Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19.12.2015 Riva sürüşüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Arkadaşlar merhaba,

İstanbuldan cıkmadan önce son bir kez daha güzel bir sürüş yapmak istedim ve Beylikdüzü'nden cıkıp Beykoz'da oturan benim daimi artcım ve fotoğrafcım olan kardeşimi almaya gittim. Evinden aldıktan sonrada ne yapalım ne edelim diye kararlaştırırken, yeni köprü muhabbeti acıldı. Mağlum kendisi her hafta gidip köprü inşaatını kontrol eder meraklısıdır . Benimde aklıma sokunca, zaten merak ediyordum bir görelim dedik ve koyulduk yola. Zaten fazlada uzak değilmiş bize bi 15-20 dakika sonra varmıştık ve gerçekten gördüğümüz manzara güzeldi, yani bize güzel geldi diyelim. Ve birkaç fotoğraf cekip sizinle paylaşmak istedik.

Not: Resimler mail yoluyla atıldığı için görüntüler ters cıkıyor. Düzeltilip eklenecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Resimler forumun pc görüşününde düz, mobil görünüşünde ters gözükmektedir
    forzaBJK ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Bende bir sefer garipçeye gittim. Yol üzerinde, 3.köprü ve yol inşaatlarını görebiliyorsunuz. Binlerce ağacın kesilmesi ile açılan yollarda benim hiç hoşuma gitmedi.
    Motorcu-46 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir sefer garipçeye gittim. Yol üzerinde, 3.köprü ve yol inşaatlarını görebiliyorsunuz. Binlerce ağacın kesilmesi ile açılan yollarda benim hiç hoşuma gitmedi.
    Bu paralar İstanbulun yetersiz raylı sistemine harcansa, daha az araba daha az trafik olsa. istanbulu şehir içinde insanların otomobiline minimum ihtiyacı olacak şekilde geliştirseler.

4 üncü kopruyu yapsan bile ne farkeder şihir içi ne kadar rahatlar?
    Ali1903 bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi renkler ve zevkler kişiden kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Lakin bizde istemezdik ağacların kesilmesini fakat bu ülkede hiçbirşey bizim isteğimize göre şekillenmiyor ...
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)