Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motogezi 40

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yusuf be,Eline ayağına sağlık
    Panayır iskelesi de iyidir sonbahar kampı yapmak için ,hem de tam karakolda.Karakolun batısındaki manzara da sanki tropik sahiller gibidir.
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Sis bastırdığında çektiğiniz resimleri görünce,: bir an kendimi korku filminde hissettim.

Çoğumuzun gitmeye cesaret edemeyeceği yerlere gidip, bir de üstüne üstlük kamp yapıyorsunuz.

Maşallahınız var doğrusu.

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Değişik bir gezi olmuş yine. Video'nun 1:23 2:44 ve 5:02 (yanlış hatırlamadıysam) daha bi tatlı olmuş. Rotayı göremedim, pili tüketmesin diye kaydetmiyorsun heralde ?
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

Motosikleti
    kawa
    O ne güzel doğadır o ne güzel kahvaltıdır.Ne kadar doğa dostu motorcu bi insan
    halilom ve oyunageldim bunu beğendiler.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Eline koluna yüreğine sağlık.Yine güzel bir gezi olmuş.
    Ormanda tek başına hemde sisli...Akla çok şeyler geliyor helal olsun
    Paylaşım için teşekkürler
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Hocam harika bir gezi olmuş gercekten fotolara bayıldım insan daha çok foto olsun istiyor insanoğlu işte doyumsuz oluyor kendi adıma.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    siste kaskla ekipmanla karşıma çıktığını düşündüm bi an abi al sana canlı korku filmi

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Zevkle izledim videolarınıza da yazdım ve sizi de ilk defa görüyorum. Bi an koca motorlara ne gerek var dedim içimden ve küheylanımla yakın zamanda bi plan yapmam gerektiğini hatırladım

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Emeğine sağlık.. Video kaydı için çoğu yolu 2 kere gezmişsiniz.. izlemesi çok zevkliydi..

Sucuklu yumurta artık gezilerde imzanız oldu..

Ben motorumu satıp cc yükselteyim diyorum.. sırf sizin yüzünüzden arada cublara bakmadan geçemiyorum.. Bana uygun kalıplı bir model olsa alıcam neredeyse..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Ne iş yapıyorsun sorması ayıp ?

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı günelyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi dokturmussun yine zevkine sabrina zamanına sağlık tekerin düz bassin
    Amin cümlemize sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf be,Eline ayağına sağlık
    Panayır iskelesi de iyidir sonbahar kampı yapmak için ,hem de tam karakolda.Karakolun batısındaki manzara da sanki tropik sahiller gibidir.
    Evet çok güzel orası abi,daha ilerilerdede sahil büyüyor orman denizden uzaklaşıyor
    Bu arada Demirköyden sivriler yoluna çıktığımda sağ tarafta bir sürü fındık ağacı gördüm,yetiştiriliyor demekki
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis bastırdığında çektiğiniz resimleri görünce,: bir an kendimi korku filminde hissettim.

Çoğumuzun gitmeye cesaret edemeyeceği yerlere gidip, bir de üstüne üstlük kamp yapıyorsunuz.

Maşallahınız var doğrusu.

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

Ben ise ogün oradan ayrılmak istemedim,ağaçlar çok yüksek nereye baksam ayrı güzellik
    Yerlerde ağaç yaprakları her daim nemlidirler zaten,hele domuzların eşelediği toprağı göreceksiniz al tohumu ek sürülmüş resmen
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Alıntı Selçuk Keleş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik bir gezi olmuş yine. Video'nun 1:23 2:44 ve 5:02 (yanlış hatırlamadıysam) daha bi tatlı olmuş. Rotayı göremedim, pili tüketmesin diye kaydetmiyorsun heralde ?
    Evvelden mapsta kaydediyordum fakat şimdi heryeri aşağı yukarı tanıdığım için bakmıyorum,zaten bu tür rotaları mapsta görünmüyor işaretleyemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı MTRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ne güzel doğadır o ne güzel kahvaltıdır.Ne kadar doğa dostu motorcu bi insan

Beni çekende bu zaten
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline koluna yüreğine sağlık.Yine güzel bir gezi olmuş.
    Ormanda tek başına hemde sisli...Akla çok şeyler geliyor helal olsun
    Paylaşım için teşekkürler
    İşte o ortamda birgün çadırı kuracağım ama henüz erken,iyice sıyırmam lazım bunun için
    Sağolasın
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam yusuf kardeşim! Senin böyle güzel gezilerine alıstık artık, en başından, ensonuna kadar 10 nnumara olmuş, videonu da çok beğendim, hele o suyun üzerinde taş kaydırman yokmu beni çocukluğuma götürdü,emeğine sağlık kardeş, kazasız sürüşler dilerim, Eskişehirden selamlar. . .

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam harika bir gezi olmuş gercekten fotolara bayıldım insan daha çok foto olsun istiyor insanoğlu işte doyumsuz oluyor kendi adıma.
    Bende her gördüğüm her yola merak ettiğim noktaya gitmek istiyorum fakat zaman kısıtlı
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz tuzluymuş fiyatı . Decathlon'da 2 kişilik 95 tl'ye çadırlar var . Acaba onlar nasıldır ?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siste kaskla ekipmanla karşıma çıktığını düşündüm bi an abi al sana canlı korku filmi

Benimse hiç aklıma kötü birşey gelmiyor,aksine sıradan
    Alışmış kudurmuştan beterdir diye boşuna dememişler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz tuzluymuş fiyatı . Decathlon'da 2 kişilik 95 tl'ye çadırlar var . Acaba onlar nasıldır ?
    Ben geçen sene aldığımda 200 dü,isterseniz sahibinden sitesinin kamp bölümünü takip edebilirsin ara sıra çok az yada hiç kullanılmamış güzel çadırlar çıkabiliyor,
    Ben kullanılmış olsada takıntı yapmam yeterki temiz olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkle izledim videolarınıza da yazdım ve sizi de ilk defa görüyorum. Bi an koca motorlara ne gerek var dedim içimden ve küheylanımla yakın zamanda bi plan yapmam gerektiğini hatırladım

Yok arkadaşım ne büyük ne kros ,malesef bilinç altımıza öyle yerleşmiş
    Yeterki içimizde istek olsun gerisi gelir,hem ufak motor bu tür arazide daha avantajlı
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık.. Video kaydı için çoğu yolu 2 kere gezmişsiniz.. izlemesi çok zevkliydi..

Sucuklu yumurta artık gezilerde imzanız oldu..

Ben motorumu satıp cc yükselteyim diyorum.. sırf sizin yüzünüzden arada cublara bakmadan geçemiyorum.. Bana uygun kalıplı bir model olsa alıcam neredeyse..

Diğer motorları kullanana cub biraz ters gelir,işin garibi ben 251 mz kullanıyordum sonraki motorumda bu oldu
    Alışmışız yeşillik görünce mangal yapmaya benim tercihimde bu sıcak sıcak ,pratik ve lezzetli
    Teşekkürler

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adaş harika bir gezi, sisli fotoğrafları daha çok beğendim. videolarda motorlu geçişler için ne kadar uğraştığını ben de düşündüm, ben bir kez öyle bir geçiş yapınca sıkılıyorum, başka yapmıyorum çadırın bayağı iyiymiş, çok iyibir seçim yapmışsın bence, yalnız gece fenerle yuvarlak ışık şeklinde çektiğin fotoğraflar bu sefer yok

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne iş yapıyorsun sorması ayıp ?
    Ben serbestim hemde çok serbest Genelde demir kontrüksiyon,soğuk demir
    Boşta kaldığımda ise icatlar arayışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam yusuf kardeşim! Senin böyle güzel gezilerine alıstık artık, en başından, ensonuna kadar 10 nnumara olmuş, videonu da çok beğendim, hele o suyun üzerinde taş kaydırman yokmu beni çocukluğuma götürdü,emeğine sağlık kardeş, kazasız sürüşler dilerim, Eskişehirden selamlar. . .
    Arabalar yol boyunca geçip duruyordu kimse ne kaçırdığını bilmiyordu, bende arada ufak bir yol gördüm daldım içeri
    Mekan çok güzeldi sadece ben vardım bayağı vakit geçirdim orada suda çok derindi keşke sıcaklarda görseymişim orayı
    Teşekkürler

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Ben serbestim hemde çok serbest Genelde demir kontrüksiyon,soğuk demir
    Boşta kaldığımda ise icatlar arayışlar

https://lh6.googleusercontent.com/CJ...e2K4=w800-h450

https://lh6.googleusercontent.com/b1...k=w800-h450-no

https://lh5.googleusercontent.com/2A...I=w721-h541-no

https://lh4.googleusercontent.com/-u...0x600%2529.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-n...0x600%2529.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-9...o/DSCF8717.JPG

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Arabalar yol boyunca geçip duruyordu kimse ne kaçırdığını bilmiyordu, bende arada ufak bir yol gördüm daldım içeri
    Mekan çok güzeldi sadece ben vardım bayağı vakit geçirdim orada suda çok derindi keşke sıcaklarda görseymişim orayı
    Teşekkürler
    Farklı biri olduğunu tahmin etmiştim
    halilom bunu beğendi.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Gezi paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum. Özellikle fotoğraf konusunda hayranlığımı belirmek isterim. Her zaman maharetin makine de değilde insanda olduğuna inanırım. Özellikle cub tarzı küçük bir motosiklet ile gezmeniz çok güzel. Bazen etrafımda cub tarzı motorlara "lan bu da motosiklet mi" diyenleri duyunca "o motorla hayatına renk katan kaşifler var diyorum. Sizi kalıplaşmış yargıların ötesine geçmiş biri olarak görüyor ve tebrik ediyorum. Birgün Trakya ya doğru bir gezi yaparsam(planlarım arasında var)muhakkak sizinle tanışmak isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [BEvet çok güzel orası abi,daha ilerilerdede sahil büyüyor orman denizden uzaklaşıyor
    Bu arada Demirköyden sivriler yoluna çıktığımda sağ tarafta bir sürü fındık ağacı gördüm,yetiştiriliyor demekki
    Teşekkürler
    [COLOR="Silver"]

[/B]
    Trakya iklimi Fındık için müsait,zaten Bulgaristan Kırcaali tarafında asırlardır adı Fındıklık, Fındıcak-Pındıcak olan yerler var ki onların iklimi bize göre sert olmasına rağmen fındık yetişiyor.Bir sekilde iklime ayak uyduruyorlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)