Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motogezi 37

Motovento
    REKLAM ALANI
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Geçtiğimiz pazar günü canım öyle bir sucuklu yumurta çekti ki anlatamam ,nerde yesem derken düştüm yola
    önce sucuğun yapıldığı yer olan Kızılcıkdere köyüne,oradanda sırasıyla Kırklareli,Kofçaz ,Kula

Git gel 255 km

Bir sucuklu yumurta için katlandığımız eziyete bak arkadaş

Maps

Küçük ama güzel,en tasnif ettiğim ev modeli

Kırklareli'de bir ev

Fotodaki motoru bulana

Burası Kofçaz'da bulunan Sivri dikme tepe,Trt'nin vericileri,baz istasyonları ve yangın gözetleme kulesi bu tepede bulunuyor

Buda nöbetteki arkadaş,asayiş ondan sorulur
    Sağolsun beni kuleye davet etti,manzara eşliğinde birer çay

Devam

Memleketimin heryeri güzel

Biraz mola

Böyle bir mekanda zeytin ekmek olsa padişah sofrasını istemem
    ,
    -bunu bir düşünmek lazım aslında

Suyu görünce dayanamıyorum ,su kurbağası gibiyim arkadaş
    Soğuuuk

Geçtiğim yollar,piknik yaptığım ortam geçen saatler boyunca hiçkimseye rastlamadım
    Sadece ben deredeki balıkları saymazsak

Dere kenarında'ki ağacın yemişleri dikkatimi çekti birde baktımki fındık
    Gariplik daha önce fındık ağacı görmeyen ben tabiiki ve trakyada

Dereköye uğradıktan sonra evin yolunu tuttum
    Armağan,Çukurpınar,Üsküp,Kızılcıkdere (bir kangal daha aldım) den sonra akşam sekiz gibi eve dönebildim
    Darısı sizin başınıza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    **ymh** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apachi RTR 150 2013
    Süpersin arkadaşim Allah yolunu açık etsin
    oyunageldim bunu beğendi.

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    Benim bütün çocukluğum Kırklareli de kavaklı köyünde buyudum kofcazi falan çok gezdim kayalı baraji kızılcıkdere sucukları meşhurdur güzel yerleri gezmissin tekerine bileğine sağlık.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı **ymh** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersin arkadaşim Allah yolunu açık etsin
    Teşekkürler,amin cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı günelyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bütün çocukluğum Kırklareli de kavaklı köyünde buyudum kofcazi falan çok gezdim kayalı baraji kızılcıkdere sucukları meşhurdur güzel yerleri gezmissin tekerine bileğine sağlık.
    Arasıra yolumu oradan geçiriyorum güzel yer ozellikle kaşarlı köfteydi galiba nefisti
    Trakyanın heryanı güzel özellikle Kırklareli tarafı
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    arkadaşım senin gezilerinin hastasıyım valla yolun açık motorun saat gibi çalışır olsun bize hep böyle güzellikler paylaş

Motosikleti
    arayışta
    Abi sen gez bizim yüreğimiz soğusun, ne diyim ben Trakya da 6 sene kaldım ( Uzunköprü) hiç bir yerini bilmiyorum keşke senin ile o zaman tanışsaydık.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    bu güzel gezi için teşekkürler,eminim bu sıcak havalarda o soğuk dereden akan su serinletmiştir,yine harika yerleri gezmiş ve bizimle paylaşmışsın,emeğine sağlık teşekkürler,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım senin gezilerinin hastasıyım valla yolun açık motorun saat gibi çalışır olsun bize hep böyle güzellikler paylaş
    Sizin motoru biraz inceledimde favorilerimin en başına koydum onu,tabii 2 litre den fazla yakmıyorsa
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Alıntı yüksel66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen gez bizim yüreğimiz soğusun, ne diyim ben Trakya da 6 sene kaldım ( Uzunköprü) hiç bir yerini bilmiyorum keşke senin ile o zaman tanışsaydık.
    Gezmek lazım tabii gezmeden çevreni tanıyamazsın
    Bende bu motoru almadan önce böyle ayrıntılı bilmiyordum çevremi,çok şanslı olduğumuzu o zaman anladım
    Sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güzel gezi için teşekkürler,eminim bu sıcak havalarda o soğuk dereden akan su serinletmiştir,yine harika yerleri gezmiş ve bizimle paylaşmışsın,emeğine sağlık teşekkürler,saygılar...

Abi çok soğuktu ama denizdeki soğukluk hissi kadar değil,çünkü kumsalda beden aşırı ısınıp suyla buluşuyor o kadar değil
    Ama balıkların yeni keşfettiği bir canlı olmalıyımki sürekli çevremde aykaklarımı gagalayıp (başka tabir bulamadım) durdular
    mesut hoca bunu beğendi.
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Elinize ve tekerinize sağlık, motorunuz iki taş arasında ve sol taşın hemen sağında duruyor.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize ve tekerinize sağlık, motorunuz iki taş arasında ve sol taşın hemen sağında duruyor.
    Kısaca sağ taşın hemen solunda,hatta sağ taşı öne koyarsak ön taşın arkasında kalırki böylece iki taş arasındada kalmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    tekerine sağlık

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Keyifli kareler için teşekkürler Küçük cc motorlarda şehirlerarası yollarda özellikle ağaçsız açık arazi ise rüzgar gidişinizi etkilemiyor mu? Ben konyadan çıkıp beyşehire(90km) gitmeye cesaret edemiyorum öyle ki rüzgar çok kötü fırlatıyor.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı burakcvck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli kareler için teşekkürler Küçük cc motorlarda şehirlerarası yollarda özellikle ağaçsız açık arazi ise rüzgar gidişinizi etkilemiyor mu? Ben konyadan çıkıp beyşehire(90km) gitmeye cesaret edemiyorum öyle ki rüzgar çok kötü fırlatıyor.
    Vücuduma wd40 sıkıyorum ruzgar filan banamısın demiyor,motorunda hertarafına sıkarsanız yolda rakip tanımazsınız
    Şaka bir yana tabii zorluk oluyor ama mecburi bir yolculuk olmadığı için keyfine sürüyorum,o yüzden şikayette yok
    Ama ne kadar rüzgar olsada ufakta olsa motor gider,hafif kilodaysanız daha zor olur
    burakcvck bunu beğendi.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vücuduma wd40 sıkıyorum ruzgar filan banamısın demiyor,motorunda hertarafına sıkarsanız yolda rakip tanımazsınız
    Şaka bir yana tabii zorluk oluyor ama mecburi bir yolculuk olmadığı için keyfine sürüyorum,o yüzden şikayette yok
    Ama ne kadar rüzgar olsada ufakta olsa motor gider,hafif kilodaysanız daha zor olur

O zaman biraz sıkıntıya katlanmak şart görünüyor.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adaş süpersin her zamanki gibi, bi gün senle beraber gezi yapacaz da, ne zaman nasip artık

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Harika fotoğraflar. Baştan beşinci fotoğrafta yol harika. aklıma gelmişken usta yumurtayı nasıl taşıyorsun kırmadan.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika fotoğraflar. Baştan beşinci fotoğrafta yol harika. aklıma gelmişken usta yumurtayı nasıl taşıyorsun kırmadan.

Altılı yumurtalıklar var,kağıt genelde büyük marketlerde satılır
    Ufak birde bez çantam var buzluk tabir edilen,yiyecek içeceklerim hep onun içerisinde topracede duruyor
    En üsttede giyecek birkaç yedek elbise,gerek yok ama topraceyi tam doldurmak lazımki içindekiler hoplayıp zıplamasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaş süpersin her zamanki gibi, bi gün senle beraber gezi yapacaz da, ne zaman nasip artık
    Yazın bitmesine az kaldı değerlendirmek lazım bu günleri,nasip kısmet

Motosikleti
    Honda cg 125 2005 model
    yine güzel bi gezi sizin sayenizde trakya bölgesini tanımış oluyoruz. teşekkürler paylaşım için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yine bir Yusuf klasiği,eline ayağına sağlık.Yıllar önce gezdiğim yerleri yine gezmiş kadar oldum.
    hemen herkes Türkiye'nin en kuzey noktasının Sinop İnceburun olduğunu bilir ve ısrarla söyler,oysa Türkiye'nin en kuzey noktası Kofçaz'ın ahlatlı köyü'nün 2,3 km kuzeyidir.O tarafta fındık bulunması da normal,Bizler pek bilmeyiz ama Balkanlarda bir çok yerde fındık yetişir bulgaristanda adı fındıklık (pındıcak)olan yerleşim yerleri dahi vardır.Ahmetler köyündeki minaresi bayraklı cami herhalde türkiye'de emsalsizdir ,ben böylesini görmedim.Biraz ileride çağlayıkta derede endemik bir tür olan kırmızı benekli alabalıklar vardır ki tutulması yasak olmasa tek bir alabalığın hatırına olta edinip gitmeye değecek lezzette olduğu söylenir.Kofçazın kuzeyindeki köylerde yüzyıldan eski bulgar evleri filan vardır hala.
    oyunageldim ve thb bunu beğendiler.

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Dostum oyuna gelmen iyi oluyor sayende bizde geziyoruz teşekkürler

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)