Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 motor 3 kişi saros körfezi turu ( 2 gece 3 gün )

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Merhabalar.

16.07.2015 tarihinde sabah 8 de kız arkadaşımı aldıktan sonra birlikte kahvaltı yaptık ve forum üyesi olan beyaz_kurt ( recep )'in gelmesini bekledik. kendisi kocaeliden geldiği için biraz bekledik.
    sabah 09:30 civarı yola çıktık. stabil olarak 100-120-130 u geçmeyeceğimizi söylesekte yollar boş olunca şeytan biraz dürttü açıkcası

yola çıkmadan motoru yıkamıştım;

recebi beklerken oturduğumuz kafe;

tekirdağ tarafında bir yerde durduk. wc ihtiyaçlarımızı karşıladık ve 15dk lık dinlenme sonrasında tekrardan yola çıktık.

3-4 yerde kısa süreli dinlenmekten sonra ( çok sıcaktı bu süreçte elimi cebime koymaya bile üşendim ) yerimize vardık.
    burası saros körfezinde GÖKÇETEPE TABİAT PARKI burası hakkında da yorum yapacağım.

aç karnımızı doyuralım,

buda kamp yerimiz.

plaja bile motorla gidiyoruz, bu kadarı görgüsüzlük :D

veee deniz;

son bir fotoğraf daha

kamp yaptığımız yerden bir kaç fotoğraf;

toplam yaıtğımız km;

GÖKÇETEPE TABİAT PARKI;

Tamamen hayal kırıklığı...
    dedik ki, herşeyi olan bir yere gidelim. en azından aratmaz bizi normalden diye.
    fakat yaşadığımız şey çok acıydı.

elektrik var dediler. var ancak elektrik alabilmen için 350 Metrelik uzatma kablosuna ihtiyacınız var. bunu belirtmediler.
    duş ve lavoba var dediler, ücretsiz plajda değilde ücretli plajda var. oda 2,5 km uzakta..
    mangal veriyoruz dediler, hiçte öyle birşey olmadı. burada da hayal kırıklığı!
    ayrıca aydınlatma denen hiç bir şey yok ki caddede. millet elinde fener ile yürüyor lavobalara.
    ve wc ler, iğrenç ötesi. pislikten kız arkadaşımda uçuk bile çıktı.

ücreti 35 TL geceliği çadır konaklaması.
    üstelik biz bayana şimdilik 1 gece kalıcaz beğenirsek yarın gelir uzatırız demiştik. kadın o zaman sabah 6 da gelmeniz gerek diye çirkeflikte yaptı.

+larına gelirsek.
    mekan çok güzel, yani ağaç altı bir yere konaklarsanız çok zevk alırsınız.
    denizi çok güzel, ama deniz kestanesi dolu.
    deniz ayakkabısız denizde özgür değilsiniz. kısıtlı yerlerde millet ile iç içe yüzmek zorunda kalıyorsunuz.
    market var. ancak çok pahalı. 1lt lik su 3 tl gerisini siz düşünün

onun dışında gidip gezilip en fazla 1 gece kalınabilecek bir yer.
    son 30 km boyunca ( keşandan kamp alanına ) yollar berbat. eğer recebin r6 sı gibi motorla gelmeyi planlıyorsanız unutun. hem motorunuza hemde size yazık.

biz 2 gece zor dayandık doğrusu.
    onun dışında sessiz sakin bir yer. arife günü ve bayramın ilk günü kalabalık değildi. sonra bir baktım, bizim çıkacağımız gün aşırı kabalıklaştı

önümüzde ki hafta veya ondan sonra ki hafta armutluyu düşünüyoruz,
    şuanlık kafamızda o var.
    selamlar herkese
    namk, SuleymanE, avcagatay ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Eline sağlık . Biraz eğlenceli biraz da meşakkatli bir gezi geçirdiniz desenize Atilla .
    atillatopal9 bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel gezi tebrikler...

Motosikleti
    Bajaj PULSAR ns 200
    Güzel gezi olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    35 Tl ya çadır yeri,3 Tl ya 1 Lt su satılan yerde olacak turizmin amk.
    o paralardan daha ucuzuna italya'da var aynı hizmet.
    Sonra da "üç günde 40.000 kişi kalkıp niye Yunanistan'a tatile gidiyor,yunan bayrağının gölgesinde güneşleniyor? derler.
    oraya gidenler yabancı bir bayrak altında güneşlenmeye değil,kendi öz vatanında askerlik yaptığı,vergi verdiği,uğruna sehit verdiği ülkede vatandaş gibi kıymet görmediği icin gidiyor.
    kamu malı kıyıları ite kopuğa peşkeş çekip ,o malın asıl sahibini kıyıda düzdürenlerin yedi sülalesini eşekler kovalasın.
    dundanbiri, eek, davids ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Recep ayıp sana ne var ne yok 250 lik motorun üstüne yükletmişsin. Atilla sende bunu gördün artık bir dahakine kendine topcaseli motoru olan arkadaşlar seçersin :D

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Çok teşekkür ederiz arkadaşlar.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 Tl ya çadır yeri,3 Tl ya 1 Lt su satılan yerde olacak turizmin amk.
    o paralardan daha ucuzuna italya'da var aynı hizmet.
    Sonra da "üç günde 40.000 kişi kalkıp niye Yunanistan'a tatile gidiyor,yunan bayrağının gölgesinde güneşleniyor? derler.
    oraya gidenler yabancı bir bayrak altında güneşlenmeye değil,kendi öz vatanında askerlik yaptığı,vergi verdiği,uğruna sehit verdiği ülkede vatandaş gibi kıymet görmediği icin gidiyor.
    kamu malı kıyıları ite kopuğa peşkeş çekip ,o malın asıl sahibini kıyıda düzdürenlerin yedi sülalesini eşekler kovalasın.
    hiç sormayın yahu, ciddi söylüyorum vize pasaport olaylarından anlasam 200 km daha gider yunanistanda yüzerdim. bir kere müşteri hizmeti yoktu.35 TL mizi hakeden hiç birşey yoktu. o kadar ilgisizlerdi ki, ikinci gün parasını ödemesek ruhları bile duymayacaktı. gidecek arkadaşa motoruyla değilde aracıyla gitmesini tavsiye ederim. çünkü herşeyi evden getirmeniz gerekiyor...

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recep ayıp sana ne var ne yok 250 lik motorun üstüne yükletmişsin. Atilla sende bunu gördün artık bir dahakine kendine topcaseli motoru olan arkadaşlar seçersin :D
    aynen hocam, valla öyle yapacağım bende endurolar bulucam kendime artık :D :D

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Paylaşım için teşekkürler.Herşeye rağmen değişiklik güzel oluyor.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Yer güzelmiş bayram yorgunlugundan ölmesem gelicektim oralara ama kısmet olmadı, fiyatı aşırı pahalı daha uyguna güzel yerler var keşan tekirdağ taraflarında. Olmadı uçmakdereden sonraki kumbağ tatil beldesine gidilebilir

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Saros tarafında Güneyli Köyü'nü öneririm.
    trustwm bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam, valla öyle yapacağım bende endurolar bulucam kendime artık :D :D
    Vay Hayin Hemen Gaza Geliyosun Sende
    Orhan Abi Sen Yapma Bari Hepsinide Ona Yuklemedim :D

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gezi çok güzel olmuş arkadaşlar ama mekan gerçekten içler acısıymış.Bu ne rezilliktir arkadaş böyle.Urla ve Çeşme'de bile bu kadar para ödemedim ben kamp yerlerine

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde 2 cbr ile 17 temmuzda geldik gökçetepeye. yer bulamadığımız için güneşin altına kurduk çadırları ama keşke gitmeseydim dedim. 16 temmuzda az daha aşağıdaki güneyli köyündeydim,1 gün kalıp gökçetepeye geçtik. ama bir daha kesinlikle gitmem. Benim yerim güneyli fatmakadın koyu bundan sonra.. hem bedava hem market vs alışveriş yerleri yakın. Biz gökçetepede soğuk içecek bulamadık yahu!! O çatı sıcakta soğuk bişey yok! giriş ücreti 100 lira ver.... 1 defa girebildim denize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)