Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İstanbuldan yola çıkan biz ,teneremiz ve 3700km yolculuğumuz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogukanbalci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Gezip dolaşmak işin en güzel ve kolay kısmı. Bu kadar yazıyı yazmak, resimleri ve videoları derlemek bana 404 hatası verdiriyor.... Bunları derlemek için bile günlerini verdiğin belli. Emeğine sağlık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kafası kırık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olamaz böyle bir şey ya. Resmen kafamdaki rotayı görüp dolaşmışsın hocam
    Fotoğrafları görünce daha da bi şevke geldim. Bahar gelse de çıksam artık yola.
    Hakkaten helal olsun, harika bir gezi olmuş..
    Bu arada datça'ya kadar gitmişken keşke Knidos antik kentini de görseydin. Çok önemli bir kent olmasının yanı sıra Newton'a Sir ünvanın verilmesine vesile olan aslan heykelinin memleketidir. Newton o heykeli zamanında gelip söküp ingiltereye taşımıştır. Falan filan neyse.

Zevkli bir rota kesinlikle yapmanı tavsiye ederim.

Datçada biz artık tarihi bırakıp keyif yaptık

Alıntı dogukanbalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezip dolaşmak işin en güzel ve kolay kısmı. Bu kadar yazıyı yazmak, resimleri ve videoları derlemek bana 404 hatası verdiriyor.... Bunları derlemek için bile günlerini verdiğin belli. Emeğine sağlık...
    Bir ara yapmasam mı diye düşünmedim değil çünkü baya uzun sürecekti. 4-5 günümü aldı şu raporu hazırlamak.

Okuyup zaman harcayanlara ise gerçekten teşekkürler çünkü okumakta ayrı bir dert

Belgrad raporunuda bitirince ben olsam okumam bunu ya dedim

hocam rotayı saklı tut. baharın senden isteyecem. gps açık dolaştın değil mi, gittiğiniz bütün yollar kayıtlı?

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kafası kırık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam rotayı saklı tut. baharın senden isteyecem. gps açık dolaştın değil mi, gittiğiniz bütün yollar kayıtlı?
    gps kullanmadım ki

Hiç bir zaman kaybolmadım sadece 1 - 2 yerde yolu karıştıracak gibi oldum ordada iphone kullandım.

Sen gideceğin zaman haber ver ben sana bu rotada gitmen gereken güzel yerleri söylerim. Zaten normal yolları çok az kullandık. Dönüş yolunda Antalyadan sonra çoğu zaman ana yoldaydık onların dışında hep köy yolları , ara yol , toprak
    kafası kırık bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayanlar genelde motorsikletten korkarlar ama kiz arkadasiniz halinden gayet memnun gozukuyo,surucuye guvenindenmidir nedir gercekten anlatim ve resimleri ozellikle begendim,umarim kazasiz belasiz cok daha keyifli rotalara dogru teker cevirirsiniz. Tekeriniz duz bassin diger gezi yazinizi buyuk bir merakla bekliyorum,keyifli forumlar

tamamdır hocam yola çıkamadan yazarım.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanlar genelde motorsikletten korkarlar ama kiz arkadasiniz halinden gayet memnun gozukuyo,surucuye guvenindenmidir nedir gercekten anlatim ve resimleri ozellikle begendim,umarim kazasiz belasiz cok daha keyifli rotalara dogru teker cevirirsiniz. Tekeriniz duz bassin diger gezi yazinizi buyuk bir merakla bekliyorum,keyifli forumlar
    Bir diğer gezi raporum Belgrad raporuydu ama orada motorsuzduk. Duvardaki yazılarıyla vs diye bir başlığı var.

Teşekkür ederim bu arada )

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Usta bu nedir yaa... Böyle gezi konularını görünce ''ulan bizimki de hayat mı? istanbul gibi ömür kısaltan bir şehirde sıkışıp kalmışız'' diyip bunalıma girdim. Benim gibi doğayı, tarihi, ve sakinliği seven birinin ne işi var abi istanbul da. offff... offfff!!!
    Bu arada bu geziyi böyle belgesel tadında hazırladığınız ve bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta bu nedir yaa... Böyle gezi konularını görünce ''ulan bizimki de hayat mı? istanbul gibi ömür kısaltan bir şehirde sıkışıp kalmışız'' diyip bunalıma girdim. Benim gibi doğayı, tarihi, ve sakinliği seven birinin ne işi var abi istanbul da. offff... offfff!!!
    Bu arada bu geziyi böyle belgesel tadında hazırladığınız ve bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
    Bizde sıkıldıkça elimizden geldiğince kaçıyoruz işte İstanbuldan

Teşekkür ederim ayrıca
    __bakteri__ bunu beğendi.

elinize sağlık çok güzel gezi ve sunum olmuş...
    berkcigdem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)