Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3300 km- karadeniz turu ve maceraları

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Merhabalar,

istanbul-bolu-bartın-cide-sinop-samsun-ordu-giresun*trabzon-rize-maçka-gümüşhane-sivas-tokat-amasya-istanbul yolumuz 3290 km ile bitmiştir.
    yorulduk, anlatılacak bir çok anı var.

samsun yolunda 112 ile radara yakalandık 189 +189 TL
    Samsun şehir merkezinde tersten gelmediğimiz için 89 TL yanımda ki arkadaşım ceza yedi ( samsuna ilk defa geldik burası tek yön diye tabela yoktu. sokakta 1 tane araba bile yoktu. polis insafsız çıktı.
    dün yani 21.08.2015 turumuzun son yeri amasya girişinde benzin azalmıştı birazda yoruldum, biraz basalım dinleniriz dedim. b*k yoluna gittik 141 hız ile 391 ben 391 de arkadaş radar cezası yedi. toplamda onun 700 benim 600 tl cezamız var. hesap ettiğimizde o kadar benzin yakmamışız yazık oldu :(
    radar kesinlikle, ve kesinlikle uzun yollarda tamamen ticari amaçlı. polis bana günde 150 kişi ceza yiyor dedi. ortalama 25 bin tl para yapıyor günlük. yazık valla :(

gece saat 01:00 depolar fullendi ve yola çıkış başlandı.

boluya kadar durmadık fakat donduk,karnımız acıktı ve çorba ile atıştırdık.

bartın merkeze yaklaşırken geldiğimiz yollar çok bozuktu-120 km yaklaşık bozuk yoldan geldik. camları kapadığımızda önümüzde hiçbirşey göremediğimiz için mecburen açık geldik suratımız benbeyaz olmuş sisten

bartın meydan böyle daha güzel

sabah 6 gibi inkumu plajında olduk. çadırımızı kurduk. öğleye kadar uyuyalım,sonra çıkarız yola amasraya diye düşünüyoruz. ( denize girdikten sonra ) çadırı kurduk 1 saat sonra zabita amcalar gelip çadırı alın burdan diye jopla çadırımıza vurdu motorları gördü motorlarıda alın kaldırımdan dedi. saat olmuş 7,30 plajda bir allahın kulu yok. şikayette yok. maksat i*nelik olsun diye herhalde adam 20 tl istedi çadır kurmaya, pazarlık yaptım 2 motor + çadırı 5 tl ye kiraladım yerimizi :D adam çingeneydi, bana dedi ki sen benden de çingene çıktın :D

bu plajda ki hali zabıta amcalar gelmeden

buda zabita amcalar geldikten sonra ki 5 TLlik yer :D

öğlen oldu yola çıktık;
    rota amasra;

amasradan sonra sahil yolundan cide-sinop-samsun-ordu-giresun yaptık. sinopta gezilcek hiç bir yer bulamadık. samsun girişinde 189 TL radar cezası yedik. ben 189- arkadaş 189 üstelik hızlarımız 112 KM. şehir dışıydı şehire 5 km kalmıştı hız sınırı 90 mış ben 120 sanıyordum. ceza yiyince bizim tüm morellerimiz bozuldu. birde 112 ile o kadar para ceza yiyince çok çok kötü olduk. samsuna lanet ettik,orduyu es geçtik memleketim giresuna geldik. hemen kuzenimi arayıp köye çıktık. burası bildiğin cennet

ve karadenizimizin en güzel güzelliklerine geldik.

ve kapımızın önü; en yakın bakkal 7 KM uzaklıkta tam bir cennet yahu

cezayı yemeden 5 dk önce

amcamlar,yengemler ve kuzenlerle selfiiii

bu tatlı çocukların hepsi amcaçocuklarım hepsi bekar :D duyurulur :p

tirebolu giresun gün batımı

görele-evin balkonunun manzarası. yağmurdan sonra bulutlar dağa çıktı

şansımıza fındığın son günü gelmişiz köye, Allahtan bahçeye çağırmadıılar :D

fındık dalı ve yaprağı

köyde bir ev

tirebolu kalesi

uzungöl;

sümela manastırı;

burada şelalede ki suya diyasram ve estantene ile tül görüntüsü verdim. ( hiç photoshop yok )

sivas vermez kıro herkes :D

burda arkadaş bir tane kıza bakıyormuş, o sırada kız buna " hayırdır gardaş birine mi benzettin " demiş

tokat ballıca mağrası;

şehzadeler şehri amasya;

bir dünya fotoğraf çektim ama şimdilik bunlarla idare edin
    oyunageldim, kdiner ve fusuy364 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sadece 2 fotoğraf görebilen biir tek benmiyim Yoksa fotoğraf linklerinde hakketen sorunmu var

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    nasıl yani bende hepsi görünüyor :S

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Manzara fotoğrafları çok güzel ,Karadeniz bölgesini oldum olası sevmişimdiir zaten
    Özellikle buraya bayıldım

Ceza olayı kötü olmuş ama kurallara uymak lazım

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    evet güzel eğlenceli bir gezi olmuş bende iki resim görebiliyorum,hangi arada gittiniz gezdiniz de geldiniz, ceza çok kötü koymuştur geçmiş olsun, ben bayramda giderken ordu merkezde kavşakta gece polisin önünden 127 km hızla geçtim ama döndüğümde kontrol ettirdim her hangi bir ceza falan işlenmemiş, geçmiş olsun.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    arkadaşlar imgurcom sitesine nedense fotoğraflar telefonumda bile göstermiyor. şimdi hızlıresim sitesine yüklüyorum. yüklendikten sonra güncelleyeceğim. fotoğrafların tanesinin boyutu 16 mb ile 30 mb arası değiştiriğinden uzun sürebilir

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir rota ve dostluk.biraz hızlı bir karadeniz turu olmuş ama olsun,bir sonrakine daha çok yer gezersiniz.paylaşım için teşekkürler.ADANA'dan selam olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)