Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motogezi 38

Motovento
    REKLAM ALANI
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Dikkat ettimde bendede görünüyor
    Konuyu tekrar düzenleyip admine kendimi şikayet ettim,ya düzeldi yada yakında düzelecektir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş
    Her ne kadar sıcak olsada güzeldi
    Teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sefer fotolarda gözle görülür bir azalma mevcut.
    Evet yol uzundu,hedefe ulaşmak ve zamanında hedeften geri dönmek için fazla foto ve video çekemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence honda turkıye size sponsor olmalı. Motosikletide cogu kişiye sevdirdiniz. Cub motorla dunya turu yapıyorsunuz daha nolsun
    Evet evet bencede bencede
    Mesela kimsede olmayan selesi ve süspansiyonu yumuşak arazi için daha uygun bir cub olabilir
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı özcanabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende de fotograflar gözükmüyor. ama yine güzel bi gezi olduguna eminim.
    Tekrar düzenledim ama görülebiliyormu bende merak ediyorum
    Bu arada teşekkürler
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda xl650 transalp
    fotoğrafları bende göremedim.gelecek sefer çay içmeye beklerim, merkezde bizimgaz bayi.
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı kvkrlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafları bende göremedim.gelecek sefer çay içmeye beklerim, merkezde bizimgaz bayi.
    İpsaladan geçtim ogün bayramdı,oralarıda Hayraboluyu kazdıkları gibi kazmışlardı ,kısmetse birdahaki sefere
    Alta geziyi tekrar düzenliyorum,mesaj şikayeti bölümünden kendimi şikayet ettim fakat geri dönüş olmadı
    Admin bunu başa alırsa iyi olur

Pazar günü yapmış olduğum paylaşması ancak bu güne kısmet olan gezidir
    Pazar günü hava çok sıcaktı,yer yer 36~37 dereceyi buldu ama yinede gezmeme engel olmadı

Git gel 320 kilometre,dikkat ediyorumki kilometre çok olunca etrafı gözlemlememde bir o kadar azalıyor
    Demekki çok kilometre çok gezmek anlamında değilmiş

Maps

Yunan askeri nöbette
    Bizimkilerde bu tarafta,Meriçin kıyısına yaklaştırmadılar bu sefer

Çeltik tarlalarını sulamak için Meriç nehrinden pompalar aracılığı ile su basılıyor

Asker görmeden kaçtım

Sağ tarafım Meriç nehri,sol tarafımda ise Dalyan gölü

Bu açıdan Enez kalesi

Burası benim yazlık her sene gelirim
    Yalnız çeşmeleri açık unutmuşuz

Bu gazoz hakikaten efsane

Burası Işıklı gölü

Şu toprak yol nasıl oluyorda bu hale geliyor,sanki tank geçmiş
    Çile

Plajlar çok kalabalıktı bu yüzden deniz kıyısına hiç inmedim,gölge en iyisi

Yumurtalarda zaiyat yok

Dönüş yolu çok rüzgarlıydı,ama şükür bir terslik olmadan evime ulaşabildim
    Darısı sizin başınıza
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    En güzelini yapıyorsunuz yanlız takılıyorsunuz kafanız rahat
    Tebrikler çok güzel olmuş

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzelini yapıyorsunuz yanlız takılıyorsunuz kafanız rahat
    Tebrikler çok güzel olmuş
    Beni anlayan biri çıktı sonunda
    Teşekkürler
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni anlayan biri çıktı sonunda
    Teşekkürler
    Abi yanlış anlama ama yanlız takılan adam çok gezen adamdır
    Ayrıca çok gezer gibi Görünür sadece
    Aslında çok gezmiyordur keyif alarak geziyordur bunu sadece işi okuyup anlayan görür
    Tabiri caizse Mürekkep yalayan yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda cg 125 2005 model
    evet şimdi fotograflar gözüküyor teşekkürler paylaşım için.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Tebrik ederim. Fotoğraflar ve özellikle yaptığınız klipler çok güzel. Bu konuda bir yeteneğiniz olduğu muhakkak. Hangi video studio programını kullanıyorsunuz merak ettim. Bir de ben bir müziği klibe eklediğimde telif hakkı uyarıları alıyorum. Bu sorunu nasıl çözüyorsunuz?

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Fotoğraflar ve özellikle yaptığınız klipler çok güzel. Bu konuda bir yeteneğiniz olduğu muhakkak. Hangi video studio programını kullanıyorsunuz merak ettim. Bir de ben bir müziği klibe eklediğimde telif hakkı uyarıları alıyorum. Bu sorunu nasıl çözüyorsunuz?
    Benim youtubede60-70-80 yıllarına ait birçok derlediğim video var
    Bu videolar içerisinde10 yada 20 saniye süre zarfına bölünmüş yüzlerce klip var birçoğu youtubede yasaklandı,bu yüzden genelde hangi şarkılar telifli biliyorum,bazıları telifli olsada yanılmıyorsam ülkemizde dinlemeye açık oluyor
    Kullandığım program Corel Video Studio

Bu arada teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yusuf'u anlıyorum.
    her gezide çok kilometre yapıp görülmesi gereken yerleri üstüste bindirmek ve az zaman ayırmak yerine detaylı görüp anlamak en güzeli.Tek başına olmanın en cazip tarafı kendin icin gezmek,kendin olarak gezmek,kimsenin karışmasına izin vermemek..

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Yine harika gezi abi. Artık bi cross al bence abi

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam meksikalı balıkçı ile amerikalı işadamının hikayesini bilir misin ? (Bilmiyorsan google'da ara).

Oyunageldim zaten çoğu cross motor kullananların giremediği yerlere giriyor , daha iyi geziyor üstüne bunu 100 km'de 2 lt'nin altında benzinle yapıyor neden cross alsın ki ?

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf'u anlıyorum.
    her gezide çok kilometre yapıp görülmesi gereken yerleri üstüste bindirmek ve az zaman ayırmak yerine detaylı görüp anlamak en güzeli.Tek başına olmanın en cazip tarafı kendin icin gezmek,kendin olarak gezmek,kimsenin karışmasına izin vermemek..
    Aynen katılıyorum abi,çok kilometre yapmaktansa az gidip öz gezmek en iyisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasında,kros içinde şükür imkan var ama bunun rahatlığını bulamam onda,sen bunun koltuk altındaki takımları bir görsen şaşırırsın
    Birde debriyaj derdi olmaması en büyük güzellik,dördüncü viteste bile durabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam meksikalı balıkçı ile amerikalı işadamının hikayesini bilir misin ? (Bilmiyorsan google'da ara).

Oyunageldim zaten çoğu cross motor kullananların giremediği yerlere giriyor , daha iyi geziyor üstüne bunu 100 km'de 2 lt'nin altında benzinle yapıyor neden cross alsın ki ?
    Evet öyle ama toprak yol görünce aklımıza hemen kros geliyor hepimizin bilinç altına yerleşmiş bu
    Son ölçümümde 100 km'de 1.8'di
    Teşekkürler

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf'u anlıyorum.
    Yalnız gezmenin bir çok güzellikleri vardır. Her insan farklıdır. Fakat yalnız gezilerimde çok daha iyi kafamı dinlendirmiş olurum. Kimseyi kıramayan bir mizacınız varsa yalnız gezmek ilaçtır. Eşimle birlikte yaptığımız gezilerde onun isteklerine uyarım. Fakat yapamadığım bir çok şey aklımda kalır. O bir tek kadrajı fotoğraflamak için 30-40 dakika harcayınca ben söylenmeye başlarım "Bu geziyi bir kaç senede zor bitiririz." diye. Ben acele ettirdiğim için onun aklında bir çok şey kalır. O çok zaman harcadığı için beni uğrayacağımız bazı yerleri iptal edecek olmanın sıkıntısı basar. Fakat yalnız gezmek en başta güvenli değildir. Bir araç vurup yolun kenarına atsa işiniz sürücünün vicdanına kalır. Başka bir çok tehlike nedeniyle yalnız yurt dışına çıkanlara hayret ederim. Arkadaşımız gurup gezisi yada artçısı ile gezi yapsa belki de bu kadar güzel geziler ortaya çıkmaz. Fakat her durumda güzel gezi yazıları yazacağı belli arkadaşın. Kazasız belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)