Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Apache İle 1600+Km - Marmara Bölgesi-Gökçeada Turu..1 Haftalık Tatil Fotoğraflarım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Doatum gezi gauet guzel bigadanda foto atsaydin keske 4 yilimin gectigi yer okurken insan geziyormuscasina kaptryor kendini tebrikler guzel gezi olmis devaminida bekleriz
    EneS_Turker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye olarak şunu söyleyebilirim sadece marmara ereğlisi güzel yer ben geçen yaz ordaki askeri kampta yedek subaylık yapan arkadaşın yanına gittim süper bi 3 gün geçirdim resmen tatil köyü. Ağırlıklı olarak subay aileleri olsada sivillerde 3 tl ye günübirlik girebiliyor. Süper bir plaj içerde cafeler barlar adam resmen hem tatil yapıp hem üstüne 2.500 maaş alıyordu ne şans be

herneyse güzel yer işte istanbulada yakın güzel bi tercih bence. iki günlük apache sahibi olarak apache o yolu çok rahat gider diyorum
    Paylaşım için teşekkürler bende tam o plaj' ın oraya gideceğim hiç uzun yola çıkmadım daha önce / İstanbul anadolu yakasından hareket edicem yol üzerinde şuna dikkat et diyebileceğin bir durum var mı hocam ?
    Ön frene saygı duyuyorum

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler bende tam o plaj' ın oraya gideceğim hiç uzun yola çıkmadım daha önce / İstanbul anadolu yakasından hareket edicem yol üzerinde şuna dikkat et diyebileceğin bir durum var mı hocam ?
    Valla bende anadolu yakasındayım ama otobüs ile gitmiştim motor ile çok keyifli olacaktır. Havalar ısınınca bende bu tarz küçük turlar yapmayı düşünüyorum
    fedora bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel gezi olmuş
    bende bu yaz 5 gece gökçeada da kaldım 10 numara bi yer

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş
    bende bu yaz 5 gece gökçeada da kaldım 10 numara bi yer
    teşekkür ederim.. aynen öyle.. artık fırsat buldukça ufak kaçamaklar yapmak istiyorum buraya..

Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende marmara ereğlisi tarafına gitmeyi düşünüyorum mayıs ayında, tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim ?

edit : motoru kaç km ara ile dinlendirmeliyiz ?
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye olarak şunu söyleyebilirim sadece marmara ereğlisi güzel yer ben geçen yaz ordaki askeri kampta yedek subaylık yapan arkadaşın yanına gittim süper bi 3 gün geçirdim resmen tatil köyü. Ağırlıklı olarak subay aileleri olsada sivillerde 3 tl ye günübirlik girebiliyor. Süper bir plaj içerde cafeler barlar adam resmen hem tatil yapıp hem üstüne 2.500 maaş alıyordu ne şans be

herneyse güzel yer işte istanbulada yakın güzel bi tercih bence. iki günlük apache sahibi olarak apache o yolu çok rahat gider diyorum
    Gidip gören arkadaş gerekli her yorumu yapmış zaten benim söyleyeceğim ise sen yoruldukça dinlendir zaten apache molasız öyle uzun uzun üzerinde oturmaya pek elverişli değil.. fiziksel kondisyonunla alakalı kısaca.. lastik için önlem al bide yedek sigorta ve buji gerisi pekte mühim değil.. (lazım olmadı ama olurya..)
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    guzel gezi olmus,tebrikler.yaz gelmeden bende bu rotayi düşünüyorum ama şu çadır işi hic bana gore degil pansiyonlar da bütçemi sarsacak

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezi olmus,tebrikler.yaz gelmeden bende bu rotayi düşünüyorum ama şu çadır işi hic bana gore degil pansiyonlar da bütçemi sarsacak
    çadırı denemelisin öcelikle onun zevki bambaşka.. ama tabiki uygun pansiyonlarda var bildğim kadarıyla.. tanıştığımız bi çift pansiyonda uygun kaldıklarını söylemişti bi araştırmanı öneririm
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    çadır candır =) yaz gelsede bende gökçetepeye gitsem =)

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadır candır =) yaz gelsede bende gökçetepeye gitsem =)
    Yeni yerler görelim dostum ^^ bi ara oturup rota çıkaralım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)