Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motogezi 33

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Sucuklu yumurta harika bir gezi olmuş emeğinize sağlık.
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir gezi tebrikler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ilk defa Yusuf'un bir gezisini 6 gün sonra gördüm,kaçırmam kolay kolay.bi nevi abonelik gibi.
    Yıllar önce Bulgar sınırında motorla gezerken bizi uyardılar,"bak yol ileride üçlü bi çatal yapar soldakinden ya da ortadakinden gidin,sağdakinden giderseniz Bulgaristan'a geçersiniz,motorla gidip yaya gelirsiniz Gümrük kapısından" dediler Türkiye'nin en kuzey noktası olan Ahmetler,Ahlatlı,Çağlayık rotasındaydık.Trakya'nın en bakir ve el değmemiş yerleri Vize,Kırklareli,Kofçaz hattının doğusunda ve buraları gezmek büyük keyif.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Beğenen arkadaşlara tekrardan teşekkürler

Savaş abi çok güzel yerler,sislioba yoluna girdikten sonra sınır boyunca 20 km vardır tahminim,git git bitmiyor heryer ağaçlık görebildiğim en uzak mesafe 100 metre var yok,acaba karşıyamı geçtim korkusu sarmaya başladı beni
    İleride bir motorsiklet gördüm plakasına bakmak için yanına yaklaştığımda maalesef plakasız çıktı,ama plaka takmak için çerçevesi vardı üzerinde Kırklareli yazısını görünce rahatladım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenen arkadaşlara tekrardan teşekkürler

Savaş abi çok güzel yerler,sislioba yoluna girdikten sonra sınır boyunca 20 km vardır tahminim,git git bitmiyor heryer ağaçlık görebildiğim en uzak mesafe 100 metre var yok,acaba karşıyamı geçtim korkusu sarmaya başladı beni
    İleride bir motorsiklet gördüm plakasına bakmak için yanına yaklaştığımda maalesef plakasız çıktı,ama plaka takmak için çerçevesi vardı üzerinde Kırklareli yazısını görünce rahatladım
    Doğal dokunun en az bozulduğu yerler,Orman bile belki yüzlerce yıldır kendi tohumlarından üremiş çoğu yerde.Ana yoldan çıkmadıkça karşıya gecilmez,zaten Sislioba tarafında sınırı Rezve deresi oluşturuyor,Sınırın karşı tarafını da legal yoldan gecip gördüm Beğendik'in karşısındaki Rezova yı gören" ulan bu karşıdaki Beğendik'in nesini beğenmişler ? "diye düşünmeden edemez.Bizimkinde viran kerpiç köy evleri,orada gayet özenli binalar var.Tam sınırda askeri birlik var biz sınıra yaklaşamıyoruz,adamlar bizim son sınır hattımızın önündeki derenin kıyısına teknelerini çekiyorlar.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Vay maşşalah Arazi ve doga öyle güzel duruyorki wr ile o yeşilligin içine gözüm kapalı dalasım geldi

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    Vallahi on numara yerler var trakyada ama gezmiyoruz sayende böyle görebiliyoruz ....
    Artık bende gezicem ehliyet sınavını geçtik önümüzdeki hafta ehliyeti elime alayım dalicam longoz ormanlarına ilk fırsatta

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)