Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

27 mayıs marmara gezim (delimiyim neyim?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    malum 28 mayıs sapanca pinknink oalyı vardı ve ben de gitmiycektim ama gittim sonucta. eeee gıtmeden onca c.tesi aksamı da dedım bır gıdeyım o taraflara da gıderken yolları yerı bır gorelım kısa yol hem dolasmıs olayım dedim ve akşam saat 20:00 civarı yola çıktım. çıktım çıkmasına planladıgım gibi sapancaya gitmedim nereye mı? fotolara bakın
    yannız hazırlıklı olmadıgım ıcın cep tel ile cektım cok kalıtelı degıller artık kusura da bakmayın. paylasmak ıstedım sadece...
    derinceden gecmek gerek sapancaya gıtmek ıcın zıra e-5 ı tercıh ettım nedendır bılmem...

izmit teki outlet center karar ya da kararsızlık noktasıydı belkı de...

sapanca yerıne karamursele gıtmeyı aklımdan gecırdım sonucta yaklasık aynı mesafe ve orda sahılde guzel cay bahcelerı var gıdeyım bır oturayım dedım ve karamursel tarafına saptım

fuara gırmedım fazla zaman kaybetmeden gıdeyım dedım karamursele...ilk durak golcuk oradan gectık ve karamursele yaklastım guzel denıze karsı bır cay ne guzel de gıderdı

karamursele geldım sayılır sayılmasına da motor kullanmaya doyamadım sorun da orda cıktı zaten. bıraz daha gideyım dedım yalovadan pendıge gecerım dıye dusundum sonucta ne kaldı yalovaya 100 km felan kalmıstı hem bıraz daha dolasırım dimi ama

lakin yalovadan nasıl gectıgımı anlamadım zıra oraya bı ducatı ıle beraber gırıs yaptım hafıf rekabet ıle sonucunda bı baktım nerelere gelmısım. eee bu kadar gelmısken bursaya devam o zaman zaten aksam yemegı de yememıstım guzel tereyaglı bır ıskender yerdım hem de arkadaslara ugrardım maksat gezmek işte..

genel olarak 120-140 km/h süratle yol aldım gece gece sınırları sonuna kadar zorlamaya da gerek yok dimi?zaten benzını de yutuyo mübarek makine

işte motorum canım benım nasılda bakıyo melul melul naaapıyo bu adam dıyo sıyırmıs kafayı

yannız ne hıkmetse yannıs yola mı gırdım kawa mı oraya goturdu bılemıyorum ama hedefte bır sapma oldu ve ben izmir-balıkesır mudanya v.s. otoban yoluna gırdım gece gece otobanda bı deneme de yapmıs olurdum(ufak capta) hem performans nasıldı acaba cok merak ettım ....

girdim otobana sonucta ve gazladık bakalım nereye kadar ? ve beklemedıgım olay geldı oglum benı yolda bıraktı :( bu sekılde senmısın otobana gıren. bu ılk yolda kalısımdı en azından bu yolculukta. senın neyıne otobanda denemeymıs. lakın benzın bıttı :( reserve aldım ıkı secenek var onumde ya gerı donecem merkeze ya da devam edecem gıttıgı yere kadar. sonucta 2. secenek agır bastı madem kı yaptık bı cılgınlık devam edelım dedım. otobanı 30 km kadar hatırlıyodum daha once gecmıstım bıkac defa sonuca reserve yetmezdı ama belkı yanlıs hatırlıyorudur dedım ılerde neler cıkar karsıma ve eger benzın bıterse neler yaparım bu ıssız yolda dıye dusunup acele verılen bır karar ve tekrar otobanda devam

lakın Allah yardım ettı bıkac km ılerde mudanya-bursa sapagını gordum ve dırek daldım bıraz dolasınca içerlerde benzıncıyı buldum bı rahatlık coktu ustume daha da bı gaza geldım

ve tekrar yola devam nerde kalmıstık otobanda tabı kı yarım kalan bır hesabım vardı

burda bi seçim gerekıyordu bıraz duraksadım zira izmir de olabilirdi çanakkaleden gelıbolu v.s. de olabilirdi. yoksa geri mi dönseydim
    izmire gıdıp izmir grubuyla mı tanıssaydım acaba tanımıyom kı kımeyı yerler merler sımdı en iyisi çanakkale ye gideyım dedım guzel yer soncuta. gecenın korunde nereyı goreceksem artık

ve hedef belirlendı canakkelede denız kum gunes
    ilk merkez Bandırma. ah bandırma ah bandırma. oyle buyuk bır anısı var kı bende oyle anlamlı bır yer kı benım ıcın gecerken nasıl duygulandım huzunlendım efkarlandım gaza bastıkca basasım geldı bastıkca basasım geldı

bandırmadan sonra yola devam cıkan tabelalarda canakkale ıstıkametıne dogru gıdıyorum. aslında gonende fena yer degıldı sımdı dusunuyorum da acaba oraya mı sapsaydım

bandırma canakkale arasında yollar cok sessızdı gercekten hıc arac yoktu. içimden gecırdım eger dedım gene benzım bıterse yerler benı burda

çanakkale girişte çanakkalenın ılk koyu imiş. geçerken acık bır yer gorum adamlarda oturuyodu dedım bı cay ıceyım bıraz da muhabbet iii gelır dımı

lakin muhabbet iiiyiydi taki adamlardan bırı en son 45 dak sonra son vapurun kalkacagını. bıdahakı vapur sabahmıs. e tabı bunu duyunca bı telas aldı ıcımı yetısmem lazımdı oralarda kalmak ıstemezdım sabah daha pıknıke gıdecektım ne de olsa yetısmem lazımdı
    45 dakka da 60 km aslında bısey degıl ancak gene aynı adam sankı benı komaya sokmak ıstermıs gıbı yollar cok kotu vırajlı ucakla gıtsen yetısemzssın felan deyınce dedım artık ben gıdeyım size doyum olmaz

ve işte vapurdayım. gırıs cok enterasan oldu zaten nasıl gazladıgımı hatırlamıyom bı de gırıste kapıdaı adama dedım ne kadar vermem gerkıyo dıye para cıkartcam adam gazla sımdı kalkcak dedı tam kapakları kaldırırlerken gırebıldım vapura

vapurda zaten fazla arac da yoktu o saatte. ayaklarımı actım yurudum. canakkale ve gelıbolu manzaraları ve denız kokusu ohhhhhh.

ve gelibolu varış. nıhayet. yaklasık 30 dk kadar surdu fena da gelmedı amcam. resımde yazılar net cıkmamıs ama gelıboluya gıdenler bılır tam vapur cıkısındakı tabelalar v.s. acaba arkadası arasammı bu saatte babası oldurse benı

yola devam nerde kalmıstık hedef bellı tekırdag da kofte yolu yarıladık sayılır artık yaaa.

ve 2. suprız :( kawam benı bır kere daha yolda bıraktı. tekırdaga gıderken gene benzın bıtt. alırım alırım alırım dıye dıye sonunda gene bıttı. ısın ıyı tarafı o yol uzerınde sık sık benzıncı var Allah tan fazla stress yapmadım hemen reserve aldım ve rahat rahat yola devam ettım. ta ki.....

girdigim ilk benzıncı fena bır goruntusu yoktu gercı ama gırer gırmez kopekler kedıler havlamalar... yanastım kımse yok kornaya bastım kopekler bı yandan havlıyo tık yok. 10 dk bekledım gurultu patırtı kımsecıkler yok. bende yola devam ettı gene buluruz benzıncı o yolda cok var
    ancak gırdıgım 2. benzıncı ki aynı grubun ıstasyonu orda da tık olmayınca işte o zaman stress oldum sandımkı ıstanbula kadar her yer kapalı
    ama 3. benzıncı acıktı hatta arkadasla aramızda cok ılgıncı dıyalog gectı yarıldım gulmekten.
    - s.a.
    -a.s. hoşgeldin kardeş
    -hoşbulduk abi. 2 tane ......... benzıncısı kapalıydı gerıde benzın de bıttı dedım herhalde sen de kapalısın grev var buralarda?
    - yok kardeş ben her zaman acıgım uyumuyom ben burda beklerım hep.
    - iii o zaman ben hep senden alırım benzını bundan sonra
    tabıkı beklerım ben hep burdayım.
    -dayı ben istanbulda oturuyom sen bekleme benı istersen
    adam burda bıraz dusundu ve
    -ben gonderırım sorun diil.
    deyınce koptum harbıden

benzın alıp keyfım de yerıne geldıkten sonra yola devam ne kaldı surda tekırdag koftesı yemeye

tekırdaga gırmeden once bı corba ıceyım dedım mıdeyı de ıhmal etmeyelım ama dımı?

muhtesem ıkılı canlandırdı benı bır anda o gazla gene yola koyuldum.

tekırdag geldım. gırıste sarhos olmamak elde degıl. aklıma ashes,dostdark geldı burdan ev alırlar yakında tam rakı fabrıkasını karsısından
    resımdekı degısıklıgı sonradan farkettım. kırmızı ısık ve yesıl ısık aynı anda yanarken cekmısım zamanlama olayı. yannız sarı nerde onu bılmıyom

tekırdagda mola vermedım corba tıkadı belkı de bılmıyom. yola devam ettık hafıf uykum geldı ama ıstanbula da bısey kalmadı beeeeaa

marmara ereglısı cıvarında artık gunes yavas yavas ayaklanmaya baslamıs guzel bır goruntu vardı bunu da cekeyım dedım

iii km yapmısım saka maka daha bıtmedı gercı...

silivriden gıtmeyı tercıh ettim catalca taraflarını bılmıyom hıc fazla gezmeye gerek yok ama di mi

gunes iiice hareketlenmeye basladı bu manzaraları kacırmak ıstemedım bende

bu sefer gol yemıyecem ben iiisimi doldurayım su depoyu da rahat rahat gıdeyım son dakka golu yemeyelım

veeeee istanbul. istanbul ilk durak büyükcekmece.ve ordan tele yansıyanlar

istanbula gırıste yaptıgımın yanlıs oldugunu anladım. zira tersten gıtseydım kopru parası vermıycektım

sonunda geldım yuvama. tuzlaya. sahıle ındım bıraz dınleneyım keyıf yapayım oglum da dınlensın yoruldu hafıften. agzı olsa neler soylıycek bana

eh artık bı kahvaltıyı hakkettım demi. soyle mekanda guzel bır kahvaltı iii geldı dogrusu

eve gelıs. oglumu parkettım dınlensın. bıkac saat sonra tekrar yola cıkacak ne de olsa

eee tabı bende eve gıttım guzel bır dus ve kuuuut diye yattım.az da olsa.

detaylar:
    motorum canım cıgerım: kawa en500
    amac: sapanca yolunu gozden gecırmek
    aksam saat 20:00 cıvarı yola cıkıs
    sabah saat 07:30 cıvarı geliş
    total 804 km. belkı daha fazla olabılır zıra km saatı ara sıra 99 larda takıldı.
    2 kere yolda kaldım ıkısınde de benzın bıttı.
    yanıma sadece bır adet hırka aldım sapanca da usumuyeyım dıye

hepınıze saygılar,selamlar...
    yolunuz acık olsun.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kirpi48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla motorculuk budur işte ,usta tebrik ederim seni ,tam benim kafadanmışsın maşşallahın var valla.böle olcak işte ya ,çıkcan yola ;rüzgar nereye savurursa ,kafan nereye eserse.korku olmıycak cesaret olcak motorcuda.bir kez daha tebrikler usta...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kardeş yoksa sende sigara almaya diye evden çıkıp kendini kaptıranlardanmısın?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    tebrikleri kabul et sonuna kadar hakediyorsun
    tebrikler
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    teşekkürler arkadaşlar. geliyo ara sıra işte böyle.
    sigarada aldım tabi
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    paylaşım için teşekkürler..
    kendin gez kendin ye olmuş güzel olmuş...

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    allah kısmet ederse bende gidicem canakkaleye motorla bu hafta
    çok güzel gezmişsin.

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Estimi yaparım abi....Tam benim kafadasın kardeş walla tebrik ederim.Aklımda hep şu var her geçtiğim yerin tabelasını motorumla resimlemek.(sende bidakine öyle yap ki arabayla gecerken çekti demesinler.. gerçi km.leri yazmış..)Kardeş bileğine kuvvet saygılar....

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    zafer biraaz olsun üstünden stresi attınmı güzel gezmişsin paylaşım için saol muhabbete gel ara sıra limana ara gelince

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Trenox supersin... Bir de Benzin konusunda daha tedbirli olsan bu kadar telaş yasamayacaksin. Gerci sanirim sen heyecani sevdigin icin ozellikle depoyu bitene kadar doldurmuyorsun)

Bu arada resimlerde kirmizi ile yesil'in aynı anda yakalanmasinin arkasinda makinanin enstantanesi yatiyor. Gece oldugu icin objektife daha cok isik almak icin enstantane suresi daha uzun oluyor. Yani kirmizi yanarken cekim suruyor o sirada yesil yaniyor ve cekim devam ediyor. cekim bittiginde fotografta her ikisi de goruluyor. Şık olmuş ama

Bu arada japon motorunun farkini ispatlamis oldun. Cin motoruyla ciksaydin 300. km 'den sonra yasadigin teknik sorunlari anlatiyor olurdun sanirim (zincir gevsemesi, sigortanin yanmasi vs) ))

Fotoroman gibi okudum. Guzel geziymis. Devamini bekliyoruz
    1 MAY

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Güzergah güzel, motor güzel... Her şey tamam da resimlere bakınca gece olayları ben de 13. CUMA filminin fragmanını izliyorum duygusu yarattı... Ama helal olsun... Tüm gezi sonunda o kahvaltı tabağı için her şey değer yani... Tebrikler...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

Demek ki Çanakkale'de buluşma olsa, sen bir gece önceden Yunanistan yapıp gelirsin

Toplam yakıt masrafın ne kadar tuttu?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

alllah sağlık versin her kafan estiğinde yap..tebrik ederim harika olmuş.

Dostum Tebrikler
    aklının, rüzgarın estiği gibi gitmişsin.
    Bu arada total ne kadar yakıt kullandın ?
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    kardeşim sana helal olsun demekten başka bişi diyemiorum... hep benim kafamdakini yapmışın..ölesine çıkıp bölesine dönüp gelmek...budur kardeşim..helal olsun sana.. ellerin ayakların motorun dert görmesin..
    S&S

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Sadece alkisliyorum
    Sapka olsa cikartacam ama sapka yok
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

_nsx_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    dostum gerçekten bileğine sağlık . helal olsun kopmuşsun...
    bu tip aktivitelerinin ve hikayelerinin devamını dilerim.
    hepimize kazasız belasız yolculuklar...

helal olsun....

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    abi ne diyim ben sana imrendim uzun yol delisi ben ve uzun yolda butun uzuvlarını agrıtabilen motosikletim cok keyfisiziz bu aralar.umarım rahat yolcukuk edebileceğim bir makine alıcam seney para denkleştirebilirsem ve boyle bir geziye senle katılmak isterim o zaman.

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    dostum harika bir olay gerçekleştirmişsin helal olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler