Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletli Kamp Fotoğrafı Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,
    Motosikletle yaptığım yolculukların vazgeçilmezidir benim için kamp. Eminim sizlerin de çadır ve motosiklet ikilisi ile bir tecrübeniz olmuştur. Bu başlık altından sevdiğimiz fotoğrafları paylaşarak, hiç kamp yapmamışları iştahlandıralım.

Bu arada yolculuklarımı güncel olarak takip etmek isterseniz:
    facebook.com/motorumlaNET

bonus

Sam@, schizo, oguzhan6161 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Ben hiç kamp yapmadım.
    Kamp çok keyifli duruyor ama duş, el yüz yıkama, tıraş olma, tuvalet vs gibi aktiviteler nasıl hallediliyor?

Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç kamp yapmadım.
    Kamp çok keyifli duruyor ama duş, el yüz yıkama, tıraş olma, tuvalet vs gibi aktiviteler nasıl hallediliyor?
    Kesinlikle çok keyifli hocam. Doğada yapılan bir kampın uyku kalitesi bile bir başka. Eğer bu saydıklarınızı karşılamak istiyorsanız ücretli kamp yerlerini tercih edebilirsiniz.
    www.motorumla.net

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben hiç kamp yapmadım.
    Temiz tuvalet olayı kampinglerdeki en büyük sıkıntım. Ama doğada kamp yapıyordan sana her yer tuvalet Tabi onun da güvenlik, elektrik su tedariki gibi eksiklikleri var.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sizin yaptığınız geziler altına mutlaka belirtilmeli,dikkat bağımlılık yapar!!!
    Birazda çadırlarını hakkında bilgi verseniz.
    Marka=
    Model=
    Yağmur ve rüzgara karşı direnci
    Tavsiye edeceğiniz marka ve modelli
    Güvenlik açısından aldığınız önlemler,insanlar ve hayvanlar
    Rusya'da ve diğer ülkelerde çadır kurabilceğiniz yerleri nasıl buluyorsunuz?

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    motor ve kamp tadmayan bilemez
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin yaptığınız geziler altına mutlaka belirtilmeli,dikkat bağımlılık yapar!!!
    Birazda çadırlarını hakkında bilgi verseniz.
    Marka=
    Model=
    Yağmur ve rüzgara karşı direnci
    Tavsiye edeceğiniz marka ve modelli
    Güvenlik açısından aldığınız önlemler,insanlar ve hayvanlar
    Rusya'da ve diğer ülkelerde çadır kurabilceğiniz yerleri nasıl buluyorsunuz?
    Teşekkür ederim hocam.

Kullandığım çadır Quechua Quickhiker II.
    Şu ana kadar gayet memnunum. Gürcistan'da 10 cm suyun üzerinde 5-6 saat durdum, yağmur dinmediği için dışarı çıkamadım. Bu şartlarda içeriye hiç su sızmadı.
    Rüzgara karşı da baya test ettim, yüksek olmasına karşın polleri eğilmedi bile. Daha sert şartlarda ve yüksek irtifada biraz kullanışsız olabilir. Lakin motosikletle gidilebilen her yere uygun bana sorarsanız.
    Polleri alüminyum olan, kapatıldığında topcase içerisine sığabilen, yağmura karşı dirençli olan her çadırı tavsiye ederim.

Kamp yeri bulma hakkında şurada bir yazım vardı hocam: www.motorumla.net/motosikletli-yolculuklarda-kamp/
    fz6_fazer bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Ben hiç kamp yapmadım.
    abi sen boşver kamp olayını sen otelde kal
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    abi sen boşver kamp olayını sen otelde kal
    Valla henüz kamp yapacak kadar uzun yollara çıkmadım ama çıkarsam da herhalde otellerde kalırım diye tahmin ediyorum.
    Ama yanımda kamp yapacak, bu işi bilen biri olursa, o zaman düşüncem değişebilir.

İnsan, kıl ve zor bi insan olunca, böyle minik şeyleri dert edebiliyor kendine.

Motosikleti
    Valla henüz kamp yapacak kadar uzun yollara çıkmadım ama çıkarsam da herhalde otellerde kalırım diye tahmin ediyorum.
    Ama yanımda kamp yapacak, bu işi bilen biri olursa, o zaman düşüncem değişebilir.

İnsan, kıl ve zor bi insan olunca, böyle minik şeyleri dert edebiliyor kendine.
    abi benden söylemesi başlamadıysan daha hiç başlama bi kere kamp olayına bulaştınmı bildiğin bağımlılık yapıo ondan sonra tatili iple çekersin benden söylemesi ben aydında yaşıyorum esnafım her cumartesi akşamı çıkar (kışlarıda dahil buna) pazartesi sabah işe dönerim eğer bi terslik olurda gidemezsem bir hafta mümkünü yok geçmek bilmiyor

chevy64, audioslave ve inzell bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Valla bu fotoğrafları, gezileri görünce, İstanbul'da yaşadığıma ve beyaz yaka olduğuma küfrediyorum :(
    İstanbul'da ve çevre illerinde o kadar çok insan var ki, kamp yapmaya gidiyorsun, kamp yeri de insan dolu :(
    Kamp yapmama sebebim belki de budur :(
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    sizlerden ricam fotoğraflardaki yerleri de yazsanız bazı yerler çok hoşuma gitti. en azından yerlerini öğrenmiş oluruz. belki de gidilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

inzell arkadaşım motorumla.net te yazmışsınız şimdi gördüm orayı incelerken

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben 3 Yıldır tatile çadırla giderim hafta sonları da civarda kamp Etkinliği yaparız festivallere giderim toprakta Yatıp uyumak gerçekten insanı rahatlatıyor
    Birazda mazot U çektin mi değmeyin keyfime
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    İstanbul dışında (Balıkesir, Çanakkale, Antalya, Mersin vs.) iş arıyorum yıllardır ama henüz şans yüzüme gülmedi :(
    Sırf bu sebepler yüzünden işte :(

Evet hocam malesef İstanbul'a yakın yerler öyle. Anca pek bilinmeyen yerler var onlar da çok tatmin edici değil. Umarım istediğiniz şehirlerde iş bulursunuz.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Rize deki foto enfes!

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Arkadaşlar bende hiç kamp yapmadım, yapmayı da düşünüyorum. Merak ettiğim gece uyurken yaban hayvanlar rahatsız ediyormu, bi de akrep ve yılanlar... Hiç karşılaştınızmı ?

Alıntı acoskun1970 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende hiç kamp yapmadım, yapmayı da düşünüyorum. Merak ettiğim gece uyurken yaban hayvanlar rahatsız ediyormu, bi de akrep ve yılanlar... Hiç karşılaştınızmı ?
    Çok ıssız yerlere gitmezsen, yabani hayvanlarla karşılaşma ihtimalin oldukça düşük olur. Şimdiye kadar akrep ya da yılanla karşılaşmadım, belki de çadıra giremediği içindir.
    acoskun1970 bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı onx09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benden söylemesi başlamadıysan daha hiç başlama bi kere kamp olayına bulaştınmı bildiğin bağımlılık yapıo ondan sonra tatili iple çekersin benden söylemesi ben aydında yaşıyorum esnafım her cumartesi akşamı çıkar (kışlarıda dahil buna) pazartesi sabah işe dönerim eğer bi terslik olurda gidemezsem bir hafta mümkünü yok geçmek bilmiyor
    http://i.hizliresim.com/poR7Gn.jpg
    http://i.hizliresim.com/6kZ4y9.jpg
    http://i.hizliresim.com/Po5Rl8.jpg
    Son fotoğraf neresi acaba ? geçen de sormuştum cevap alamadım ve çadır otomatik sanırım taşıması zor olmuyor mu ?

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    hepimizin kendine göre, değişik mesleklerde, bir işi var! ama sonuçta hepimizi yıllık izni de var,hep çalış hep çalış nereye kadar,arada bir işte böyle özgürlüğe kaçamak yapmak lazım diye düşünüyorum ,ben genelde tek gezerim motorum ve ben ,istediğim yerde konaklıyorum, istediğim yerde denize giriyorum,istediğim yerde fotoğraf çekiyorum,istediğim yerde istediğim yemeği yiyorum,ömrümüzün kısa olduğunu düşünerek daha çok yerleri görmeyi istiyorum,bu yapılmış olan gezide çok güzel özgürlüğe doğru giden fotoğraflar var,gerçekten çok beğendim,yüreğinize sağlık,eskişehirden selam olsun sizlere! -HAYAT GEZİNCE GÜZEL-
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)