Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YOL ARKADAŞIM MT03 ( YOLA DEVAM...) 4000KM

Motovento
    REKLAM ALANI
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Sizi tebrik ederim. Gezi yazınızı zevkle okudum. Gezi tarzınızı kendime çokça yakın buldum. Haldizen dağında yaşadığınız maceranın benzerini ben 2013 te Bingol-erzincan arası yedisu yolunda yaşamıştım. O duyguyu biliyorum bende hiç durmak istememiştim. Ayrıca harita konusunda size katılıyorum. Benimde elektronik cihazlara pek güvenim yok geziye çıktığımda muhakkak harita bulunduruyorum. İyi akşamlar
    kaan_furkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    güzel gezi tebrikler çıktığınız rakım 2600 metre civarı uzungöldeki caminin arkasından yukarı çıkıp ilk sola girdiğinizde bir orman yolu var durnalu yaylasına çıkar inanılmaz manzaralara sahip ve tam enduroluktur 2012de çıkmıştım motorunuz çok zevk vermeye bilir uzungülün kartpostal fotoğraflarını o yayla yolundan çekiyorlar muhteşemdir, kemaliyeye gidip taşyolu kullanmamakta çok şey kaçırmışsınız.memleketinizi beğendim darendeden okadar geçtim bukadar güzel olduğunu bilmiyordum sayenizde not ettim.

kaan_furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city, x-max250, mt03
    Alıntı ist_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler çok eğlenceli gözüküyor scooter ile yapıcam ben benzerini bayağı yüklemiş işte felan düşme oldumu tur camı taksan gögsüne rüzgar yemzdin

Öncelikle teşekkür ederim motosikletim le ilgili bir kere bile cekiste filan bir sorun yaşamadım , yolculugu ağustos ayında gerceklestirdigim icin tur camina da hiç ihtiyaç duymadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi tebrik ederim. Gezi yazınızı zevkle okudum. Gezi tarzınızı kendime çokça yakın buldum. Haldizen dağında yaşadığınız maceranın benzerini ben 2013 te Bingol-erzincan arası yedisu yolunda yaşamıştım. O duyguyu biliyorum bende hiç durmak istememiştim. Ayrıca harita konusunda size katılıyorum. Benimde elektronik cihazlara pek güvenim yok geziye çıktığımda muhakkak harita bulunduruyorum. İyi akşamlar

Öncelikle teşekkür ederim gercektende her zaman yanımızda bir harita bulundurmamiz da bir fayda var en kötü elektronik aletlerin şarjı bittigi zaman bize çok büyük fayda sağlıyor ki benim geçen sene başıma gelmis bir olayda ☺motosikletin stop etmemek konusuna gelicek olursak ta o an yaşadığımız korkunun ciddi bir anlamda açiklaması yok ama ben inşALLAH motorumla yolculuklara devam edeceğim ve ister istemez bu tür korku ve tehditlerle hep karşı karşıya geleceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi tebrikler çıktığınız rakım 2600 metre civarı uzungöldeki caminin arkasından yukarı çıkıp ilk sola girdiğinizde bir orman yolu var durnalu yaylasına çıkar inanılmaz manzaralara sahip ve tam enduroluktur 2012de çıkmıştım motorunuz çok zevk vermeye bilir uzungülün kartpostal fotoğraflarını o yayla yolundan çekiyorlar muhteşemdir, kemaliyeye gidip taşyolu kullanmamakta çok şey kaçırmışsınız.memleketinizi beğendim darendeden okadar geçtim bukadar güzel olduğunu bilmiyordum sayenizde not ettim.

Öncelikle teşekkür ederim , evet uzungöldeki kartpostallık resimler caminin arka tarafından cıkıyor ben belli bir noktaya kadar çıktım ama yol tam bir enduro yolu oldugu icin kendimi zorlamamıştım bu konuda biraz pişmanlığım var , kemaliye de taş yol dedigiz yer mağaranın içinden gecerek gittiğimiz (tek araba gidebilecek kadar genisligi var , bir tarafı ucurum diger tarafi dik yamaç , alt taraf yani ucurum akan su)orda bir kaç km sürüş yapmıştım...
    Darende anlatmam gerekirse Türkiye de görülmesi gezilmesi gereken ilk 50 hatta ilk 25 ilçe den biridir , Malatya merkeze gittiginiz zaman çarsınin içinde gezmek dısında yapabileceğiniz birsey yokken Darende de gezilebilecek Somuncubaba HasanGazi türbesi Günpınar şelalesi gibi bir çok yer sayabiliriz
    hakan_czy bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Tebrik ederim valla, acaip imrendim Şaka maka motosikletin gezi sırasında aracın değil bir arkadaşın gibi durmuş.. Tekerin düz bassın

Motosikleti
    Bajaj PULSAR ns 200
    Yazılar ve manzara fotoları cok güzel olmuş

Motosikleti
    Msx 125
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte örnek motorcu budur arkadaşlar bazıları gibi motoru alıp yılda 3000 km yapmayacaksınız şu x max ı alayımda yapacağım böyle bir şey
    Mühtiş gezi olmuş ama çok riskli yerlerde tek başınıza Allah korumuş, hocam 600RR'ı satıyor musunuz ?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mühtiş gezi olmuş ama çok riskli yerlerde tek başınıza Allah korumuş, hocam 600RR'ı satıyor musunuz ?
    satılmayacak ta çok işe yaramadığından 2. motor olacak bir aksilik olmazsa
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bi gezi olmuş ama artçı falan bulsaydınız en azından fotoğrafları daha rahat çekerdiniz. motordan yana sizi rahatsız eden şeyler oldu mu özellikle titreşim gibi
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

kaan_furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city, x-max250, mt03
    Alıntı ömerky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim valla, acaip imrendim Şaka maka motosikletin gezi sırasında aracın değil bir arkadaşın gibi durmuş.. Tekerin düz bassın
    Öncelikle teşekkür ederim...
    Şu zamana kadar ki bütün motosikletlerim gerçektende gerek gezi gerekse gezi haricinde en iyi arkadasım olmuştur nedenine gelecek olursak ta onun kadar sizi dinleyip te bir menfaat beklemeyen başka biri bulunamaz...
    Ve tabikide verdiği hazzı tartışamayız bile :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi gezi olmuş ama artçı falan bulsaydınız en azından fotoğrafları daha rahat çekerdiniz. motordan yana sizi rahatsız eden şeyler oldu mu özellikle titreşim gibi
    Oncelikle teşekkür ederim...
    Fotoğraf konusunda emin ol pek sıkıntı çekmedim biraz fotoğraf çekmeyi seviyorsanız eğer saten tamamdır , ama tabiki yeri geldimi motor kullanabilecek bir artçı uzun yolda fayda sağlayabilir
    Motosikletimde beni tek rahatsız eden sey selenin uzun yola verdigi acıydı :D benim gibi günlük kullanım limitiniz mt03 icin 500km geciyor ise sorun ama onun haricinde vibrasyon vs. gibi hic bir sorun yaşamadım

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel bir gezi olmuş.Başlangıç biraz sıkıntılı olsada devamı telafi etmiş.
    Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam müthiş bir gezi olmuş. Gezi incelemeniz için de ayrı tebrikler çok güzel. Tekeriniz düz bassın kazasız belasız MT3 çok beğendiğim ve zevkli oldupunu düşündüğüm bir alet

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Mükemmel bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler