Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

-HAYAT GEZİNCE GÜZEL-22-

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    [QUOTE=Darkfriairs;3704369]Güzel bir gezi ve paylaşım olmuş. Resimlerde gözüken tarih olmasa çok daha güzel olacakmış
    tarihin olması gezinin eski gezi olmadığını anlatıyor ,kimileri eski gezileri yeni geziymiş gibi paylaşıyorlar,gezimi beğendiğiniz için teşekkürler,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi ve paylaşım olmuş. Resimlerde gözüken tarih olmasa çok daha güzel olacakmış
    tarihin olması gezinin eski gezi olmadığını anlatıyor ,kimileri eski gezileri yeni geziymiş gibi paylaşıyorlar,gezimi beğendiğiniz için teşekkürler,saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    erdek güzeldir ama turanköy ve doğanlar köyüne fotolardan ben de bayıldım,tam kafa dinleyecek yerler.paylaşım için teşekkürler mesut hocam.ADANA'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız biten her gezi güzeldir.. Paylaşım için teşekkürler.
    TEŞEKKÜRLER DOSTUM,SAYGILAR...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdek güzeldir ama turanköy ve doğanlar köyüne fotolardan ben de bayıldım,tam kafa dinleyecek yerler.paylaşım için teşekkürler mesut hocam.ADANA'dan selam olsun.
    selam adanalı abime,şimdilik marmara,ege ,içanadolu ve batı akdenizi de geziyorum,inşallah doğu akdenizi ve karadenizi de görmeyi istiyorum,oralara gelirsem sizinlede tanışmayı çok isterim,saygılarım adanalı abime !

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:09 ----------

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sana soylenecek soz yok bi uyarida bulunayim arka canta tasima demirinin 3. baglanti noktasi yapilmismi? (Kuyruk karenaji delinerek baglanti yapiliyor) eger yapilmamissa canta tasima demirinin baglandigi yerdeki şasi zamanla catliyor bilgin olsun selamlar
    evet gülüm dediğin bağlantı yoktu ben bunun yerini biliyordum ve bağlantıyı yaptım,teşekkürler.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    çok güzel bir açtım inegölde çorba icen arkadaşlar insan memleketini görünce bir başka oluyor
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir açtım inegölde çorba icen arkadaşlar insan memleketini görünce bir başka oluyor
    gezimi beğendiğinize sevindim,ine gölde çorbada güzeldi hani,saygılar kardeş,benimde soyadım şimşek.
    hamzasimsek bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)