Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

3000 km Ege ve Akdeniz Turu 2 kişi full yüklü Bajaj Pulsar 200NS ile

Motovento
    REKLAM ALANI
    gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba 2 gün önce bitirmiş olduğum 3000 km lik turumun fotograflarını yukledim.Çok keyifliydi umarım fotograflar tatmin edici olmuştur.Bu turda en uzun km yi 1 günde 900 km olarak alanya ya yaptım.Sırası ile alanya,antalya,fethiye,kaş,bodrum,izmir yani kısaca sahilden kamp yaparak istanbula kadar çıktım.Motorumdan kısaca bahsetmek gerekirse kesinlikle motoruma aşık oldum.Ben ve artçım artı olarak çadır bavul vs birsürü yuk vardı ve motosikletim en ufak bir problem yaratmadı, su soğutmalı oluşu bu sıcak bölgelerde çok işe yaradı.Kısacası hem hız olsun hem yakıt olsun hem sağlamlık olsun kesinlikle beni yanıltmadı.İyi ki bu motoru satın almışım güvenim inanılmaz arttı.Bu arada benden desteğini esirgemeyen oktay motor oktay usyata çok teşekkür ederim.Herkese OKTAY MOTOR Oktay ustayı tavsiye ediyorum.Umarım beğenirsiniz İYİ SEYİRLER.

Motorumun bakımlarını yaptırdıktan sonra güzelce yıkattım artık yola hazırız.İçimde tatlı bir heyecan.

Saat sabah 6 yola hazırız

Eskişehir kütahya yolu yollar kaymak gibi

eskişehiri geçtikten sonra frig vadisi yolu çok güzeldi burası

Kutahyada benzincide rastladıgımız dünyalar tatlısı sibirya kurdu

Yollar dumduz zaman zaman 140 km hızlara çıktım

ve ıspartadayız yollar buraya kadar çok guzeldi ancak buradan alanyaya gidene kadar çok yorulduk yollar virajlı ve yol çalışmaları vardı.

alanya dimçayı çok güzel bir yer

alanya kalesinde gördüğümüz at :D

alanya kalesi

alanyada merkezde gezerken gördüğümüz jawa

alanya dimçayı barajı

manavgata geldik

pulsar antalya grubumuzdan faik abim bizi çok guzel agırladı mükemmel bir insan

Kurşunlu Şelalesi

burası da olimpos yolu uzerinde tekir ova sahile sıfır bir camping günlük çadır ücreti 35 tl harika bir yerdi tavsiye ederim

fethiyeye dogru devam ediyoruz

finike kaş arası yollar

kaputaj plajı

eski yeşilçam çöl sahnelerinin çekilildiği pataradayız

ve fethiye ölüdeniz

ve datçaya sürüyoruz

can yücelin mezarı datça

datçadan feribotla bodruma geçiyoruz 105 tl gibi bir ücret ödeyerek deniz çok dalgalıydı motorumu bagladılar.

ve bodrum bodrum

bodrum gümbette konakladıgımız zetaş camping kendi sahili mevcut gunluk 35 tl tavsiye ederim

izmire giderken milas

bafa gölü

kuşadası neconun yeri camping

izmire devam

ve izmir seferihisardayım rahmetli babamın mezarına geldim

şirince

vE istanbula dönüş

susurluk

ve istanbuldayım gelir gelmez direk oktay ustaya gittim.3000 KM lik turum burada başladı burada bitti.

Arkadaşlar umarım beğenmişsinizdir.Tekerinize Taş Değmesin.
    CraCheR, srkn.ks, tubejh ve 45 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Maşallah eline saglık güzel gezmıssın teşekkürler paylaşım için
    gky bunu beğendi.

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Gerçekten çok güzel bir gezi olmus. Benim de bu sene hatunla benzer bir tur planlarim vardi, lakin sehir degisikligi sebebiyle tatil planlarimizi iptal etmistik. Sayende gezmis kadar oldum. Emegine, tekerine saglik.

Bajaj markasına gelirsek; kendisini Turkiye'de kanıtladıgini dusunuyorum. Ilerleyen zamanlarda ufak cc dusunursem f/p olarak degerlendirip, kalitesi konusunda tereddüt etmeden alirim.
    gky bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Güzel gezi olmuş. Yan çanta demirlerini nerden aldınız?
    gky bunu beğendi.

giderken uğradığınız önemli notaları yazar mısınız hocam
    mesela Kaputaş Plajını bilmiyordum çok beğendim
    gky bunu beğendi.

Paylaşım için teşekkürler.
    gky bunu beğendi.

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    2 kişi ve bu kadar yol bravo
    gky bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş. Yan çanta demirlerini nerden aldınız?
    Bajaj bayisi avrupa motordan aldı. Gökay pulsar vasıtasıyla tanıdığım arkadaşımdır. Uzun yola çıkmaya pek gözüm kesmezdi gökayla bi çanakkale yaptık sonra her türlü uzun yola çıkarım dedim kısmetse bayram öncesi istanbuldan mersine gidecem �� eline sağlık kardeşim fotoğraflar için
    atii ve gky bunu beğendiler.

kaputaj plajı fotolardaki gibi degil gerçekten ama yol ustunde iki dakika denize girip çıkmalık bir koy ülkemizde nice guzel yerler var herhangi bir rotam olmadı her kahverengi tabelaya girdim çok yoruldum ama girip çıkmadıgım yer kalmadı

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Selam Gökay,
    Sayende gezmiş kadar oldum.Çok güzel bir gezi ve paylaşım olmuş.Fotoğraflara bakarken 4 tane, daha önce gittiğim yeri gördüm,hoşuma gitti. Kurşunlu şl, Datça, Bodrum ve Oktay motor
    Önce ilk 3 fotoda senin elcik korumaları görünce bir ışık çaktı,E başta Oktay ustadan da bahsetmişsin, sonra motor rengi siyah tutuyor ,yandaki çanta demiri ilk foto o da tamam .Bunlara dayanarak fotolarda artık seni görceğimden emindim .
    Ben kim miyim ? Gezi sonrası Oktay ustada karşılaştığın, aynı elcik korumayı Anes ten 250 tl ye alan enayi.
    Teşekkürler bilader güzel paylaşımın için.
    gky, enescanatar ve Cotyora52 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Super bigezi olmus.
    gky bunu beğendi.

abi estagfurullah çok memnun oldum

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    güzel gezi olmuş.. tşeekkür paylaşım için..
    Bende Bizde 2 pulsar Adana - Antalya gezisi yapmıştık. ama fotografları yüklemeyi beceremedim bir türlü ondan gezi yazısı oluşturamadım :(
    gky bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    çok beğendim devamını bekleriz
    gky bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    gezine güzel olmuş demiyeceğim, samimiyetimle söylüyorum 10 numara bir gezi ve gezi rotası olmuş,daha önce bende gezmiştim motorumla oraları,yalnız yol ne kadar uzun olursa olsun ben feribotla bodruma gitmezdim ,arada o kadar güzel ve görülecek yerler var ki oraları atlamış oldunuz,mesela dalyan sazlıkları arasında tekneyle bir gezi,mesela akyaka,bana göre türkiyenin en güzel yerleri ,olsun buraları atladım diye üzülme eğer daha önce görmediysen buraları görmek içinde ayrı bir gezi yaparsın ,harika olmuş emeğine ve yüreğine sağlık,saygılar...
    gky bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mesut bey güzel yorumunuz için teşekkür ederim.bu rotayı 3. tekrarlayışım sadece bunu ilk defa rapor olarak hazırladım geçensene dalyan da kalmıştım bu sefer oralara girmek istemedim

Motosikleti
    TVS APACHE 150 CC
    valla ikinci motor olarak düşündüğüm pulsarı artık gönül rahatlığı ile alabılırım sayende harika gezi olmuş
    gky bunu beğendi.

Alıntı canerakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ikinci motor olarak düşündüğüm pulsarı artık gönül rahatlığı ile alabılırım sayende harika gezi olmuş
    caner bey size kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum bu motosikleti piyasada bi kaç olumsuz yorum var onlara kesinlikle kulak asmayın.Karlı olan siz olurusunuz.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    mersinden istanbula seyehat edeceğim ya ankara üzerinden düz 1 günde geçecem yada sizin yaptıgınız gibi antalya (1gün) izmir 1(gün) sonra istanbula geçeceğim. bu güzergahta kamp alanları dışında plajda çadır kurabilirmiyiz acaba öüsade ediyorlarmı bilginiz varmı ? birde en çok hopuşunuzda giden yerler ve plajlar hangileri acaba aklınızda kalan.
    gky bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Paylaştığınız için teşekkürler.Güzel gezi olmuş.Hatta çokta isabet oldu, bayram haftası bizde bir arkadaşımla ( 1 pulsar- 1 hyosung ) benzer bir gezi yapmayı planlıyoruz. Yukarıda arkadaşlarda bahsetmişler özellikle şuraya gidin ,şurada kamp yapın şuraları görmeden dönmeyin dediğiniz yerler varsa dikkate alırım. 1 haftalık süreçte olabildiğince yeni yerler görmek istiyorum :D Ayrıca yolculuk süresince herhangi bir problemle karşılaştınızmı bu motorla alakalı olmayaiblir , şunlara dikkat edin gibi, şunu kesinlikle yanınıza alın gibi , önerilerinizide bekliyorum.
    gky bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)