Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BOL GÜNEŞ _ OFF-ROAD _ OFFSHORE / ADANA'dan bir hafta sonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    selamlar,

her şey yogun bir haftanın ardından güzel ve güneşli bir hafta sonunu değerlendirme amacıyla başlamıştı. ve sizlerle paylaşabilecegimiz 2 günlük bir macera oldu...

Adana'da bu hafta sonu tarihinde ilk defa offshore yarışları yapılacaktı ve bunun heycanını tüm hafta yasamıştım. Cumartesi iş çıkışında gölün karşı taraflarında bakir kalmış tepelere doğru giderek hem biraz olsun arazi sürüşü yapabilmeyi hemde yarış oncesi sıralama turlarını değişik bir bakış açısından izleyebilmeyi umuyordum. Normalde sadece 2 motor gidecektik fakat tesadufen bir anda 4 kişi oluverdik.

iş yerinden saat 3'de cıkıp cok ama cok sıcak bir havada maceraya basladık.

Önce Cukurova Univ. si ne dogru gidip burdan Menekse Köyü yoluna sapıp daha sonrada bos buldugumuz bir yerden ormana daldık.biraz yol aldıktan sonra bu asagıda ki manzarayla karşılaştık

manzara yuzumuzde bir tebessume sebeb olurken biz yola devam ettik.

bu gezinin kahramanları

GS'de ben, Transalp'de Salih, chopper-duro su ile Utku

ve fotografı ceken arkadas GS'de İbrahim...
    buda İbrahim'in motoru (Altuğ'tanıdık geldi mi ???)

daha sonrasında yarışların yapıldıgı yerin tam karsısında super bir manzara da (yarıs alanından biraz uzak olsada) biraz dinlenme sansı bulduk

buranın tadini cıkarttıktan sonra dönüş yolculugu basladı

dönüş yolunda eğlenmeyi de ihmal etmedik tabi

işte benim için günün en önemli anı

sonrasında yarışların yapıldıgı alana donup teknelere biraz daha yakından bakma sansı buluyoruz. tam sıralama turlarını bitimine yakın orada oluyoruz.

Pazar gunu,

Sabah saat 10 gibi kahvaltımızı yapıp oglene dogru yarıs alanına gidiyoruz.

bu sefer daha kalabalik bir grup gidiyoruz. bir yandan arkadaslara cumartesi macerasını anlatıyorum bir yandan yarışları izliyoruz.
    SONUC : yarışlar bitince hadi gidelim diyoruz...

once yarıslar

yarışın galibi STIHL basarılı bir pit stop yaparken

yarışlar bitince biz heycanla hazırlanıp gezi icin bulusma yerine gidiyoruz.

Mustafa ve Altan
    ben ve Nevrana'a artcı olarak katılıyorlar. yol bol bol eğimli ve oynak zeminli olunca bayaaa keyifli oluyor.

ekipce ilerliyoruz.

ve bir once ki gun ku ucus rampasına geliyoruz

motorla zıplamak falan ne kadar keyifliymis yaa, mesuuuuuuttttt bak husa'na rakip geldi haaa

sonrasında kabus gibi eğimli rampalar geliyor. yol duzgun degil, toprakta akan sulardan bir suru irili ufaklı kanallar acılmıs yuregimiz azimizda !!!

Nevran Altan'la beraber geliyoooorrrr

ve duruyor !

tabi bu egimde durunca geri kayma sansı cok yuksek

sonra baska bir engel,

önce fakir sonra ben daha sonra nevran,

pistten kalkan ucaklar gibi bekliyoruz

sonrasında buyuk mukafat gol de yuzerek sezonu acıyoruz ve gunun butun yorgunlugunu atıyoruz...

bu kısa ve plansız hafta sonundan cok ama cok egleniyoruz sunu anlıyoruz,

yollarin bittigi yerde macera baslıyor ve Adana'da maceralarla dolu bir suru parkur var.

her hafta yeni bir macera bizi bekliyor
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    çok güzel olmuş... her ne kadar yorucu gözüksede aslında dinlendiri olmuştur...
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    nice eglenceler kardes..bide bi sorum olacak..bende suan xr600 var ama hayalim transalp..motorumu degistirmek istiyorum..xr yari special bi motor..transalp..f650...pegasso..dl 650 vstrom..kle 500 bunlardan hangisini tercih ederdin..bunu merak ediyorum..nice eglencelere...yolunuz ve fariniz acik olsun..

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı
    nice eglenceler kardes..bide bi sorum olacak..bende suan xr600 var ama hayalim transalp..motorumu degistirmek istiyorum..xr yari special bi motor..transalp..f650...pegasso..dl 650 vstrom..kle 500 bunlardan hangisini tercih ederdin..bunu merak ediyorum..nice eglencelere...yolunuz ve fariniz acik olsun..
    eger sıfır alacaksam su sartlar altında (BMW fiyat politikaları bu kadar aptalcayken) asla BMW motor almam. bu alternatiflerin sayısını azaltıyor.
    ekipteki arkadaslar V-strom'u beyeniyorlar.translp 'de V-strom gibi uzun asfalt yolculuklarında konforlu...

eger fiyat makul olsaydı o zaman F650'yi tavsiye derim. cunku TA, V-Strom ve F650'ye bakınca içlerinde arazi kullanımı, bence, en iyi olan F650.
    bide F650'de ABS var.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    (mkcelikkol)..saol kardes...sifir almayi dusunuyorum..hondayla basladimm.. hondayla devam etmek isterdim ama vstrom enjektorlu..ve yeni nesil bi motora sahip..o da bana mantikli geliyor..tesekkurler ..yardimlarin icin..yolun ve farin acik olsun...

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    dostlar,süper gezi olmuş manzaralar çok nefis,tekne yarışıda koparmış olayı güzel resimler için çok güzel ellerinize yüreğinize motorunuza sağlık devamını bekliyoruz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler