilmesi gerekenler listesine yazıyorum.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık, olurda yolum düşerse gezilmesi gerekenler listesine yazıyorum.
    Olurda yolun düşerse misafirde edip beraber gezelim :-)
    kdiner bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Olurda yolun düşerse misafirde edip beraber gezelim :-)
    inşallah neden olmasın, tşk ederim.
    sheriff87 bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    Muhteşem manzaralar gezi güzel olmuş...
    Yolların kralı olmaz, kuralı olur......
    SEVELİM SEVİLELİM DÜNYA KİMSEYE KALMAZ

Motosikleti
    2014 ybr esd
    şerif güzel gezi olmuş,devamını bekleriz...

Motosikleti
    RS151
    Çok güzel kareler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler