Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Doğudan(van) Batıya(Edirne) 2301 km solo gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    i ağırladılar saolsunlar biz koşuşturmadan daha sonra arayıp soramadık selamlarımı söylersiniz.
    bizzat selamlarını iletim kardesim.. bu akşam tekrar bu başlık altına girip fotolara baktık ustalarımında selamları var sana..
    canYOLDAS ve kralaslan_21 bunu beğendiler.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Tebrik ederim.
    güzel gezi olmuş, devamını bekleriz
    ben karadeniz turuna çıktığımda erzincandan doğru gelecektim, lakin polis otoları ihbardan dolayı birsürü akrep ve zırhlı araçla yolu kapayıp "buralar tehlikeli; geçmek isterseniz siz bilirsiniz. sorumluluk kabul etmeyiz" demesi üzerine, rotamızı direk dağ yolundan sivasa çevirmiştik

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı 13yolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dile kolay bi uçtan bi uca valla helal olsun abi. keşke şöyle müsait bi zaman olsa da benzerini yapsak..
    inşallah kardeşim inşallah.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    i ağırladılar saolsunlar biz koşuşturmadan daha sonra arayıp soramadık selamlarımı söylersiniz.
    kardeşim mrb sonunda paylaşmışsın. gezini soluksuz okudum epeyi zaman oldu umarım DİYARBAKIR-ELAZIĞ güzergahında senş iyi ağırlayabilmişizdir geziden sonra bende sana ulaşmak istedim ama bi türlü olmadı kısmet bu güneymiş
    ...SABIR SUSKUNLUK DEĞİL, İŞİTİLMEYEN BİR FERYATTIR...

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim.
    güzel gezi olmuş, devamını bekleriz
    ben karadeniz turuna çıktığımda erzincandan doğru gelecektim, lakin polis otoları ihbardan dolayı birsürü akrep ve zırhlı araçla yolu kapayıp "buralar tehlikeli; geçmek isterseniz siz bilirsiniz. sorumluluk kabul etmeyiz" demesi üzerine, rotamızı direk dağ yolundan sivasa çevirmiştik
    iyi etmişsiniz ben geziyi 2014 eylülünde yapmıştım sizin gezinizi inceledim sizin gezdiğiniz dönemde karışıklık olduğu dğru halen devam ediyor zaten yalnız bende 2 fotoğraf gördüm güncellerseniz iyi olur.
    beğeninize teşekkürler.

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim mrb sonunda paylaşmışsın. gezini soluksuz okudum epeyi zaman oldu umarım DİYARBAKIR-ELAZIĞ güzergahında senş iyi ağırlayabilmişizdir geziden sonra bende sana ulaşmak istedim ama bi türlü olmadı kısmet bu güneymiş
    saolasın konuyu okumanı bekliyordum gayet güzel ağırladın teşekkürler. videoları editlemiştim program açmıyor yeniden editleyince youtube atar haber veririm şehir içi daha bi güzel olmuştu

cios106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 L
    yakıt tüketiminiz 100km de 3.94lt, 3.17lt, 3.7lt, 4.04lt gibi oynamış, bunlarında ortalamasını alsak 100km de 3.71lt gibi çıkıyor. yükle beraber iyi yine. iyi sürüşler. üşüdüm okurken.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    süper olmuş tebrikler ...

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı cios106 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketiminiz 100km de 3.94lt, 3.17lt, 3.7lt, 4.04lt gibi oynamış, bunlarında ortalamasını alsak 100km de 3.71lt gibi çıkıyor. yükle beraber iyi yine. iyi sürüşler. üşüdüm okurken.
    zaten bu hesabı yazmıştım konu içersinde aynen öyle tabi çantasız 3,30 lt relere düşüp daha süratli gidiliyor EDİRNE-KIRKLARELİ-İSTANBUL-ANKARA GEZİMDE TEST ETTİM yakında paylaşırım inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş tebrikler ...
    teşekkürler saolun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)